• Baga-Biga en YouTube
  • Baga-Biga en instagram
  • Baga-Biga en Twitter
  • Baga-Biga en Facebook
Cerrar ventana

GUREKIN KONTAKTATU

* Batekin markatutako eremuak derrigorrezkoak dira.

Irudiaren testua sartu *

Hemen zaude:: AZALA / ZUZENEAN

ZUZENEAN

Meridian + Doctor Deseo + Dj Bull
2019/01/05
Bilbo (Santana)
Madmuasel + Etsaiakeroak + Roten XIII
2019/01/12
Donosti (Antiguo)
Musikarium
2019/01/13
Bergara (Seminarixoa aretoa)
Ke te calles + Guda dantza + Zarysamba
2019/01/25
Bilbo (7katu Gaztetxea)
Modus Operandi
2019/01/25
Alegi (Gaztetxea)
Ufestuek + Governors
2019/01/26
Baiona (Gaztetxea)
Erasos Erantzun + Governors
2019/01/31
Gasteiz (Jimmy Jazz)
La Furia + Txapelpunk
2019/02/09
Azkoiti (Plaza)
Nau + Hesian
2019/02/14
Donosti (Doka)
Kulto kultibo + Willis Drumond
2019/02/15
Iruña (Zentral)
Nomadak + Modus Operandi
2019/02/16
Oñati (Gazteleku)
Maider Zabalegi (Disko berriaren aurkezpen prentsaurrekoa)
2019/02/21
Donosti (kripta aretoa)
Hesian + Esne Beltza + Bad Sound Sistem + Zea Mays + ...
2019/02/23
Durango (40minuturock)
Guda Dantza + La Ska Brass + Oharkabe
2019/02/23
Arnegi (Plaza)
Dientes de luna (Disko berriaren aurkezpen prentsaurrekoa)
2019/02/27
Bilbo (Bira)
Urrats
2019/03/01
Zornotza (Zelaieta Parkea)
Stai Zitto + Guda Dantza
2019/03/01
Amurrio (Burubio)
Hesian + Kaotiko
2019/03/02
Madril (Independance aretoa)
The Erizos
2019/03/08
Sondika (Karpa)
Hesian + Kaotiko
2019/03/08
Bartzelona (Razzmatazz aretoa)
Reincidentes + Trikizio + Dj
2019/03/08
Sondika (Karpa)
Dientes de Luna
2019/03/09
Bilbo (Azkena)
Enkore + Akerbeltz
2019/03/09
Orduña (Plaza)
Governors + ...
2019/03/09
Uharte (Frontoia)
Grupo Local + Gora Herria + Dj
2019/03/09
Sondika (Karpa)
Guda Dantza + Potato
2019/03/16
Bilbo (Kafe Antzoki)
Modus Operandi + Papawanda
2019/03/16
Madril (Independance aretoa)
Skasti
2019/03/21
Arrasate (Gaztetxea)
Maider Zabalegi
2019/03/23
Oiartzun (Udal aretoan)
Dientes de Luna
2019/03/23
Santander (Niagara aretoa)
Eraso + Governors
2019/03/23
Orereta (Niessen)
PPM Cover Session
2019/03/29
Lezama (Oxangoiti)
Maider Zabalegi
2019/03/29
Donosti (Lugaritz)
Garolo + Calero ldn + Kulto kultibo + Dj Loro
2019/03/30
Durango (plateruena)
Governors
2019/03/30
Arrasate (Gaztetxea)
PPM Cover Session
2019/03/30
Azkoiti (Zurt)
Garilak 26
2019/04/05
Amurrio (Burubio)
Nogen + Foisis jaunak + Des-kontrol+ Trikizio +...
2019/04/06
Aiherra (plaza)
Enkore
2019/04/06
Mutriku (Berdel eguna)
Guda dantza
2019/04/06
Basauri (Gaztetxea)
Maider Zabalegi
2019/04/07
Tolosa (Bonberenea)
Gora Herria
2019/04/10
Santurtzi (plaza)
Maider Zabalegi
2019/04/12
Bilbo (Bilborock)
Dientes de luna + ...
2019/04/12
Madrid (Rock Palace)
Hesian + Modus Operandi
2019/04/13
Galdakao (Torrezabal)
Talde lokala + Dientes de Luna + Guda Dantza + Akerbeltz
2019/04/13
Amurrio (Puntazo eguna)
Governors + Arkada Social + Rude Pride + ...
2019/04/19
Lemoa (Gazte Topagunea)
Hesian + Banda Bassotti + ...
2019/04/20
Lemoa (Gazte Topagunea)
Patxuko Nice
2019/04/26
Lezama (Oxangoiti)
Txapelpunk + Mcd
2019/04/26
Ponferrada (La Vaca Aretoa)
Kulto Kultibo + ...
2019/04/27
Irun (Expogrow)
Garilak 26
2019/04/27
Abadiño (Matiena)
Egurra + Machete en boca + Egurra ta kitto + ...
2019/04/30
Iruña (Txantrea)
Modus Operandi + Hesian
2019/04/30
Lazkao (Plaza)
Kulto Kultibo + ...
2019/05/03
Viñarrobledo (Viñarock)
Iñigito Txapelpunk
2019/05/04
Zamudio (Dorretxea)
Gora Herria
2019/05/04
Bilbo (Indautxu)
Desore + Reincidentes + Oxabi
2019/05/04
Gatika (plaza)
Garilak 26
2019/05/04
Legazpi (plaza)
Maider Zabalegi
2019/05/05
Eskoriatza (Atxorrotx - Puntaik Punta)
Oihan Vega + Kaotiko + Gora Herria
2019/05/10
Ortuella (plaza)
Garilak 26
2019/05/10
Berritxu (plaza)
Maider Zabalegi
2019/05/11
Tolosa (Euskal Herria plaza)
Governors
2019/05/11
Burlata (Maiatzarock)
Esne Beltza + Trikizio
2019/05/11
Ortuella (plaza)
Hesian
2019/05/11
Orduña (plaza)
En Tol Sarmiento + ...
2019/05/12
Senpere (Herri Urrats)
Dj Txurru + Feos Pero Majos + Akerbeltz
2019/05/17
Ortuella (plaza)
El Ruido + Nogen + Mafalda + Aiaraldea Sound Sistema
2019/05/17
Derio (Txosnak)
Deus Ez + Dientes de Luna + Samoah
2019/05/17
Amurrio (Burubio)
Xutik + Hesian + Kaotiko + Ze esatek! + Enkore + Skabidean & The Black Birds + Bad Sound + Trikidantz
2019/05/18
Elizondo (Borobileko Ertzetik jaialdia)
Dientes de luna + Guda dantza + ...
2019/05/18
Durango (tabira)
Perro loko + Modus Operandi + Altxa porru erromeria + Dj Porti
2019/05/18
Derio (Txosnak)
Urtz + Hamlet
2019/05/18
Bilbo (Zurbaranbarri)
Mafalda + Lehian
2019/05/18
Ortuella (plaza)
Ostabe + Dj Bull
2019/05/24
Alonsotegi (plaza)
Dientes de Luna
2019/05/24
Donosti (Fnac)
Modus Operandi + ...
2019/05/25
Iruña (Iruñarock)
Trikizio
2019/05/25
Lekeitio (plaza)
Ze Esatek! + Governors
2019/05/25
Alonsotegi (plaza)
Dama Beltzak
2019/05/31
Lezama (Oxangoiti)
Garilak 26
2019/06/01
Sestao (plaza)
Gora Herria
2019/06/01
Arrigorriaga (Plaza)
Marlik + Nogen
2019/06/01
Beasain (Bideluze)
Anita Parker + Esne Beltza + Ze Esatek!
2019/06/01
Legorreta (Plaza)
Guda Dantza + Modus Operandi + Trikizio
2019/06/01
Uztaritz (plaza)
Dientes de Luna
2019/06/07
Bilbo (Fnac)
Guda dantza + En Tol Sarmiento
2019/06/07
Bergara (plaza)
Governors + Txapelpunk
2019/06/07
Oñati (Olara)
Ze Esatek! + Trikidantz
2019/06/07
Aiegi (plaza)
Maider Zabalegi
2019/06/08
Gasteiz (Villas Suso)
Hesian
2019/06/08
Erandio (Altzaga ikastola)
Garolo + Calero ldn + Kulto kultibo
2019/06/08
Donosti (Intxaurrondo kultur etxea)
Kartzarot + Kaotiko + Akerbeltz
2019/06/08
Zamudio (plaza)
Phobo + Bad Sound System
2019/06/08
Beasain (Bideluze)
Garilak 26 + DJ Txurru
2019/06/08
Erandio (Goiherri)
... + Trikizio
2019/06/08
Zurbano (plaza)
Ze Esatek!
2019/06/08
Arrangoitze (plaza)
Modus Operandi + Oxabi
2019/06/08
Amoroto (Oleta)
Hesian + Gatibu + Talco + ...
2019/06/09
Donosti (Ilumbe)
Modus Operandi
2019/06/10
Bergara (Txosnak)
Maider Zabalegi
2019/06/14
Astigarraga (Muttuai fest)
Txapelpunk + Kaotiko + Josetxu Piperrak & The Riber Band
2019/06/14
Donosti (Herrera)
Guda Dantza
2019/06/14
Hernani (Ereñozu)
Dientes de Luna + Modus Operandi + Trikizio
2019/06/14
Gallarta (Plaza)
Ze Esatek! + Bad Sound System
2019/06/14
Bilbo (Otxarkoaga)
Gora Herria
2019/06/15
Trapaga (San Gabriel)
Trikizio
2019/06/15
Bilbo (Zurbaran)
Garilak 26
2019/06/15
Leioa (Ikea berri plaza)
Garilak 26
2019/06/21
Anoeta (plaza)
Nafarroa 1512 + En Tol Sarmiento + Tirri & Tery
2019/06/21
Arizkun (plaza)
Enkore + Bemba Saoco
2019/06/21
Sestao (Txosnak)
Nogen + Hesian
2019/06/22
Eibar (Plaza)
Ze Esatek!
2019/06/22
Anoeta (plaza)
Silence + El Diluvi + Garilak 26
2019/06/22
Urrestilla (Plaza)
Gora Herria
2019/06/22
Barakaldo (zuazo)
The Riff Truckers + Etsaiakeroak + Joxpa
2019/06/22
Ibarrangelu (plaza)
Modus Operandi + Dj
2019/06/22
Sondika (Zelaia)
Trikizio
2019/06/22
Ea (Plaza)
En Tol Sarmiento
2019/06/23
Irun (plaza)
Gora Herria
2019/06/23
Arrasate (Txosnak)
Garilak 26
2019/06/25
Hernani (Ezkiaga pasealekua)
Ezten Giro
2019/06/27
Arbizu (plaza)
Diabolo Kiwi + Garilak 26
2019/06/27
Zarautz (Muñoa plaza)
Hesian
2019/06/27
Sestao (plaza)
Kulto kultibo + Shintoma + Erin castro +...
2019/06/28
Santurtzi (Kabiezes)
Governors + Kenbat
2019/06/28
Orio (plaza)
Trikizio + Dj Txurru
2019/06/28
Gueñes (La Quadra)
Modus Operandi + Gora Herria
2019/06/28
Elgeta (plaza)
En tol sarmiento + Oxabi
2019/06/28
Hiriburu (plaza)
Hesian + Mconak
2019/06/28
Lasarte (Plaza)
Reincidentes + Narco + Dakidarria + ...
2019/06/29
Etxebarri (Ehuneko bat)
Kulto Kultibo
2019/06/29
Gasteiz (Abetxuko)
Enkore
2019/06/29
Arbizu (plaza)
Rosario
2019/06/29
Sestao (plaza)
Modus Operandi + Oxabi
2019/06/29
Gueñes (La Quadra)
Garilak 26
2019/06/29
Abanto-Zierbena (Sanfuentes)
Talde lokala + En Tol Sarmiento
2019/06/29
Usurbil (Frontoia)
Ze Esatek!
2019/06/29
Hiriburu (plaza)
Trikizio
2019/06/29
Delika (plaza)
Trikizio
2019/06/30
Orio (plaza)
Ertzak
2019/07/01
Zumarraga (plaza)
Gozategi + Dj Bull
2019/07/03
Amoroto (plaza)
Ozhen + Dientes de Luna + Ilargi Beltza
2019/07/05
Busturia (San Kristobal)
Kulto Kultibo + ...
2019/07/05
Zaldibar (plaza)
Bide Batez
2019/07/05
Amoroto (plaza)
Enkore + Ze Esatek! + Dj Jaikide
2019/07/06
Busturia (San Kristobal)
Garilak 26
2019/07/06
Oñati (Triana)
Modus Operandi + Katxi
2019/07/06
Lehuntze (plaza)
Kulto Kultibo + ...
2019/07/10
Iruña (baratxuri plaza)
Xaibor
2019/07/12
Lezama (Goitioltza)
Akerbeltz
2019/07/12
Bidarrai (plaza)
Niña Coyote eta Chico Tornado + Ze Esatek!
2019/07/12
Alegi (plaza)
Garilak 26
2019/07/12
Iruña (baratxurien plaza)
En Tol Sarmiento + ...
2019/07/12
Markina (Zelaia)
Mixerabliak + Joxpa
2019/07/13
Lezama (Goitioltza)
Urtz + En Tol Sarmiento + Garilak 26
2019/07/13
Bidarrai (plaza)
Bidean + DJ Markelin
2019/07/13
Erandio (Goiherri)
Modus Operandi
2019/07/13
Sopela (Larrabasterra)
Talde lokala + Hesian
2019/07/13
Urretxu (Geltokieta)
Foisis jaunak + Ze Esatek! + Trikizio
2019/07/13
Senpere (Amotz)
Enkore + Josetxu Piperrak & The Riber band + Dj
2019/07/13
Gasteiz (Zabalgana)
Gora Herria
2019/07/13
Heredia (plaza)
Modus Operandi + Tremenda Jauria
2019/07/18
Santurtzi (txosnak)
Gora Herria
2019/07/19
Santurtzi (txosnak)
Modus Operandi
2019/07/20
Etxebarri (plaza)
Garilak 26 + Dj Markelin
2019/07/20
Luiaondo (plaza)
Hesian
2019/07/20
Barakaldo (Txosnak)
... + Trikizio
2019/07/20
Zudaire (plaza)
Ze Esatek!
2019/07/22
Orereta (Txosnak)
Guda dantza
2019/07/24
Baiona (Txosna)
Garilak 26
2019/07/25
Baiona (Txosnak)
Ze Esatek! + Koma + Narco + Skakeitan + Liher + Azken Hatsa
2019/07/26
La Puebla (La Puebla Rock Fest)
Trikizio
2019/07/26
Etxebarri (plaza)
Ziribulio sound + Kulto Kultibo
2019/07/26
Pasai Donibane (Barrio Erreka)
Etsaiakeroak + Gatillazo + Talco + Parabellum + Josetxu Piperrak & The Riber Band + Anabasa
2019/07/27
La Puebla (La Puebla Rock Fest)
Gora Herria
2019/07/27
Mungia (Laukariz)
Talde lokala + Def Con Dos + Ze Esatek!
2019/07/27
Lantaron (plaza)
Garilak 26
2019/07/27
Gopegi (plaza)
Trikizio
2019/07/27
Baiona (Txosna)
Patxi eta konpania
2019/07/28
Zubieta (plaza)
Gauargi
2019/07/28
Mungia (Laukariz)
The Potes + Skakeitan + Garilak 26
2019/08/02
Mendexa (plaza)
Modus Operandi
2019/08/02
Gorliz (plaza)
Desore + Gozategi + Bad Sound System + Dj Bull
2019/08/02
Fruiz (aparkalekua)
Ze Esatek!
2019/08/02
Berango (Elexalde)
Gauargi
2019/08/03
Mungia (Birle)
Maider Zabalegi
2019/08/04
Oiartzun (plaza)
Garilak 26
2019/08/04
Lanestosa (plaza)
En Tol Sarmiento + Kaotiko + Modus Operandi
2019/08/04
Aia (Plaza)
Komando Funk + Hesian + En tol Sarmiento
2019/08/06
Lizarra (Plaza)
Enemigos Intimos
2019/08/07
Lizarra (Plaza)
Ze Esatek!
2019/08/09
Sunbilla (plaza)
Gora Herria
2019/08/11
Kanbo (plaza)
Trikizio
2019/08/14
Luhuso (plaza)
Gora Herria
2019/08/14
Mallabia (plaza)
Maider Zabalegi
2019/08/15
Arrankudiaga (plaza)
Ertzak
2019/08/15
Laudio (plaza)
Twin Melody
2019/08/16
Portugalete (La Canilla)
Trikizio + Dj Ruba
2019/08/16
Amurrio (Plaza)
Modus Operandi
2019/08/16
Azkoiti (plaza)
En Tol Sarmiento
2019/08/16
Portugalete (Kanilla)
Modus Operandi + Oxabi
2019/08/17
Laudio (Zumalakarregi)
Hesian
2019/08/18
Zarautz (Malekoia)
Modus Operandi + Garilak 26
2019/08/19
Arrankudiaga (plaza)
Skasti
2019/08/19
Bilbo (Aixeberri)
En Tol Sarmiento + ...
2019/08/23
Pau (Hestivoc jaialdia)
Kulto Kultibo + ...
2019/08/23
Trespaderne (Bartolo Rock)
Modus Operandi
2019/08/23
Zudaire (plaza)
Nogen + Huntza
2019/08/23
Laudio (Zumalakarregi)
Gora Herria
2019/08/24
Ribabellosa (plaza)
Garilak 26
2019/08/24
Espejo (plaza)
Trikizio
2019/08/24
Arriola (plaza)
En Tol Sarmiento + Dj
2019/08/24
Iekora (plaza)
Gora Herria
2019/08/28
Bakio (plaza)
Garilak 26
2019/08/29
Plentzia (plaza)
Gora Herria
2019/08/30
Erandio (plaza)
Trikizio
2019/08/30
Loiu (Larrondo)
Enkore + Modus Operandi + Garilak 26
2019/08/31
Urruña (plaza)
En Tol Sarmiento
2019/08/31
Erandio (plaza)
Bidean
2019/08/31
Loiu (Larrondo)
Hesian + Trikizio
2019/08/31
Vilefranque (plaza)
Dientes de luna + Guda Dantza
2019/09/01
Plentzia (plaza)
Twin Melody
2019/09/03
Elorrio (plaza)
Itziarren Semeak + Modus Operandi
2019/09/06
Ugao (Plaza)
En Tol Sarmiento
2019/09/07
Muskildi (plaza)
Trikizio
2019/09/07
Santurtzi (Mamariga)
Gora Herria
2019/09/07
Karrantza (Soscaño)
Garilak 26
2019/09/07
Urduliz (plaza)
Kaleko Urdangak + Modus Operandi + Dj Txurru
2019/09/13
Gueñes (plaza)
Reincidentes + Dj
2019/09/13
Altsasu (plaza)
Governors + Hesian
2019/09/13
Alegria Dulantzi (plaza)
Gora Herria
2019/09/14
Gueñes (plaza)
Kulto Kultibo + ...
2019/09/20
Urretxu (plaza)
En Tol Sarmiento
2019/09/21
Etxebarri (plaza)
Guda Dantza + ...
2019/09/28
Ibarron (plaza)
Musikarium
2019/11/17
Urretxu (Labeaga)
Musikarium
2019/12/21
Sopela (kurtzio)