• Baga-Biga en YouTube
  • Baga-Biga en instagram
  • Baga-Biga en Twitter
  • Baga-Biga en Facebook
Cerrar ventana

GUREKIN KONTAKTATU

* Batekin markatutako eremuak derrigorrezkoak dira.

Irudiaren testua sartu *

Hemen zaude:: AZALA / ZUZENEAN

ZUZENEAN

DANTZAGARRIAK (GABON ZAHAR JAI BEREZIA)
2009/01/01
MUNGIA (OLALDE)
DISKOFESTA
2009/01/10
MUNGIA (OLALDE)
DES-KONTROL + ZEA MAYS + EHSUKARRA + SUTAGAR + KAUTA...
2009/01/10
BERRIOZAR (HATORTXUROCK)
GATIBU
2009/01/10
BILBO - KAFE ANTZOKIA (BERTAN BEHERA ARETOAREN ITXIERARENGAITIK)
DANTZALDIA
2009/01/11
MUNGIA (OLALDE)
RAFA RUEDA
2009/01/16
MUNGIA (OLALDE)
UNE + OST
2009/01/16
TOLOSA (BONBERENEA)
HAITZAMA
2009/01/17
BERRIZ (FRONTOIA)
GATIBU
2009/01/17
MUNGIA (OLALDE ARETOA)
TRIKIZIO
2009/01/17
BESKOITZE - IPARRALDE (PLAZA)
TXANOGORRITXO NORAZ ZOAN (UMEENTZAKO ANTZESLANA)
2009/01/18
MUNGIA (OLALDE)
UNE + OST
2009/01/23
ONDARROA (KAFE ANTZOKIA)
GATIBU
2009/01/24
ONDARROA - KAFE ANTZOKIA (BERTAN BEHERA EGURALDIA DELA ETA)
TRIKIZIO
2009/01/24
IRAETA - ZESTOA (PLAZA)
DANTZALDIA
2009/01/25
MUNGIA (OLALDE)
ACIDO C
2009/01/30
DONOSTIA (BE-BOP)
OST + POGMOTHON
2009/02/06
ZORNOTZA (IDABA MUSIK)
DISTURBIO + MOTORSEX
2009/02/06
DONOSTIA (DOKA)
DANTZALDIA
2009/02/08
MUNGIA (OLALDE)
GATIBU
2009/02/13
ONDARROA (KAFE ANTZOKIA)
DISKOFESTA
2009/02/14
MUNGIA (OLALDE)
UNE + OST
2009/02/14
DONOSTIA (DOKA)
TRIKIZIO
2009/02/14
ORDUÑA (PLAZA)
ACIDO C + Tribber Travis
2009/02/14
AZPEITIA
OHEAN ANTZERKIA
2009/02/15
MUNGIA (OLALDE)
HAITZAMA
2009/02/20
ZALLA (IHAUTERIAK - PLAZA)
TRIKIZIO
2009/02/20
LEIOA (IKEA-BARRI PLAZA)
TRIKIZIO
2009/02/21
GALDAKAO (PLAZA)
DANTZALDIA
2009/02/22
MUNGIA (OLALDE)
GOSE
2009/02/24
ERMUA (Orbe Kardinalaren plazan)
GATIBU
2009/02/27
ARRASATE - MONDRAGON (3.60 ARETOA)
KORRONTZI
2009/02/27
BERMEO (KAFE ANTZOKIA)
THE BOND SCOT BAND + TRIKIZIO
2009/02/27
SONDIKA (KARPA - IHAUTERIAK)
TXAN MAGOA
2009/02/28
SONDIKA (KARPA - IHAUTERIAK)
HAITZAMA
2009/02/28
DEUSTU - BILBO (ERRIBERA)
GATIBU + UNE
2009/02/28
BARAKALDO (ROCK STAR LIVE)
ZEA MAYS + SAGARROI + TALDE LOKALAK + ERROMERIA
2009/02/28
HUARTE - NAFARROA (FRONTOIA - GAZTE EGUNA)
MAITIPS + ZE ESATEK!
2009/02/28
Valls-Cataluña (Colla Vella)
LINEA 2 (DISKA BERRIA PRENTSAURREKOA)
2009/03/05
BILBO (FNAC DENDA)
LINEA 2 + EL DESVAN DE
2009/03/06
BILBO (ROCKSTAR)
TRIKIZIO
2009/03/07
ERROTXAPEA - IRUÑEA
KORRONTZI
2009/03/07
LESSAY - FRANCIA (Espace culturel)
UNE + HABEAS CORPUS + SUSPENDERS...
2009/03/07
IGORRE (GAZTE-EGUNA)
HAITZAMA
2009/03/08
BERMEO (IKASTOLA)
KORRONTZI
2009/03/10
BRECEY - FRANCIA (Espace culturel)
KORRONTZI
2009/03/11
QUETTEHOU - FRANCIA (Halle aux grains)
KORRONTZI
2009/03/12
VILLEDIEU LES POELES - FRANCIA (Salle des fêtes)
KORRONTZI
2009/03/13
CONDE SUR VIRE - FRANCIA (Condé espace)
UNE + INLOGIC
2009/03/13
OÑATI (GAZTELEKUA)
KORRONTZI
2009/03/14
FLAMANVILLE - FRANCIA (Salle du Rafiot)
Acido C + Frida People
2009/03/14
ANOETA (GAZTETXEA)
DANTZALDIA
2009/03/15
MUNGIA (OLALDE)
TRIKIZIO
2009/03/20
BERASTEGI (PLAZA)
GATIBU, MAREA, BETAGARRI, KOMA, GUALITXO,...
2009/03/26
BARAKALDO (ROCK-STAR LIVE - SAHARAREN ALDEKO JAIA)
TRIKIZIO
2009/03/26
TUTERA (KORRIKA JAIA)
DISCIPULOS DE DIONISOS
2009/03/27
DONOSTIA (DOKA)
GATIBU
2009/03/28
ATARRABIA - NAFARROA (TOTEM ARETOA)
UNE + KAUTA
2009/03/28
TRAPAGA - LA ARBOLEDA (FRONTOIAN)
HAITZAMA
2009/04/03
BILBO - SANTUTXU (EL CARMELO PLAZA, KORRIKA TXIKI)
KORRONTZI
2009/04/03
LEIOA (KULTUR-LEIOA)
MAITIPS + ESNE BELTZA
2009/04/03
MAMARIGA - SANTURTZI (KORRIKA JAIA)
EGAN
2009/04/04
ALGORTA - GETXO (PLAZA)
MAITIPS
2009/04/04
MUNGIA (GAZTE EGUNA)
TRIKIZIO
2009/04/05
UGAO (PLAZA)
LINEA 2
2009/04/07
BILBO (FNAC)
TRIKI TA KE
2009/04/11
BIARRITZ
Gatibu + Sutagar + DefConDos + Mak + Kasu + Mouss&Hakim
2009/04/12
DONIBANE GARAZI (GAZTE-MARTXA)
LINEA 2
2009/04/15
DONOSTIA (FNAC)
LINEA 2
2009/04/17
Pub "La Gloria" - Villadiego (Burgos)
BENITO LERTXUNDI
2009/04/17
GATIKA (FRONTOIA)
EL DESVAN DE + LA PULQUERIA + TRIKIZIO
2009/04/18
GATIKA (FRONTOIA)
PATXI 1, 2, 3
2009/04/25
GATIKA (FRONTOIA)
TRIKIZIO
2009/04/25
ANTZUOLA (PLAZA - TRIKITIXA EGUNA)
KORRONTZI + TRIKI TA KE
2009/04/25
ARRESPALDIZA (PLAZA)
GATIBU
2009/04/25
BARDOS - IPARRALDE (XARNEGU EGUNA)
TXAPELPUNK
2009/04/25
LEIOA (GAZTE-EGUNA)
EZKER-ESKUMA (ANTZERKIA)
2009/04/26
GATIKA (FRONTOIA)
DANTZAGARRIAK
2009/04/26
MUNGIA (LEGARDA)
TRIKIZIO + DISKOFESTA
2009/04/30
GOIHERRI - ERANDIO (SINDIKATOAN)
TRIKIZIO
2009/05/01
LEGAZPIA (PLAZA)
ACIDO C
2009/05/01
San Fernando - Cádiz (The Fox Tavern)
GATIBU
2009/05/02
IRUÑEA (TXANTREA, PLAZA)
TXAPELPUNK
2009/05/02
ORTUELLA (PLAZA)
TRIKIZIO
2009/05/02
ALTSASU (PLAZA)
HAITZAMA
2009/05/02
BERRIATUA (PLAZA)
ACIDO C
2009/05/02
Benalup - Cadíz (Hotel Utopía)
ACIDO C
2009/05/03
Playa El Palmar, Vejer - Cádiz (El Cartero)
TRIKIZIO
2009/05/03
ONDARRU (PLAZA)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20 HATZ PROIEKT) DISKA BERRIA AURKEZPENA, PRENTSAURREKOA
2009/05/07
DONOSTIA (Udal liburutegia)
MUTED (DISKA BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2009/05/08
BILBO (ELKAR MEGADENDA)
AUSKALO NON + KEROBIA + THE USKI´S + LUHARTZ
2009/05/08
DERIO (PLAZA)
Acido C + Mamba Beat
2009/05/08
Bonberenea (Tolosa)
ACIDO C + Revolutionary Brothers + Putxero Sound + David Navascues
2009/05/09
DONOSTIA (DOKA, Imagina-Funk)
TXAPELPUNK
2009/05/09
OLAZTI (GAZTETXE)
HAITZAMA + TALDE LOKALA
2009/05/09
USANSOLO (PLAZA)
TRIKI TA KE
2009/05/09
ORTUELLA (PLAZA)
TRIKIZIO
2009/05/09
GETXO (ANDRA MARI AUZOA)
EGAN
2009/05/10
GETXO (ANDRA MARI AUZOA)
TXAPELPUNK (DISKA BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2009/05/12
BILBO (ELKAR MEGADENDA)
MAMBA BEAT (DISKA BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2009/05/13
BILBO (ELKAR MEGADENDA)
KORRONTZI
2009/05/13
GALDAKAO (ATHLETIC KARPA)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20HATZ PROIEKT)
2009/05/13
OVIEDO (ASTURIAS)
ZARAMA + TRIKIZIO
2009/05/15
ORTUELLA (PLAZA)
ANJE DUHALDE + GATIBU
2009/05/15
ABADIÑO (PLAZA)
TRIKIZIO
2009/05/16
IRUÑEA (AEKarpa)
HAITZAMA
2009/05/16
ONDARRU (ITSAS-AURRE PLAZA)
DANTZA TALDEA + HAITZAMA
2009/05/16
GETXO (ANDRA-MARI PLAZA)
TXAPELPUNK
2009/05/16
ANOETA (GAZTETXE)
TRIKI TA KE
2009/05/16
VITORIANO (PLAZA)
TRIKIZIO
2009/05/16
ZUMARRAGA (PLAZA)
SET (DISKA BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2009/05/19
BILBO (ELKAR MEGANDENDA)
SEIURTE (DISKA BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2009/05/22
BILBO (ELKAR MEGANDENDA)
TXAPELPUNK
2009/05/22
GASTEIZ (ARABATAKADA)
SET (DISKO BERRIAREN AURKEZPENA ZUZENEAN)
2009/05/22
BERMEO (KAFE ANTZOKIA)
KORRONTZI
2009/05/22
ESKORIATZA (MUNDUMIRA JAIALDIA)
OST + LEGEN BELTZA
2009/05/22
IRUN (Tunk Aretoa)
TRIKI TA KE
2009/05/22
BEASAIN
ACIDO C
2009/05/23
Café cultural Auriense (Orense - GALIZIA)
OST
2009/05/23
SORALUZE (GAZTETXE - Euskal Zarata Tour)
ETSAIAK + TXAPELPUNK
2009/05/23
MIRAFUENTES (GAZTETXE)
THE USKI´S + TRIKIZIO + DISKOFESTA
2009/05/23
FIKA (PLAZA)
GATIBU
2009/05/23
BEASAIN (BIDELUZE PLAZA)
DANTZAGARRIAK
2009/05/24
MUNGIA (MATXIN ENPARANTZA)
ACIDO C
2009/05/24
BUEU - GALIZIA (ATURUXO ARETOA)
ETSAIAK + TXAPELPUNK
2009/05/29
PASAI DONIBANE (KARPA)
SEIURTE + KAUTA +DJ
2009/05/29
ZAMUDIO (PLAZA)
TRIKI TA KE
2009/05/29
BERROETA-BAZTAN (NAFARROA)
GATIBU + HAITZAMA
2009/05/29
LAS CARRERAS - GALLARTA (PLAZA)
ERDIZKA LAUETAN
2009/05/30
ZAMUDIO (PLAZA)
KORRONTZI
2009/05/30
USURBIL (FRONTOIAN)
OST + Punto de Mira
2009/05/30
Bilbo (Zazpi Katu Gaztetxea)
UNE + GATIBU + TRIKIZIO
2009/05/30
ZAMUDIO (PLAZA)
TXAPELPUNK + DES-KONTROL + KOKEIN
2009/05/30
ELIZONDO (LUR ARETOA)
HAITZAMA
2009/05/30
JATSU - USTARITZ (PLAZA)
KORRONTZI
2009/05/31
ZAMUDIO (PLAZA)
TRIKIZIO
2009/06/01
BERGARA (TXOSNAK)
ETSAIAK + Turtle Island Sei
2009/06/05
TOLOSA (BONBERENEA)
HAITZAMA
2009/06/05
LEIOA (TXORIERRI AUZOA)
TRIKIZIO
2009/06/06
LEKEITIO (PLAZA - EUSKAL ERROMERIA)
DANTZALDIA
2009/06/06
GERNIKA (XIMELA)
NOIZEANBEHIN
2009/06/06
GATIKA (ALBOKA TABERNA)
SEIURTE + UNE
2009/06/06
DURANGO (PLATERUENA)
KONTZERTUAK + TXIMELETA
2009/06/06
IGORRE (PLAZA)
ZURRUST
2009/06/06
LEABURU (PLAZA)
KORRONTZI
2009/06/07
BERGARA - EUSKAL ESKOLA PUBLIKOAREN JAIA (HERRIKO PLAZA)
UNE + INLOGIC
2009/06/12
MADRID (CARACOL ARETOA)
BERTSOLARIAK (XABIER SILBEIRA, SEBASTIAN LIZASO, ETXAUN LEKUE)
2009/06/13
GOIHERRI - MARTIARTU (ERANDIO)
POTXIN ETA PATXIN
2009/06/13
GOIHERRI - ERANDIO (MARTIARTU)
EGAN + NAIXAN + KALTE
2009/06/13
ONDARROA (KAMIÑAZPI AUZOA - KARPA)
GATIBU + UNE + lokala
2009/06/13
LUHUSSO - IPARRALDE (PLAZA)
ACIDO C
2009/06/13
MADRID (LA BOCA DEL LOBO ARETOA)
MUTED + ARMI-ARMA
2009/06/13
DURANGO (PLATERUENA)
KORRONTZI
2009/06/13
BILLABONA (POLIKIROLDEGIA)
KONTZERTUAK + TRIKIZIO
2009/06/13
IGORRE (PLAZA)
HAITZAMA + DISKOFESTA
2009/06/13
GOIHERRI - ERANDIO (MARTIARTU)
DANTZAGARRIAK
2009/06/14
MUNGIA (MATXIN ENPARANTZA)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20 HATZ)
2009/06/15
BILBO (FNAC)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20 HATZ)
2009/06/17
DONOSTIA (FNAC)
SUGAN + TRIKIZIO + DISKOFESTA
2009/06/19
SONDIKA (KANPA)
ETSAIAK
2009/06/19
HATORTXUROCK 10
GATIBU + UNE
2009/06/19
LEIOA (BARANDIARAN PLAZA - JAIAK)
TRIKIZIO
2009/06/20
BERRIOBEITI (PLAZA)
GATIBU + SUGAN
2009/06/20
GETXO - ROMO (SANTA EUGENIA PLAZA - KANTUKETAN JAIALDIA)
talde lokala + HAITZAMA + KRESALA
2009/06/20
ARANGUREN (PLAZA)
KAUTA + TRIKI TA KE + DISKOFESTA
2009/06/20
SONDIKA (KANPA)
KORRONTZI + MIKEL URDANGARIN + OREKA TX + KEROBIA + GATIBU + BETAGARRI + TRIKIZIO
2009/06/21
HATORTXUROCK 10
UNE + GATIBU
2009/06/22
TOLOSA (PLAZA)
TZ (ERROMERIA)
2009/06/23
BILBO (SAN INAZIO AUZOA)
TRIKI TA KE
2009/06/23
LEIOA (IKEA-BARRI)
HAITZAMA
2009/06/23
MUSKIZ (PLAZA)
GATIBU
2009/06/23
IRUN (PLAZA)
KRESALA
2009/06/23
SONDIKA (KANPA)
TRIKIZIO
2009/06/23
LLODIO (SAN JUAN AUZOA)
HAITZAMA
2009/06/24
AULESTI (PLAZA)
LINEA 2 + talde lokalak
2009/06/25
SOPELA (TXOSNAK)
OST + Res Abstrakta
2009/06/25
SESTAO (JAIAK)
DES+KARADAS + talde lokalak
2009/06/26
SOPELA (TXOSNAK)
KORRONTZI
2009/06/26
OEIRAS - Portugal (Fábrica da Pólvora de Barcarena - Festival Sete Sóis Sete Luas)
GATIBU
2009/06/26
SANTURTZI (KABIEZES AUZOA - PLAZA)
TRIKIZIO
2009/06/26
GÜEÑES - LA CUADRA (PLAZA)
HAITZAMA
2009/06/26
BERRIZ (PLAZA)
MAITIPS + HESIAN + KAUTA
2009/06/26
ANDOAIN (PLAZA)
SEIURTE
2009/06/26
BERRIZ (TXOSNAK)
BANDA BASOTTI
2009/06/26
MUNGIA (TXOSNA GUNEA)
LUHARTZ
2009/06/27
ZAMUDIO (ESKOLATAN)
KORRONTZI
2009/06/27
PONTE DE SOR - Portugal (Anfiteatro zona ribeirinha - Festival Sete Sóis Sete Luas)
FUNDACIÓN TONY MANERO + DJ ROBER
2009/06/27
SOPELA (PLAZA)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20HATZ PROIEKT)
2009/06/27
CALAF-EKO FOLK JAIALDIA (KATALUNIA)
GATIBU
2009/06/27
DIMA (PLAZA)
TRIKI TA KE + HAITZAMA
2009/06/27
GÜEÑES - LA CUADRA (PLAZA)
ACIDO C
2009/06/27
L´HOSPITALET - BARCELONA (SALAMANDRA ARETOA)
MAITIPS + TRIKIZIO
2009/06/27
BERRIZ (TXOSNAK)
LUHARTZ
2009/06/27
SOPELA (TXOSNAK)
KORRONTZI
2009/06/28
SOPELA (PLAZA)
TALDE LOKALAK
2009/06/28
MUNGIA (TXOSNAK)
TRIKIZIO
2009/06/29
MUNGIA (TXOSNAK)
TRIKI TA KE
2009/06/29
IGELDO (PLAZA)
GATIBU + DJs
2009/06/29
LASARTE - ORIA (ANDATZA PLAZA)
KORRONTZI + MIKEL URDANGARIN + MAYA ANAIAK + FALTRIQUEIRA
2009/06/29
MUNGIA (PLAZA)
ERDIZKA LAUETAN + TIRAUKI
2009/06/30
MUNGIA (PLAZA)
TRIKIZIO
2009/06/30
IPARRALDE
TRIKI TA KE
2009/07/01
USURBIL (FRONTOIA)
20 HATZ (IÑAKI PLAZA - ION GARMENDIA)
2009/07/02
ITALIA BIRA (EUROFOLK)
KUPELA
2009/07/02
ELGETA (PLAZA)
TRIKIZIO
2009/07/02
ZUMARRAGA
20 HATZ (IÑAKI PLAZA - ION GARMENDIA)
2009/07/03
ITALIA BIRA (EUROFOLK)
KORRONTZI + CRISTINA PATO
2009/07/03
SOPUERTA (MENDEBALA JAIALDIA)
ZURRUST
2009/07/03
ELGETA (PLAZA)
TRIKI TA KE
2009/07/03
BILBO (ERREKALDE)
HAITZAMA
2009/07/03
ERANDIO (ARRIAGAS AUZOA)
GANSOS ROSAS
2009/07/03
MUNGIA (TXOSNA GUNEA)
20 HATZ (IÑAKI PLAZA - ION GARMENDIA)
2009/07/04
ITALIA BIRA (EUROFOLK)
DISKOFESTA
2009/07/04
BAKIO (ZINTZIRI ERROTA)
KORRONTZI
2009/07/04
MURCIA (YECLA)
MUSIKHERRIA TALDEAK
2009/07/04
MUNGIA (TXOSNAK)
PLAYBACK LEHIAKETA + TALDE LOKALAK
2009/07/04
MUNGIA (PLAZA)
TRIKIZIO
2009/07/04
USURBIL (FRONTOIA)
20 HATZ (IÑAKI PLAZA - ION GARMENDIA)
2009/07/05
ITALIA BIRA (EUROFOLK)
OST + Vicepresidentes
2009/07/06
IRUÑEA (INFERNU TABERNA)
TRIKI TA KE
2009/07/06
LESAKA
TRIKIZIO
2009/07/08
IRUÑA (SAN FERMIN)
TXAPELPUNK
2009/07/09
IRUÑEA (SAN FERMIN)
TXAN MAGOA + PATXI ETA KONPANIA
2009/07/10
GOITIOLTZA - LEZAMA (LANDA)
talde lokala + SEIURTE + GATIBU
2009/07/10
EIBAR (AMAÑA AUZOA)
TXAPELPUNK + ARREBOTE
2009/07/10
EGINO - ARABA (PLAZA)
TRIKIZIO
2009/07/10
GOIHERRI - ERANDIO (SAN KRISTOBAL)
LA BOTTINE SOURINATE + KORRONTZI + BUDIÑO + WOLFSTONE
2009/07/11
ORTIGUEIRA - GALICIA (ESZENATOKI NAGUSIA)
KOMA + TRIKIZIO
2009/07/11
BIDARRAI (IPARRALDE)
HAITZAMA + DISKOFESTA
2009/07/11
GOIHERRI - ERANDIO (SAN KRISTOBAL)
TRIKI TA KE + DISKOFESTA
2009/07/11
GOITIOLTZA - LEZAMA (LANDA)
BERTSOLARIAK
2009/07/12
GOITIOLTZA - LEZAMA (LANDA)
Acido C
2009/07/15
Montehermoso aretoa - JazzTerrace (Gasteiz)
GATIBU
2009/07/15
BARAKALDO (TXOSNA GUNEA - LA ASESARRE)
TXAPELPUNK + TALDE LOKALAK
2009/07/16
LARRABASTERRA - SOPELA (TXOSNAK)
MAITIPS + TALDE LOKALAK
2009/07/17
LARRABASTERRA - SOPELA (TXOSNAK)
TALDE LOKALAK
2009/07/17
ARRIGORRIAGA (TXOSNAK)
ETSAIAK + SIOUX
2009/07/17
DONOSTIA (GROS AUZOA)
HAITZAMA
2009/07/17
GOPEGI (ARABA)
TRIKIZIO
2009/07/17
LARRABASTERRA - SOPELA (PLAZA)
GATIBU + talde lokalak
2009/07/18
LARRABASTERRA - SOPELA (PLAZA)
TARANTELLA + HAITZAMA
2009/07/18
BALMASEDA (PLAZA)
ZURRUST
2009/07/18
SANTUTXU (PLAZA)
LOS DEL GAS + SEX MUSEUM + TRIKIZIO
2009/07/18
GOPEGI (PLAZA)
20 HATZ (IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA)
2009/07/19
ALEGI (PLAZA)
HAITZAMA
2009/07/19
DONOSTIA (GROS AUZOA)
KORRONTZI + MIKEL URDANGARIN + FALTRIQUEIRA
2009/07/19
ARRIGORRIAGA (PLAZA)
TRIKIZIO
2009/07/21
IRURTZUN (PLAZA)
GATIBU + talde lokala
2009/07/22
MUTRIKU (PLAZA)
talde lokalak + OBRINT PAS
2009/07/23
ASTIGARRAGA (PLAZA)
KORRONTZI
2009/07/24
NAVELGAS (ASTURIAS)
KUPELA
2009/07/24
ZUBIETA - USURBIL (FRONTOIA)
TXAPELPUNK
2009/07/24
MARKINA (ETXEBARRIA)
HESIAN + OBRINT PAS
2009/07/24
ARRIGORRIAGA (PLAZA)
IRAULI + DIKERS + TRIKIZIO
2009/07/24
SOPUERTA (SANTA ANA)
SARKOR + GATIBU + DRINDOTS
2009/07/24
MORGA (PLAZA)
TXAPELPUNK
2009/07/24
LAUDIO (ARETA AUZOA)
Demeon, zero autocontrol, boys of birle, noizean behin, tormenta, arrakada, evolver, spacedebry
2009/07/25
MUNGIA (SKATE PISTA)
ZURRUST
2009/07/25
FORUA (KARPA)
TRIKIZIO
2009/07/25
OTSAGABIA (PLAZA)
ETSAIAK
2009/07/25
ZORNOTZA (TXOSNA GUNEA)
ZURRUST
2009/07/25
BILBO - SAN INAZIO AUZOA
talde lokala + THE USKI´S + HAITZAMA
2009/07/25
ISPASTER (PLAZA)
THE BOND SCOTT BAND + BETAGARRI + DRINDOTS
2009/07/25
SOPUERTA (SANTA ANA AUZOA)
KAUTA + A PELO Y TU + TRIKI TA KE
2009/07/25
OTXARAN - ZALLA (KARPA)
LOTXO
2009/07/30
MORGA (PLAZA)
MENDEKU ITXUA + DES-KONTROL + TRIKI TA KE
2009/07/30
ZUBIETA - USURBIL (FRONTOIA)
GATIBU + UNE + TXAPELPUNK...
2009/07/31
MIRANDA DE EBRO - BURGOS (Petroleo Rock)
HAITZAMA
2009/07/31
BEDARONA (PLAZA)
VENDETTA + THE BOND SCOTT BAND
2009/07/31
FORUA (PLAZA)
talde lokalak + TRIKIZIO
2009/07/31
MENDEXA (PLAZA)
TRIKIZIO
2009/08/01
AGOITZ (PLAZA)
KORRONTZI
2009/08/01
FESTIVAL INTERCÉLTICO DE SENDIM (PORTUGAL)
LINEA2 + SAGARROI + HAITZAMA
2009/08/01
ZALLA (SAN PEDRO)
TXAPELPUNK
2009/08/01
FORUA (PLAZA)
DES-KONTROL + EKON + MAITIPS
2009/08/01
LARRABETZU (PLAZA - GAZTE EGUNA)
LOR + NEGURI GORRIAK + TRIKI TA KE
2009/08/01
MENDEXA (PLAZA)
TRIKIZIO
2009/08/04
GASTEIZ (ASTE NAGUSIA)
UMEENTZAKO PARKEA
2009/08/05
FRUIZ (PARKING)
BETAGARRI + TRIKIZIO
2009/08/05
ERROMO (GETXO)
TXAPELPUNK
2009/08/05
ETXARRI (GAZTETXEA)
LUHARTZ
2009/08/06
FRUIZ (PARKING)
TALDE LOKALA + DISKOFESTA
2009/08/06
ASTRABUDUA - ERANDIO (PLAZA)
TXUPINAZOA (JAIEN HASIERA)
2009/08/07
MARURI - JATABE
TRIKI TA KE
2009/08/07
GÜEÑES (PLAZA)
SET + GATIBU + HAITZAMA
2009/08/07
ASTRABUDUA - ERANDIO (PLAZA)
SEIURTE + MAITIPS + TRIKIZIO + DISKOFESTA
2009/08/07
FRUIZ (PARKING)
SET
2009/08/08
DONOSTIA (ZURRIOLA ONDARTZAN)
GATIBU
2009/08/08
GASTEIZ (MATXETE PLAZA)
talde lokala + ETSAIAK + HAITZAMA
2009/08/08
LANESTOSA (PLAZA)
THE USKI´S + TRIKIZIO
2009/08/08
GERNIKA (LURGORRI)
MAITIPS + TRIKI TA KE
2009/08/08
AIA (PLAZA)
KORRONTZI
2009/08/09
ORCE-FOLK (GRANADA)
TRIKIZIO
2009/08/09
HENDAIA (RUGBY ZELAIA)
HAITZAMA
2009/08/09
GÜEÑES (PLAZA)
GATIBU
2009/08/09
GETARIA (FRONTON)
ROBERTO ETA KEPA
2009/08/10
FRUIZ (ERMITA)
TRIKIZIO
2009/08/10
DONOSTIA (KONSTITUZIO PLAZA)
ZURRUST
2009/08/11
AGOITZ (PLAZA)
TRIKIZIO
2009/08/11
KANBO - IPARRALDE (PLAZA)
HAITZAMA
2009/08/11
DONOSTIA (KONSTITUZIO PLAZA)
TRIKIZIO
2009/08/12
ZARAUTZ (PLAZA)
GATIBU
2009/08/13
DONOSTIA (SAGÜES - ASTE NAGUSIA)
HAITZAMA
2009/08/14
DORRAO (PLAZA)
TIRAUKI
2009/08/14
LARRABETZU (PLAZA)
MAITIPS
2009/08/14
Corbera d Ebre (Cataluña)
TRIKIZIO
2009/08/14
ARANTZA (PLAZA)
GATIBU
2009/08/14
GERNIKA (PASEALEKU)
TRIKI TA KE
2009/08/14
DEBA
BASAJAUN
2009/08/14
ERRO (NAFARROA)
BASAJAUN
2009/08/15
DORRAO (PLAZA)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20HATZ PROIEKT)
2009/08/15
ARRANKUDIAGA (PLAZA)
HAITZAMA
2009/08/15
LARRABETZU (PLAZA)
OSKORRI + TRIKI TA KE
2009/08/15
MAÑARIA (PLAZA)
TRIKIZIO
2009/08/15
ERRO (NAFARROA)
TRIKI TA KE
2009/08/16
DORRAO (PLAZA)
UNE + GATIBU
2009/08/16
LAUDIO (PLAZA)
ZURRUST
2009/08/16
LARRABETZU (PLAZA)
Mamba Beat + We are Standard + Zodiacs
2009/08/16
BILBO - ASTE NAGUSIA (Botica Vieja)
TRIKIZIO
2009/08/16
MAÑARIA (PLAZA)
TRIKIZIO
2009/08/17
DORRAO (PLAZA)
DANTZAGARRIAK
2009/08/17
LEIOA - SANTIMAMI (PLAZA)
KORRONTZI
2009/08/17
PORTUGALETE (PLAZA)
HAITZAMA
2009/08/17
GOIZUETA (PLAZA)
TXAPELPUNK
2009/08/17
BILBO (TXOSNAK)
SEIREN + GATIBU
2009/08/17
BILBO (ABANDO-IBARRA, ASTE NAGUSIA)
UMEENTZAKO PARKEA
2009/08/18
LEIOA - SANTIMAMI (PLAZA)
ZURRUST
2009/08/18
AZKOITIA (TXOSNAK)
POTXIN ETA PATXIN
2009/08/18
LEIOA - SANTIMAMI (PLAZA)
TRIKIZIO
2009/08/21
LEIOA (SAN BARTOLOME AUZOA)
TRIKI TA KE
2009/08/22
ESPINAL (NAFARROA)
TRIKIZIO
2009/08/22
ZEGAMA (PLAZA)
TXAPELPUNK
2009/08/22
ITSUSU (IPARRALDE)
LOS CINCO BILBAINOS
2009/08/23
ALONSOTEGI (MADINABEITIA PLAZA)
KORRONTZI
2009/08/23
GERNIKA (ERRENTERIA AUZOA - PLAZA)
HAITZAMA
2009/08/23
GATIKA (PLAZA)
TRIKIZIO
2009/08/23
AREATZA (PLAZA)
KORRONTZI
2009/08/24
IRUÑEA ("CIVICAN" ERAIKUNTZAN)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20HATZ)
2009/08/24
IBARRA (EMETERIO ARRESE PARKEA)
TRIKI TA KE
2009/08/24
AREATZA (PLAZA)
TRIKIZIO
2009/08/24
IBARRA (SAN BARTOLOME PLAZA)
HAITZAMA
2009/08/25
ELGOIBAR (TXOSNAK)
TRIKIZIO
2009/08/25
ITSUSU - IPARRALDE (PLAZA)
TRIKIZIO
2009/08/27
LAUDIO (TXOSNA GUNEA)
TRIKI TA KE
2009/08/28
USURBIL
KORRONTZI
2009/08/28
ZEBERIO (PLAZA)
TXAPELPUNK
2009/08/28
VILLEFRANQUE (IPARRALDE)
UNE + GATIBU
2009/08/29
ZEBERIO (PLAZA)
EMON + MAITIPS + TRIKIZIO
2009/08/29
BERGARA (OSINTXU AUZOA)
HAITZAMA
2009/08/29
Zuazo de Cuartango (Araba)
MENDI MARTXA
2009/08/30
LEZAMA
HAITZAMA
2009/08/30
TRAPAGARAN (PLAZA)
MAITIPS
2009/09/04
Sant Pau de Segúries (Girona)
BASAJAUN
2009/09/04
ALONSOTEGI (PLAZA)
talde lokala + NOIZEANBEHIN + TRIKIZIO
2009/09/04
LEZAMA (TXOSNAK)
SEIURTE + KEROBIA + GATIBU + TXAPELPUNK
2009/09/04
LEKEITIO (PLAZA)
TRIKIZIO
2009/09/05
LEINTZ-GATZAGA (GIPUZKOA)
MAMBA BEAT
2009/09/05
HONDARRIBI (TXOSNAK)
ZURRUST
2009/09/05
ALONSOTEGI (PLAZA)
ESNE BELTZA + GATIBU + TRIKI TA KE
2009/09/05
LEZAMA (TXOSNAK)
TRIKIZIO + LUHARTZ
2009/09/06
LEKEITIO (PLAZA)
THE USKI´S + GATIBU + DJ
2009/09/06
HONDARRIBI (PLAZA)
KEROBIA
2009/09/07
BERMEO (PORTUA)
LOTXO
2009/09/08
LEZAMA (UDALETXEAN)
KORRONTZI
2009/09/08
UGAO (PLAZA)
HERMANOS ANOZ + HAITZAMA
2009/09/09
BERMEO (LAMERA)
BASAJAUN
2009/09/10
LEZAMA (GARAIOLTZA)
GATIBU + UNE
2009/09/11
UGAO (PLAZA)
TZ
2009/09/12
LANTZ (NAFARROA)
TRIKIZIO
2009/09/12
IRAIZOTZ (PLAZA)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20HATZ)
2009/09/12
SOPELA (PLAZA)
SEIURTE + GATIBU + HAITZAMA
2009/09/12
KARRANZA (KANPA)
TRIKI TA KE
2009/09/12
OÑATI (PLAZA)
UNE + AKATU
2009/09/12
ARAIA (ARABA)
MUTED
2009/09/13
ABADIÑO (MOTOR-SHOW)
SET + SEIURTE
2009/09/18
MADRIL (LA BOCA DEL LOBO)
HAITZAMA
2009/09/18
EGIA - DONOSTIA (PLAZA HANDI)
KORRONTZI
2009/09/19
REUS - TARRAGONA (Festival ArReus)
TRIKIZIO
2009/09/19
ABARZUZA (NAFARROA)
TRIKI TA KE
2009/09/19
SOPUERTA (EL CASTAÑO)
GATIBU (BERAIEN BIDEOKLIP BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2009/09/25
BILBO (ELKAR MEGADENDA)
SET + LINEA2
2009/09/25
DURANGO (PLATERUENA)
TRIKIZIO
2009/09/25
LAUKIZ (PARKING)
HAITZAMA
2009/09/25
LEIOA (LA TXOPERA - PLAZA)
KORRONTZI
2009/09/26
BILBO (DOÑA CASILDA PARKEA)
GATIBU (ZUZENEKO DISKOAREN GRABAKETA)
2009/09/26
DURANGO (PLATERUENA)
ZAIN + HESIAN + HAITZAMA
2009/09/26
LAUKIZ (PARKING)
TRIKI TA KE
2009/09/26
ZALLA (PLAZA)
TRIKIZIO
2009/09/26
SANTPEDOR (KATALUNIA)
TXAPELPUNK
2009/09/26
TRAPAGARAN
ETSAIAK
2009/09/26
AGURAIN
MIKEL URDANGARIN (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2009/09/30
BILBO (ARRIAGA ANTZOKIA)
GATIBU + SET
2009/10/02
L´HOSPITALET - BARCELONA (SALA SALAMANDRA)
TXAPELPUNK
2009/10/02
AGURAIN
TRIKIZIO
2009/10/02
DERIO (SAN MIGUEL)
TRIKIZIO
2009/10/03
IRURA (PLAZA)
HAITZAMA + DISKOFESTA
2009/10/03
ISTURITZ - IPARRALDE (KARPA)
TRIKI TA KE + TRIKIZIO
2009/10/04
KILOMETROAK (DONOSTIA)
TRIKIZIO
2009/10/05
ZALLA (PLAZA)
SET + EL GATO NEGRO
2009/10/09
BILBO (BILBOROCK ARETOA)
NUMEN + KORRONTZI + LUÉTIGA
2009/10/10
LIENCRES - KANTABRIA (POLIKIROLDEGIA)
DISTURBIO + TRIKIZIO
2009/10/10
AGURAIN (PLAZA)
TRIKIZIO
2009/10/11
ZALDIBIA (FRONTOIA)
SEIURTE + THE FANS
2009/10/16
TOLOSA (BONBERENEA)
NOIZEANBEHIN
2009/10/16
BASAURI (GAZTETXEA)
OST + Gauntlet + Unsouled + Ilungara
2009/10/17
PORTUGALETE (Dink Aretoa)
MAMBA BEAT + RAP VS BERTSO
2009/10/17
DONOSTIA - TABAKALERA (GAZTEZULO FESTA)
SET + LINEA2
2009/10/17
TOLOSA (BONBERENEA)
TRIKIZIO
2009/10/18
ETXARRI ARANAZ (NAFARROA OINEZ)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20HATZ PROIEKT)
2009/10/22
DONOSTIA ("ERNEST LLUCH" KULTUR-ETXEA)
MIKEL URDANGARIN
2009/10/23
BILBO (FNAC - FORUM)
TRIKIZIO
2009/10/23
Bisbal d´Empordà - Katalunia (Tràmit aretoa)
MIKEL URDANGARIN
2009/10/24
DONOSTIA (FNAC - FORUM)
MUTED + NOAPTO + BULLETNOISE
2009/10/24
BILBO (BILBOROCK)
TIRAUKI + IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20HATZ PROIEKT)
2009/10/24
GALLARTA (PLAZA)
TRIKIZIO
2009/10/24
VALLS (KATALUNIA)
SEIURTE + LOR
2009/10/31
ANOETA (GAZTETXEA)
BERTSOLARIAK + TRIKIZIO
2009/10/31
IDIAZABAL (PLAZA)
ETXE (DISKA BERRIA AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2009/11/03
BILBO (FNAC)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20HATZ PROIEKT)
2009/11/05
BILBO (KULTUR-ETXEAREN HALL-ean - KASTAÑOS)
SET + SEIURTE
2009/11/06
BARAKALDO (ROCKSTAR LIVE ARETOA)
GATIBU
2009/11/06
MADRIL (LA BOCA DEL LOBO)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20HATZ PROIEKT)
2009/11/06
BARTZELONA (EH SONA JAIALDIA - CAT)
UMEENTZAKO PARKEA
2009/11/07
ARRIETA (PLAZAN)
ERDIZKA LAUETAN
2009/11/07
ARRIETA (FRONTOIAN)
LOR + HAITZAMA + DJON
2009/11/13
ZAMUDIO (KARPA)
THE USKI´S + OBRINT PAS + TRIKIZIO
2009/11/14
ZAMUDIO (KARPA)
SEIURTE + LOR
2009/11/14
OLAZTI (GAZTETXEA)
KORRONTZI
2009/11/15
DURANGO (LANDAKO)
LINEA2
2009/11/20
VILLA DIEGO - BURGOS (LA GLORIA)
KORRONTZI
2009/11/21
BARTZELONA (EH SONA JAIALDIA - CAT)
ETXE (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN KONTZERTUA)
2009/11/21
BERRIZ (KULTUR-ETXEA)
LINEA2
2009/11/21
TORRELAVEGA - CANTABRIA (ARENA ARETOA)
AMILOTX DANTZA TALDEA
2009/11/22
MUNGIA (OLALDE ARETOA)
ETXE
2009/11/26
DONOSTIA (FNAC)
TALDE LOKALAK (ARRAKADA + TORMENTA)
2009/11/27
MUNGIA (OLALDE)
ETXE + THE USKI´S (BERAIEN DISKO BERRIEN AURKEZPENA ZUZENEAN)
2009/11/27
DURANGO (PLATERUENA)
GATIBU
2009/11/28
DONOSTIA - EGUNKARIA JAIA (KURSAAL)
MARKELIÑE (ANTZESLANA)
2009/11/28
MUNGIA (OLALDE)
GATIBU
2009/11/28
AZKOITIA (PLAZA)
KONTZERTUA "GURE AMETSAK" + "ALAIAK"
2009/11/29
MUNGIA (OLALDE)
"SANTOS INTXAUSTI" MUSIKA ETA DANTZA
2009/11/29
MUNGIA (OLALDE)
MIKEL URDANGARIN
2009/11/30
BILBO (ARRIAGA ANTZOKIA)
DURANGOKO EUSKAL LIBURU ETA DISKO AZOKA
2009/12/04
DURANGO (LANDAKO)
RAFA RUEDA (KONTZERTUA) + HUDALTZAINAK (BERTSOLARIAK) + MUNGIKO KORUA
2009/12/04
MUNGIA (OLALDE)
"BANDEN LEHIA" + KEROBIA
2009/12/04
BILBO (ROCKSTAR ARETOA)
KORRONTZI
2009/12/04
BERRIZ (KULTUR-EXTEA)
GATIBU + Make some are us
2009/12/04
VALENCIA (PA BERSE MATAO Club aretoa)
DURANGOKO EUSKAL LIBURU ETA DISKO AZOKA
2009/12/05
DURANGO (LANDAKO)
DISKOFESTA (GAZTEA DJ OIHAN VEGA)
2009/12/05
MUNGIA (OLALDE)
OST + Childrain + The Hysteria
2009/12/05
GETXO (ERROMO - GAZTETXEA)
GATIBU + Aramazka
2009/12/05
BARTZELONA (EH SONA JAIALDIA - Centre Cultural La Farinera del Clot)
DES-KONTROL
2009/12/05
DURANGO (PLATERUENA)
DURANGOKO EUSKAL LIBURU ETA DISKO AZOKA
2009/12/06
DURANGO (LANDAKO)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20HATZ PROIEKT)
2009/12/06
DURANGO (AHOTSENEA)
DIZ-DIZ ANTZERKIA + DANTZALDIA (TXITXARRILLO)
2009/12/06
MUNGIA (OLALDE)
MIKEL URDANGARIN
2009/12/06
DURANGO (PLATERUENA)
DURANGOKO EUSKAL LIBURU ETA DISKO AZOKA
2009/12/07
DURANGO (LANDAKO)
ETXE
2009/12/07
DURANGO (AHOTSENEA)
MAMBA BEAT
2009/12/07
DURANGO (AHOTSENEA)
LAIA (KONTZERTU AKUSTIKOA)
2009/12/07
DURANGO (AHOTSENEA)
SEIURTE (KONTZERTU AKUSTIKOA)
2009/12/07
DURANGO (AHOTSENEA)
DURANGOKO EUSKAL LIBURU ETA DISKO AZOKA
2009/12/08
DURANGO (LANDAKO)
LAIA
2009/12/10
DONOSTIA (UDAL LIBURUTEGIA) - DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA
LINEA 2
2009/12/11
BASAURI (CENTRO CÍVICO)
SEIURTE + ETXE
2009/12/11
LARRABETZU ("HORI BAI" GAZTETXEA)
CYRANO (UMEENTZAKO ANTZESLANA)
2009/12/12
MUNGIA (OLALDE)
TXAPELPUNK + MITOSIA
2009/12/12
LAGUARDIA (A&K ARETOA)
HAMLET + OST
2009/12/12
BERMEO (KAFE ANTZOKIA)
ETXE
2009/12/12
ETXALAR (HERRIKO OSTATUA)
THE USKI´S
2009/12/17
BILBO (fnac denda)
SABIR (WORLD MUSIC)
2009/12/17
BILBO (KULTUR-ETXEAREN HALL-ean - KASTAÑOS)
ARTISAUTZA FERIA
2009/12/18
MUNGIA (OLALDE)
GATIBU
2009/12/18
GIJON - ASTURIAS (SAVOY ARETOA)
ARTISAUTZA FERIA
2009/12/19
MUNGIA (OLALDE)
ETXE
2009/12/19
BILBO (fnac denda)
GATIBU
2009/12/19
ORENSE - GALICIA (CAFÉ CULTURAL AURIENSE)
SEIURTE + THE USKI´S + KHOUS
2009/12/19
TAFALLA (KUBE ARETOA)
AKATU + GOSE + DES-KONTROL + VENDETTA
2009/12/19
BILLABONA
ARTISAUTZA FERIA
2009/12/20
MUNGIA (OLALDE)
GATIBU + SEMOS PELIGROSOS
2009/12/20
BUEU - GALICIA (ATURUXO ARETOA)
HAITZAMA
2009/12/21
ARRASATE (SANTAMAS JAIAK)
MIHILUZE LEHIAKETA + DISKOFESTA (GAZTEA DJ OIHAN VEGA)
2009/12/26
MUNGIA (OLALDE)
SET + SEIURTE
2009/12/26
DONOSTIA (DOKA - KULTURA LIVE)
THE USKI´S + ETXE
2009/12/26
BERMEO - IBILALDIA JAIA (KAFE ANTZOKIA - KULTURA LIVE)
DES-KONTROL
2009/12/26
ARRASATE (HIRU ARETOA)