• Baga-Biga en YouTube
  • Baga-Biga en instagram
  • Baga-Biga en Twitter
  • Baga-Biga en Facebook
Cerrar ventana

GUREKIN KONTAKTATU

* Batekin markatutako eremuak derrigorrezkoak dira.

Irudiaren testua sartu *

Hemen zaude:: AZALA / ZUZENEAN

ZUZENEAN

URTE BERRI JAIA (GAZTEA - DJ OIHAN VEGA)
2010/01/01
MUNGIA (OLALDE)
DISKOFESTA
2010/01/02
SANTURTZI (KARPA)
KORRONTZI
2010/01/02
DONOSTIA (DOKA - KULTURA LIVE)
SEIURTE + ETXE
2010/01/02
AREATZA (GAZTETXEA)
DES-KONTROL
2010/01/02
ALTSASU
DES-KONTROL
2010/01/05
ONDARROA (KAFE ANTZOKIA - KULTURA LIVE)
MIKEL URDANGARIN
2010/01/06
GASTEIZ (PRINCIPAL ANTZOKIA)
TXAPELPUNK + SUBVERSION X
2010/01/09
ARRASATE (3 ARETOA)
SET
2010/01/15
DONOSTIA (FNAC - FORUM)
KENZAZPI
2010/01/16
MUNGIA (OLALDE ARETOA)
ETXE + THE USKI´S
2010/01/16
ONDARROA (KAFE ANTZOKIA - KULTURA LIVE)
DES-KONTROL
2010/01/16
SORALUZE (GAZTETXEA)
MUSIKA ESKOLAREN EMANALDIA
2010/01/17
MUNGIA (OLALDE)
LAIA
2010/01/22
DONOSTIA (fnac-fórum)
DES-KONTROL (BERTAN BEHERA!)
2010/01/22
BARAKALDO (SAN BIZENTE.ko JAIAK)
SEIURTE + LOR (ATZERATUA!)
2010/01/23
BERMEO - IBILALDIA JAIA (KAFE ANTZOKIA)
OST + Effectus
2010/01/23
GERNIKA (GAZTEXEA)
TRIKIZIO
2010/01/23
BARAKALDO (SAN BIZENTE.ko JAIAK)
ETXE + THE USKI´S
2010/01/29
ELGETA (ESPALOIA KAFE ANTZOKIA - KULTURA LIVE)
ETXE + ALERTA
2010/01/30
TOLOSA (BONBERENEA)
LINEA 2 + KARBON 14 + MOONSHINE WHISKEY
2010/01/30
MIRANDA DE EBRO - BURGOS (XII "AL PIE DEL CAÑÓN" ROCK JAIALDIA)
DES-KONTROL + TXAPELPUNK (ATZERATUA!)
2010/01/30
BAIONA
TRIKIZIO
2010/02/05
IDIAZABAL (PLAZA)
SET
2010/02/06
BILBO (FNAC fórum)
DES-KONTROL + TXAPELPUNK (ATZERATUA!)
2010/02/06
BERMEO (KAFE ANTZOKIA)
TRIKIZIO
2010/02/06
ABADIÑO (TXOSNAK)
DISKOFESTA (GAZTEA, DJ OIHAN VEGA)
2010/02/13
MUNGIA (MATTIN PLAZA)
KORRONTZI + Oinkari dantza taldea
2010/02/16
ERMUA (ORBE KARDINALAREN PLAZA)
ETXE + POTEMKIN
2010/02/19
URNIETA (SAROBE ARETOA)
LAIN + DES-KONTROL
2010/02/20
ALGORTA - GETXO (PORTU ZAHARRA)
KAOTIKO (PRENTSAURREKOA, "REACCIONA!!!" DISKO BERRIAREN AURKEZPENA)
2010/02/24
BILBO (BILBOROCK)
LAIA
2010/02/24
BILBO (FNAC fórum)
OST + Rise to Fall + Wicked
2010/02/26
BILBO (BILBOROCK ARETOA)
DES-KONTROL
2010/02/26
LEITZA
SEIURTE
2010/02/27
ETXALAR (OSTATUA)
KORRONTZI + Oinkari dantza taldea
2010/02/27
BERMEO - IBILALDI JAIA (FRONTOIAN)
KAOTIKO (BERAIEN DISKO BERRIAREN ZUZENEKO AURKEZPENA)
2010/02/27
UHARTE (FRONTOIAN - GAZTE EGUNA)
DES-KONTROL
2010/02/27
ELORRIO
DES-KONTROL
2010/03/06
GASTEIZ (JIMI JAZZ ARETOA)
KAOTIKO + SET
2010/03/06
ONDARROA (KAFE ANTZOKIA)
GATIBU + ISLAIS + LA RUMEUR + EKINTZA
2010/03/06
MAKEA - LAPURDI (TRINKETE - GAZTE EGUNA)
SET
2010/03/12
BILBO - ZORROZAURRE (LA HACERIA ARETOA - HERRI IRRATIA)
KAOTIKO + LINEA2
2010/03/13
DONOSTIA (DOKA)
talde lokala + SEIURTE + DJ MAKALA
2010/03/20
DONOSTIA (TRINITATE PLAZAN)
TRIKIZIO
2010/03/20
DEUSTU - BILBO (ERRIBERA)
KAOTIKO
2010/03/20
GASTEIZ (JIMMY JAZZ ARETOA)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (DIDAKTIKOA)
2010/03/26
OÑATI (GAZTE LOKALA)
TRIKIZIO + ZE ESATEK! + talde lokalak
2010/03/27
UGAO (PLAZA)
HABEMUS RATAS + AUSKALO NON
2010/03/27
LEZAMA (FRONTOIA)
MAITIPS
2010/03/27
BERGARA (MUNIBE PLAZA)
ESNE BELTZA + ASIAN DUB FOUNDATION + BERRI TXARRAK + S.A. + OJOS DE BRUJO (GAZTE HERRIA JAIALDIA)
2010/04/02
DURANGO (LANDAKO)
TRIKIZIO
2010/04/04
IRUN (MOSKU PLAZA)
DOCTOR DESEO (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2010/04/08
BILBO (BILBOROCK ARETOA)
KAOTIKO + SET
2010/04/08
BILBO (KAFE ANTZOKIA)
TRIKIZIO
2010/04/10
ELORRIO (PLAZA)
KAOTIKO
2010/04/10
ELIZONDO (LUR ARETOA)
ETXE + THE USKI´S
2010/04/15
BILBO (KAFE ANTZOKIA)
KAOTIKO
2010/04/16
OLAZTI (MAISUENEA GAZTETXEA)
OST + Alerta + Amargor + Dentera
2010/04/17
BASAURI (GAZTETXEA)
KENZAZPI
2010/04/17
BERMEO - IBILALDI JAIA (KAFE ANTZOKIA)
KAOTIKO
2010/04/17
GALVE - TERUEL
talde lokala + ESNE BELTZA + BESTE BAT
2010/04/17
GATIKA (FRONTOIA)
MAITIPS + Miquel del Roig + Xeic
2010/04/23
REUS - KATALUNIA (Peixateres Velles)
MARIATXIAK "REAL AZTECA"
2010/04/24
GATIKA (FRONTOIAN)
GORA HERRIA + TRIKIZIO
2010/04/24
ARRESPALDIZA - ARABA (PLAZA)
KAOTIKO + BOIKOT + DEF CON DOS + LA MÂQUINA
2010/04/24
LLEIDA (COTTON CLUB)
THE USKI´S + BIZARDUNAK
2010/04/24
SANTURTZI (PORTUAN)
ESNE BELTZA
2010/04/24
MADRIL (NUEVO PATIO)
MUSIKAREN INGURUKO MAHAI INGURUA, HIZLARIAK: BETAGARRI + GATIBU + KAOTIKO, MODERATZAILEA: JOSEBA MARTIN
2010/04/29
SOPELA (KULTUR-ETXEKO ANTZOKIA)
LAIN + ESNE BELTZA
2010/04/30
BILBO (BILBOROCK ARETOA)
MAITIPS
2010/04/30
MONTBLANC (ERDIAROKO AZOKA)
ATASKO + KAOTIKO + GORA HERRIA
2010/04/30
AMURRIO (SAN JOSE)
TRIKIZIO + DISKOFESTA
2010/04/30
GOIHERRI - ERANDIO (SINDIKATOAN)
SET + ESNE BELTZA + TRIKIZIO
2010/05/01
AMURRIO (SAN JOSE)
DES-KONTROL
2010/05/01
OLAZTI
MARIATXIAK "REAL AZTECA"
2010/05/02
AMURRIO (SAN JOSE)
KORRONTZI + Oinkari dantza taldea
2010/05/02
NESLE - FRANTZIA (FESTIVAL NUITS CELTIQUES)
BERRI TXARRAK "ZERTARAKO AMESTU" DOKUMENTALAREN AURKEZPENA
2010/05/06
SOPELA (KULTUR-ETXEA)
THE BON SCOTT BAND + GATIBU + GUALITXO
2010/05/07
IRUÑEA (ANAITASUNA)
ZE ESATEK!
2010/05/07
BERRIATUA (PLAZA)
DES-KONTROL + LA VELA PUERCA + KOMA + LOS DELINQUENTES
2010/05/08
IRUÑEA (ANAITASUNA)
LAIA
2010/05/08
BERMEO - LAMERA (IBILALDIA 2010, AURRE EKITALDIAK)
KAOTIKO + BOIKOT + DEF CON DOS + LA MÂQUINA
2010/05/08
SALT - GIRONA (LA MIRONA ARETOA)
KORRONTZI + Oinkari dantza taldea
2010/05/14
DONOSTIA (MIRAMON - ETB)
THE USKI´S + KEROBIA + KENZAZPI + SUTAGAR + LA PULQUERIA + TXIMELETA
2010/05/14
GASTEIZ - ARABA (ARABATAKADA)
GATIBU - GAIZKA SALAZAR (MASTERCLASS BATERIA)
2010/05/14
BASAURI (Basozelai Gizarte Etxea)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20HATZ PROIEKT)
2010/05/14
ORDUÑA (PLAZA)
JAKE MATE + DES-KONTROL + JOXPA
2010/05/14
AJANGIZ (PLAZA)
KAOTIKO + BOIKOT + DEF CON DOS + LA MÂQUINA
2010/05/14
BARTZELONA (RAZZMATAZZ ARETOA)
ESNE BELTZA
2010/05/14
GETXO (ANDRA MARI AUZOA)
LOR + BETAGARRI + TRIKIZIO
2010/05/14
DERIO (PLAZA)
talde lokala + GATIBU + S.A.
2010/05/15
VIANA (VIANA ROCK JAIALDIA)
ITZIARREN SEMEAK + TRIKIZIO + DISKOFESTA
2010/05/15
FIKA (PLAZA)
BETAGARRI
2010/05/15
BEASAIN (PLAZA)
TRIKI TA KE
2010/05/15
ORTUELLA (PLAZA)
KORRONTZI + Oinkari dantza taldea
2010/05/16
BEASAIN (PLAZA)
MAITIPS
2010/05/21
GASTEIZ (TXAGORRITXU)
THE BON SCOTT BAND + ESNE BELTZA + AMAIUR
2010/05/21
ZAMUDIO (PLAZA)
SALTOKA
2010/05/22
ZAMUDIO (BIDEKOETXE PARKEA)
ESTRICALLA + SEXTY SEXERS + ZE ESATEK! + DES-KONTROL
2010/05/22
IRUN (LANDETXA)
EKINTZA + AIZKOR + ESNE BELTZA
2010/05/22
SENPERE (FRONTOIAN)
JOSU BERGARA + ARRABOTS + TRIKIZIO
2010/05/22
GARDE (NAFARROA)
BOYS OF BIRLE
2010/05/22
BERMEO - LAMERA (IBILALDIA 2010, AURRE EKITALDIAK)
KORRONTZI + Oinkari dantza taldea
2010/05/22
ORAZO - PONTEVEDRA (MANGUELO FOLK JAIALDIA)
DES-KONTROL + MAITIPS + AKERBELTZ
2010/05/22
ZAMUDIO (PLAZA)
BESTE BAT
2010/05/22
BEASAIN (PLAZA)
TRIKI TA KE (TRIKITILARI EGUNA)
2010/05/23
ALGORTA - GETXO (TELLAGORRI)
"KANTA HERRIARI" (TXOMIN ARTOLA + GONTZAL MENDIBIL + NIKO ETXART)
2010/05/23
ZAMUDIO (PLAZA)
CHILL-OUT SESIOA + TXALAPARTA ERAKUSTALDIA
2010/05/27
BILBO (GUGGENHEIM MUSEOA)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20HATZ PROIEKT)
2010/05/28
DURANGO (PLATERUENA)
KORRONTZI + Oinkari dantza taldea
2010/05/28
SODUPE - GÜEÑES (karpa)
MAITIPS
2010/05/28
TERRASSA
ESNE BELTZA + TRIKIZIO
2010/05/28
LAS CARRERAS - GALLARTA (PLAZA)
BASAJAUN
2010/05/28
IRUÑEA (ITURRAMA)
KRESALA
2010/05/28
BARAKALDO (BEC)
MIKEL URDANGARIN
2010/05/29
ZAMUDIO (DORRETXEAN - EUSKAL ASTEA)
ESNE BELTZA + bi talde lokal
2010/05/29
IRUÑEA (ITURRAMA)
HAITZAMA + ETXE + ANJE DUHALDE...
2010/05/30
BERMEO (IBILALDIA - IKASTOLA1 GUNEA)
TXAN MAGOA + BERTSOLARIAK + KIKI, KOKO ETA MOKO...
2010/05/30
BERMEO (IBILALDIA - IKASTOLA2 GUNEA)
MUSIKA ESKOLA + PATXI ETA KONPAINIA + DJ OIHAN VEGA (GAZTEA)
2010/05/30
BERMEO (IBILALDIA - ITSASOA GUNEA)
MALENKONIA + THE USKI´S + TXIMINO + ESNE BELTZA
2010/05/30
BERMEO (IBILALDIA - EUSKEREA GUNEA)
BALAZTAK ETA MOTZAK + SEIURTE + OST + GATIBU
2010/05/30
BERMEO (IBILALDIA - IZARTU GUNEA)
ZAHIL + GORA HERRIA + MUTED + BETAGARRI
2010/05/30
BERMEO (IBILALDIA - KULTUREA GUNEA)
TRIKIZIO
2010/05/30
BERMEO (IBILALDIA - LAMERA GUNEA)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20HATZ PROIEKT)
2010/06/03
GASTEIZ (GORA TABERNA)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20HATZ PROIEKT)
2010/06/04
ELGETA (ESPALOIA KAFE ANTZOKIA)
SEIURTE + SORKUN
2010/06/04
BERRIZ (GAZTETXEAN)
KAOTIKO + KILOMBO TRIBE
2010/06/04
EIBAR - URKI AUZOA (ESKOLAREN PATIOAN)
ZE ESATEK! + BIZARDUNAK
2010/06/04
ANOETA (PLAZA)
TRIKIZIO
2010/06/05
OÑATI (PLAZA)
BASAJAUN
2010/06/05
IGORRE (GEZALA AUZOA)
talde lokala + ESNE BELTZA + SEGISMUNDO TOXICOMANO
2010/06/05
ARANA (PLAZA)
ESNE BELTZA (Prentsaurrekoa, beraien azken diskoaren aurkezpena: "Noa")
2010/06/09
BILBO (FNAC denda)
TXALAPARTA ERAKUSTALDIA
2010/06/10
BILBO (GUGGENHEIM MUSEOA)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20 HATZ PROIEKT)
2010/06/11
BERMEO (KAFE ANTZOKIA)
ESNE BELTZA
2010/06/11
HERNANI (EREÑOZU)
TRIKIZIO
2010/06/11
GOIHERRI - ERANDIO (MARTIARTU)
TRIKIZIO
2010/06/12
ELKARTE - BERRIOBEITI (FRONTÓN)
SHINSTAR + ESNE BELTZA + MIKEL HATS
2010/06/12
ARRANGOITZ (IPARRALDE)
HAITZAMA + DISKOFESTA
2010/06/12
GOIHERRI - ERANDIO (MARTIARTU)
BERTSO SAIOA (ETXAHUN LEKUE + SEBASTIAN LIZASO + IRATXE IBARRA)
2010/06/13
GOIHERRI - ERANDIO (MARTIARTU)
POTXIN ETA PATXIN (PAILAZOAK)
2010/06/13
GOIHERRI - ERANDIO (MARTIARTU)
TRIKIZIO
2010/06/13
ARRANGOITZ (IPARRALDE)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20HATZ PROIEKT)
2010/06/18
BERRIZ (UDALETXE PARKEAN)
TRIKIZIO
2010/06/19
LEKEITIO (PLAZA)
HESIAN + ESNE BELTZA + ZE ESATEK! + DES-KONTROL
2010/06/19
DONOSTIA (TRINITATE PLAZA)
talde lokala + BIZARDUNAK + EH SUKARRA + ZE ESATEK!
2010/06/19
AMAIO - MARKINA (PLAZA)
GOSE + BIZARDUNAK
2010/06/23
IRUN (URDANIBIA PLAZA)
TRIKIZIO
2010/06/23
SONDIKA (KANPA)
HAITZAMA
2010/06/24
BERMEO (ARENE AUZOA)
TRIKIZIO
2010/06/24
ANDOAIN (PLAZA)
TXUPINAZOA - MUNGIKO JAIAK - OIHAN VEGA
2010/06/25
MUNGIA (UDAL BALKOIAN)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20HATZ PROIEKT)
2010/06/25
OEIRAS - PORTUGAL (FÁBRICA DE PÓLVORA DE BARCARENA)
ESTRICALLA + DINERO + 341
2010/06/25
BERRIZ (PLAZA)
KAOTIKO + PIPERRAK
2010/06/25
MUSKIZ (LANDAN)
KORRONTZI + Oinkari dantza taldea
2010/06/25
TERUEL (POBORINA FOLK)
LAIN + ZE ESATEK! + LOR
2010/06/25
ANDOAIN (PLAZA)
LA PEGATINA
2010/06/25
SOPELA (TXOSNAK)
talde lokala + BASAJAUN
2010/06/25
IZALZU (PLAZA)
TRIKIZIO
2010/06/26
ZAMUDIO (ESKOLETAN - EUSKAL JAIA)
TRIKI TA KE
2010/06/26
ORIO (PLAZA)
VENDETTA + BONGO BOTRACO
2010/06/26
SOPELA (TXOSNAK)
ESNE BELTZA + TRIKIZIO
2010/06/26
BERRIZ (PLAZA)
TRIKIZIO
2010/06/27
UHARTE (NAFARROA)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20HATZ PROIEKT)
2010/06/27
PONTE DE SOR - PORTUGAL (ANFITEATRO ZONA RIBEIRINHA)
PLAYBACK + DISKOFESTA (DJ OIHAN VEGA - GAZTEA)
2010/06/28
MUNGIA (MATTIN PLAZA)
TRIKIZIO
2010/06/28
ESKORIATZA (PLAZA)
ITZIARREN SEMEAK
2010/06/28
SOPELA (TXOSNAK)
"KANTA HERRIARI" (TXOMIN ARTOLA + GONTZAL MENDIBIL + NIKO ETXART)
2010/06/29
SOPELA (PLAZA)
KORRONTZI + Oinkari dantza taldea
2010/06/29
SEGOVIA ("FOLK SEGOVIA" JAIALDIA)
KUPELA
2010/07/01
ELGETA (PLAZA)
LAKET
2010/07/01
USURBIL (PLAZA)
KORRONTZI + Oinkari dantza taldea
2010/07/02
ONDARA - VALENCIA
DJ OIHAN VEGA + TRIKIZIO
2010/07/02
GÜEÑES - LA CUADRA (PLAZA)
DES-KONTROL
2010/07/02
USURBIL (PLAZA)
BASAJAUN
2010/07/03
ARRUAZU (PLAZA)
KAOTIKO
2010/07/03
RAMALES (CANTABRIA)
ESNE BELTZA + talde lokala
2010/07/03
ASTEASU (PLAZA)
GORA HERRIA + TRIKI TA KE
2010/07/03
GÜEÑES - LA CUADRA (PLAZA)
TRIKIZIO
2010/07/03
ATAUN (AIA AUZOA, PLAZA)
TRIKI TA KE
2010/07/04
IGELDO (PLAZA)
TRIKI TA KE
2010/07/06
LESAKA (PLAZA)
DES-KONTROL
2010/07/09
PASAI ANTXO
BASAJAUN
2010/07/09
GOITIOLTZA - LEZAMA (LANDA)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20HATZ PROIEKT)
2010/07/09
TOLOSA (EUSKAL HERRIA PLAZA)
TRIKIZIO
2010/07/09
GOIHERRI - ERANDIO (SAN KRISTOBAL)
DES-KONTROL + LA PULQUERIA
2010/07/09
ZALDIBAR (PLAZA)
ZE ESATEK! + DES-KONTROL + TRIKIZIO
2010/07/10
BIDARRAI (PLAZA)
LAKET
2010/07/10
GOITIOLTZA - LEZAMA (LANDA)
HAITZAMA + DISKOFESTA
2010/07/10
GOIHERRI - ERANDIO (SAN KRISTOBAL)
TRIKI TA KE
2010/07/10
SORALUZE (SAN ANDRES AUZOA)
TRIKIZIO
2010/07/12
IRUÑEA (SAN FERMIN)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20HATZ PROIEKT)
2010/07/15
LUGO - GALIZIA ("JARDINES DE LA DIPUTACIÓN PROVINCIAL")
ESNE BELTZA
2010/07/15
BARAKALDO (LASSESARRE)
ZE ESATEK! + talde lokalak
2010/07/15
SOPELA - LARRABASTERRA (TXOSNAK)
talde lokala + THE USKI´S + BETAGARRI + AMAIUR
2010/07/16
GETXO (PORTU ZAHARRA)
ESNE BELTZA + the cherry boppers
2010/07/16
SANTUTXU - BILBO (LA CAMPA DEL MUERTO)
DES-KONTROL
2010/07/16
DONOSTIA (GROS AUZOA)
LOS ZOPILOTES TXIRRIAOS + talde lokala
2010/07/16
SOPELA - LARRABASTERRA (TXOSNAK)
GORA HERRIA
2010/07/17
SANTUTXU - BILBO (LA CAMPA DEL MUERTO)
KAOTIKO
2010/07/17
LUGO (GALIZIA)
ESNE BELTZA + TRIKIZIO
2010/07/17
OTXANDIO (PLAZA)
ANJE DUHALDE + DISKOFESTA
2010/07/17
ALEGI (PLAZA)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20HATZ PROIEKT)
2010/07/18
OTXANDIO (PLAZA)
KORRONTZI + OINKARI dantza taldea
2010/07/18
Reguengos de Monsaraz (Portugal)
DRINDOTS
2010/07/18
ALEGI (PLAZA)
TRIKIZIO
2010/07/20
UZTARITZE (IPARRALDE)
KORRONTZI + Oinkari dantza taldea
2010/07/21
VALLS - TARRAGONA (PLAZA)
TRIKIZIO
2010/07/21
ARRIGORRIAGA (PERGOLA)
ESNE BELTZA
2010/07/21
ORERETA - GIPUZKOA (Maria de Lezo kalea)
TRIKIZIO
2010/07/22
ORERETA (GIPUZKOA)
KORRONTZI + Oinkari dantza taldea
2010/07/22
VILA REAL DE SANTO ANTÓNIO (Algarve - Portugal)
ARDOA BARRURA (FANFARRIA)
2010/07/23
SOPUERTA (KANPA)
KORRONTZI + Oinkari dantza taldea
2010/07/23
GATIKA - BUTROI AUZOA
Iñaki Plaza & Ion Garmendia (20HATZ PROIEKT) + Marcela Ferrari + Barrunto Bellota Band
2010/07/23
NAVELGAS - TINEO (ASTURIAS)
HESIAN + VENDETTA
2010/07/23
ASTIGARRAGA (PLAZA)
MAITIPS + DE NOCHE
2010/07/23
VALLS - TARRAGONA (PLAZA)
DEABRUAK TEILATUETAN + TRIKIZIO
2010/07/23
LAUDIO (ARETA AUZOA)
GOVERNORS + ESNE BELTZA
2010/07/23
ELIZONDO (PLAZA)
ZEA MAYS + DOCTOR DESEO
2010/07/23
ARRIGORRIAGA (PERGOLA)
EGAN
2010/07/23
ZUBIETA (GIPUZKOA)
TALDE LOKALAK
2010/07/24
SOPELA (LARRABASTERRA)
KORRONTZI + Oinkari dantza taldea
2010/07/24
ALFANDEGA DA FE´ (Tras os montes - Portugal)
MAITIPS + DESKARATS
2010/07/24
Monistrol de Montserrat (plaza)
A PELO Y TU + KAOTIKO + KRESALA
2010/07/24
OTXARAN - ZALLA (KARPAN)
ITZIARREN SEMEAK + TRIKI TA KE
2010/07/24
LAUDIO (ARETA AUZOA)
talde lokala + BETAGARRI + TRIKIZIO
2010/07/24
MORGA (PLAZA)
DES-KONTROL + GORA HERRIA
2010/07/24
BERANGO (PLAZA)
INGU´S + THE USKI´S + HAITZAMA
2010/07/24
ISPASTER (PLAZA)
LINEA 2 + ESNE BELTZA + DRINDOTS
2010/07/24
SOPUERTA (KANPA)
SEIURTE
2010/07/24
ERMUA (PARKEAN)
ZURRUST
2010/07/25
SOPUERTA (KANPA)
GORA HERRIA + DISKOFESTA
2010/07/25
OTXARAN - ZALLA (KARPAN)
THE USKI´S + TRIKIZIO
2010/07/25
ASTIGARRAGA (PLAZA)
KORRONTZI + Oinkari dantza taldea + KUPELA
2010/07/25
BILLABONA (ERREBOTE PLAZA)
MAITIPS
2010/07/28
EL VENDRELL (JAI NAGUSIA)
ESNE BELTZA
2010/07/28
BILLABONA (PLAZA)
TRIKIZIO
2010/07/30
LIZARRA (SANTIAGO PLAZA)
talde lokala + ESNE BELTZA + LAKETZ
2010/07/30
ZUBIETA (GIPUZKOA)
TRIKI TA KE
2010/07/30
BILLABONA (PLAZA)
BASAJAUN
2010/07/30
ESPARZA DE SALAZAR (NAFARROA)
talde lokala + DAMBA + KAOTIKO
2010/07/31
ALGORTA - GETXO (PLAZA)
KORRONTZI + OINKARI dantza taldea
2010/07/31
OLOST (KATALUNIA)
LAIA + THE USKI´S + TRIKIZIO
2010/07/31
MENDEXA (PLAZA)
ESNE BELTZA
2010/07/31
LEMOA (PLAZA)
DES-KONTROL + KAOTIKO + ZE ESATEK!
2010/07/31
PASAIA (GIPUZKOA)
ETXE + HAITZAMA
2010/08/01
ZALLA (SAN PEDRO)
ZE ESATEK! + HAITZAMA
2010/08/02
MENDEXA (PLAZA)
TRIKI TA KE
2010/08/02
BERA (PLAZA)
ESNE BELTZA
2010/08/03
MADRIL (GRUTA 77)
UMEENTZAKO PARKEA
2010/08/05
FRUIZ (PARKING)
DRINDOTS
2010/08/06
FRUIZ (PARKING)
THE USKI´S + ESNE BELTZA + TRIKI TA KE
2010/08/06
ZARATAMO (PLAZA)
TRIKIZIO
2010/08/06
ARGENTONA (KATALUNIA)
TRIKI TA KE
2010/08/07
FORUA (PLAZA)
MAITIPS + TXIMELETA
2010/08/07
AIA (PLAZA)
ITZIARREN SEMEAK + BOYS OF BIRLE + ESNE BELTZA + TRIKI TA KE
2010/08/07
FRUIZ (PARKING)
KAOTIKO
2010/08/07
VALENCIA DE DON JUAN - LEON (ISLA ROCK JAIALDIA)
TRIKIZIO
2010/08/07
Maçanet de la Selva (KATALUNIA)
GORA HERRIA + DJ OIHAN VEGA
2010/08/07
MARURI - JATABE (KARPA)
TRIKIZIO
2010/08/08
BERASTEGI (PLAZA)
TRIKI TA KE
2010/08/08
SODUPE - GÜEÑES (PLAZA)
AIKO
2010/08/09
ZARATAMO (PLAZA)
KORRONTZI + Oinkari dantza taldea
2010/08/09
HUESCA (FOLK IBERICO JAIALDIA)
TRIKITILARIAK (ROBERTO ETA KEPA)
2010/08/10
FRUIZ (SAN LORENZO)
"KANTA HERRIARI" (GONTZAL MENDIBIL + NIKO ETXART) + TRIKIZIO
2010/08/10
ZARATAMO (PLAZA)
ESNE BELTZA + DJ DZ
2010/08/10
LEITZA (PLAZA)
KUPELA
2010/08/10
BERASTEGI (PLAZA)
KORRONTZI + Oinkari dantza taldea
2010/08/11
MADALENA - ISLAS LAS AZORES (Largo Cardeal Costa Nunes)
ESNE BELTZA + talde lokala
2010/08/11
ZARAUTZ (AZKEN PORTUA)
GORA HERRIA + LOS PLATERO
2010/08/12
PORTUGALETE (PLAZA)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20HATZ PROIEKT)
2010/08/13
St. Vaast La Hougue - Frantzia (Festival les traversées Tatihou)
TRIKI TA KE
2010/08/13
DORRAO (PLAZA)
KORRONTZI + OINKARI dantza taldea
2010/08/13
ZARAUTZ (PLAZA)
ESNE BELTZA + TRIKIZIO
2010/08/13
GETXO (PORTU ZAHARRA)
TRIKI TA KE
2010/08/14
ARANTZA (PLAZA)
ESNE BELTZA + TRIKIZIO
2010/08/14
ASKAIN (PLAZA)
DJ OIHAN VEGA (GAZTEA)
2010/08/14
DORRAO (PLAZA)
KAOTIKO
2010/08/14
LIENDO - KANTABRIA
AUSKALO NON!
2010/08/14
LARRABETZU (PLAZA)
GORA HERRIA
2010/08/14
TUESTA - ARABA (PLAZA)
HESIAN + TXAPELPUNK
2010/08/14
ZIZURKIL (PLAZA)
TRIKI TA KE
2010/08/15
MAÑARIA (PLAZA)
TRIKIZIO
2010/08/15
DORRAO (PLAZA)
TXIMELETA
2010/08/15
LARRABETZU (PLAZA)
BASAJAUN
2010/08/16
DORRAO (PLAZA)
ESNE BELTZA + TRIKIZIO
2010/08/16
GABIRIA (PLAZA)
HAITZAMA
2010/08/16
LARRABETZU (PLAZA)
talde lokala + ESNE BELTZA + AMAIUR
2010/08/17
GERNIKA (PASEALEKUA)
THE KLUBA
2010/08/17
ONDARRU (ITSASAURRE PLAZA - KARPA)
POTXIN ETA PATXIN
2010/08/18
LEIOA - SANTIMAMI
TRIKIZIO
2010/08/20
DONOSTIA (TRINITATE PLAZAN)
TXAPELPUNK
2010/08/20
LAGUNA DE NEGRILLOS (LEON)
ESNE BELTZA
2010/08/21
LONDRES - INGLATERRA
TRIKIZIO
2010/08/21
ERRO (PLAZA)
GORA HERRIA
2010/08/22
BILBO (ARENALEAN - TXOZNAK)
ESNE BELTZA
2010/08/23
BILBO (KASKAGORRI)
ZE ESATEK! + TRIKIZIO
2010/08/23
ARRANKUDIAGA (PLAZA)
TRIKIZIO
2010/08/24
IBARRA (PLAZA)
HAITZAMA
2010/08/25
ELGOIBAR (TXOZNA GUNEA)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20HATZ PROIEKT)
2010/08/25
Civitella Alfedena - ITALIA (CIVITELLA ALFEDENA FOLK FESTIVAL X EDIZIONE)
KORRONTZI + Oinkari dantza taldea
2010/08/26
LAUDIO (PLAZA)
ESNE BELTZA
2010/08/27
ELGOIBAR (PLAZA)
THE USKI´S
2010/08/27
GETARI (IPARRALDE)
talde lokalak + TRIKIZIO
2010/08/27
BERRIOZAR (TXOZNAK)
KORRONTZI + OINKARI dantza taldea
2010/08/28
JÓDAR - JAEN (CITA FOLK JAIALDIA)
EMON + TRIKIZIO
2010/08/28
BERGARA (OSINTXU AUZOA)
TXAPELPUNK
2010/08/28
BAKIO (TXOZNAK)
talde lokala + ESNE BELTZA
2010/08/28
ERANDIO BEKOA (TXOSNAK)
KORRONTZI + Oinkari dantza taldea
2010/08/29
BERRIOZAR - NAFARROA (PLAZA)
TRIKIZIO
2010/08/30
LARRABETZU - GOIKOELEJEA (PLAZA)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20hatz proiekt)
2010/09/03
ORDUÑA (PLAZA)
lokala + DES-KONTROL + DEABRUAK TEILATUETAN + GOSE
2010/09/03
LEKEITIO (PLAZA)
ESNE BELTZA + HAMLET
2010/09/03
TRAPAGARAN (TXOSNAK)
bi talde lokal + TRIKIZIO
2010/09/03
LEZAMA (PLAZA)
KAOTIKO + MIGUEL RIOS + MARKY RAMONE (THE RAMONES)
2010/09/04
BURGOS ( LA COCHAMBRE JAIALDIA)
TRIKIZIO
2010/09/04
ELZABURU (NAFARROA)
ESNE BELTZA + BETAGARRI + TRIKI TA KE
2010/09/04
LEZAMA (PLAZA)
TRIKIZIO
2010/09/06
ELORRIO (TXOZNAK)
talde teloneroa + GOSE
2010/09/08
BERMEO (PLAZA)
TRIKIZIO
2010/09/10
SOPUERTA (LANDA)
THE USKI´S
2010/09/10
GALDAKAO (PLAZA)
KORRONTZI + Oinkari dantza taldea
2010/09/11
CASTRO VERDE (Alentejo - Portugal)
ESNE BELTZA + TRIKI TA KE
2010/09/11
LEGUTIO (PLAZA)
talde lokala + A PELO Y TU + GORA HERRIA
2010/09/11
KARRANTZA ("FIESTA DE LA JUVENTUD")
TRIKIZIO
2010/09/11
ZURUKAIN - LIZARRA (PLAZA)
MAITIPS
2010/09/17
Santa Tecla en Tarragona (KATALUNIA)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20hatz proiekt) + AL-BURUZ + LA CARRAU + MAZAGAN
2010/09/18
VIC - KATALUNIA (MERCAT DE MÚSICA VIVA DE VIC)
BERTAN BERA + THE RIFF TRUCKERS + THE USKI´S
2010/09/18
GERNIKA (PASEALEKU) EUSKALTEGIAREN 25. URTEURREN JAIA
TRIKIZIO
2010/09/18
GALDAKAO (PLAZA)
talde lokala + ESNE BELTZA
2010/09/18
UHARTE (TXOZNAS)
MAITIPS
2010/09/18
Cardona (KATALUNIA)
SKAKEITAN + GOBERNORS + TXAPELPUNK
2010/09/18
LEZO (PLAZA)
TRASTORNA2
2010/09/24
BILBO (ROCKSTAR)
KORRONTZI + Oinkari dantza taldea
2010/09/24
BASAURI (SAN MIGUEL)
SIROKA + ESNE BELTZA + BETAGARRI + DJ BULL
2010/09/24
AULESTI (PLAZA)
talde lokalak + THE USKI´S
2010/09/24
UHARTE (PLAZA)
TRIKIZIO
2010/09/25
AOIZ (PLAZA)
FEOS PERO MAJOS + TRIKI TA KE
2010/09/25
GASTEIZ (SALBURUA)
KORRONTZI + Oinkari dantza taldea
2010/09/25
MURTZIA (ROMEA PLAZA)
talde lokalak + ERASO!
2010/09/25
UHARTE (TXOZNAS)
talde lokala + ZEA MAYS + ESNE BELTZA
2010/09/25
IURRETA (PLAZA)
TRIKIZIO
2010/10/01
IURRETA (PLAZA)
DJ OIHAN VEGA (EUSKADI GAZTEA)
2010/10/01
LAUKIZ (PARKING)
TRASTORNA2
2010/10/01
MEDINA DE POMAR (CASTILLO)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20HATZ PROIEKT)
2010/10/02
MADRIL (EL RETIRO)
ZE ESATEK! + FEOS PERO MAJOS + TXAPELPUNK + NAGI FAKTORI + ZIRKINIK BEZ
2010/10/02
IGORRE (FRONTOIAN)
TRIKI TA KE
2010/10/02
OÑATI (PLAZA)
talde lokala + ESNE BELTZA + GORA HERRIA
2010/10/02
LAUKIZ (PARKING)
ESNE BELTZA + KORRONTZI & Oinkari dantza taldea + TRIKI TA KE
2010/10/03
PASAI-LEZO (KILOMETROAK 2010)
ESNE ZOPAK (urriaren 4tik 13ra) Japonian!!!
2010/10/04
JAPONIAKO BIRA
DISKOFESTA (GAZTEA, DJ OIHAN VEGA)
2010/10/09
MUNGIA (OLALDE ARETOA)
KORRONTZI + Oinkari dantza taldea
2010/10/10
SEGURA (34. EUSKAL HERRIKO DANTZA TXAPELKETA)
TRIKIZIO
2010/10/10
ZALDIBIA (PLAZA)
ESNE BELTZA
2010/10/15
BILBO (GAZTEZULO JAIA - KAFE ANTZOKIA)
BERRI TXARRAK + OREKA TX + RED HOT CHILI PIPERS + TRIKIZIO + GOSE
2010/10/16
ORDIZIA (NAZIOEN MUNDUA JAIALDIA)
TRIKIZIO
2010/10/17
ATARRABIA (NAFARROA OINEZ 2010)
TRASTORNA2
2010/10/22
VILLA DIEGO - BURGOS (GLORIA ARETOA)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20hatz proiekt)
2010/10/23
BILBO (MUSEO DIOZESANOA - KLAUSTROAN)
ESNE BELTZA
2010/10/23
BERLIN - ALEMANIA (SUPAMOLLY ARETOA)
TXAPELPUNK + HERRI GUDA + SINDROME HOY
2010/10/23
ARBIZU (GAZTETXEA)
WOMEX (MUSIKA AZOKA)
2010/10/27
DANIMARKA (COPENHAGE)
WOMEX (MUSIKA AZOKA)
2010/10/28
DANIMARKA (COPENHAGE)
WOMEX (MUSIKA AZOKA)
2010/10/29
DANIMARKA (COPENHAGE)
WOMEX (MUSIKA AZOKA)
2010/10/30
DANIMARKA (COPENHAGE)
KAOTIKO + DES-KONTROL + GATILLAZO + ESNE BELTZA
2010/10/30
MALLABIA (PLAZA)
LARREGI + AFU + JAIK + EL TRONO DE JUDAS + ITZIARREN SEMEAK + MG
2010/10/30
IGORRE (ARRATIA-ROCK JAIALDIA)
TRIKIZIO
2010/10/30
BAIONA - GLAIN ("LURRAMA" FESTA)
WOMEX (MUSIKA AZOKA)
2010/10/31
DANIMARKA (COPENHAGE)
KORRONTZI + Oinkari dantza taldea
2010/10/31
SAN ADRIAN (NAFARROA)
TRASTORNA2
2010/11/05
SANTURTZI (BECOOL)
MUBAJITO
2010/11/06
MORGA (KATXI)
TRASTORNA2
2010/11/06
TORRELAVEGA (ARENA ARETOA)
HAITZAMA
2010/11/06
ALONSOTEGI (FRONTOIAN)
KAOTIKO + TRIKIZIO
2010/11/10
AHETZE (MATTIN TREKU PLAZA)
TRIKITILARIAK (ROBERTO ETA KEPA)
2010/11/11
ARRIETA (PLAZA)
KORRONTZI + Oinkari dantza taldea
2010/11/12
IRURTZUN (NAFARROA)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20HATZ PROIEKT)
2010/11/12
GASTEIZ ("BERNAOLA" JAIALDIA)
BASAJAUN
2010/11/12
ARRIETA (FRONTOIAN)
KOP + VENDETTA + DRINDOTS
2010/11/12
ZAMUDIO (KARPA)
UMEENTZAKO PARKEA
2010/11/13
ARRIETA (PLAZA)
S.A. + DOCTOR DESEO + ESNE BELTZA + LOREBELTZ + SIROKA...
2010/11/13
GALDAKAO (ITURRONDO PLAZA - KARPA)
ERDIZKA LAUETAN
2010/11/13
ARRIETA (FRONTOIAN)
ESNE BELTZA + DJ DZ
2010/11/13
BERMEO (KAFE ANTZOKIA)
TRASTORNA2
2010/11/13
LAUDIO (KAFE ANTZOKI)
EMON + KAOTIKO + TRIKIZIO
2010/11/13
ZAMUDIO (KARPA)
TRIKITILARIAK (ROBERTO ETA KEPA)
2010/11/14
ARRIETA (PLAZA)
KORRONTZI + Oinkari dantza taldea
2010/11/19
LEKUNBERRI (NAFARROA)
KORRONTZI + Oinkari dantza taldea
2010/11/20
CASTEJON (NAFARROA)
ESNE BELTZA + DJ DZ
2010/11/20
DONOSTIA (DOKA KAFE ANTZOKIA)
TRASTORNA2
2010/11/20
OVIEDO (SALA GLAM)
KORRONTZI + Oinkari dantza taldea
2010/11/21
ELIZONDO (NAFARROA)
ESNE BELTZA
2010/11/25
MADRIL (SIROCO ARETOA)
AURRESKUA
2010/11/25
BILBO (ZUBIALDE HOTELA)
TRIKIZIO
2010/11/26
ORMAIZTEGI (PLAZA)
ESNE BELTZA + DJ DZ
2010/11/27
ONDARRU (KAFE ANTZOKIA)
talde lokala + GUALITXO + TRIKIZIO
2010/11/27
ZUBIRI (NAFARROA)
ESNE BELTZA
2010/12/01
GASTEIZ (UNIBERTSITATEAN - KANPUS)
"BANDEN LEHIA" + THE USKI´S
2010/12/03
BILBO (KAFE ANTZOKIA)
ESNE BELTZA + DJ DZ
2010/12/03
DURANGOko AZOKA (PLATERUENA)
45. DURANGOKO EUSKAL LIBURU ETA DISKO AZOKA
2010/12/04
DURANGO - LANDAKO (BARRENKALE 15-16-17)
TXAPELPUNK + MIKELHATS
2010/12/04
HELETTE - IPARRALDE (FRONTOIAN)
ESNE BELTZA
2010/12/04
ELIZONDO (LUR ARETOA)
45. DURANGOKO EUSKAL LIBURU ETA DISKO AZOKA
2010/12/05
DURANGO - LANDAKO (BARRENKALE 15-16-17)
KHERAU
2010/12/05
DURANGO (AHOTSENEA KARPA)
GATIBU
2010/12/05
DURANGOko AZOKA (PLATERUENA)
45. DURANGOKO EUSKAL LIBURU ETA DISKO AZOKA
2010/12/06
DURANGO - LANDAKO (BARRENKALE 15-16-17)
45. DURANGOKO EUSKAL LIBURU ETA DISKO AZOKA
2010/12/07
DURANGO - LANDAKO (BARRENKALE 15-16-17)
TRIKIZIO
2010/12/07
ORIO (PLAZA)
45. DURANGOKO EUSKAL LIBURU ETA DISKO AZOKA
2010/12/08
DURANGO - LANDAKO (BARRENKALE 15-16-17)
ZAIN
2010/12/08
DURANGO (AHOTSENEA KARPA)
UNE
2010/12/08
DURANGO (AHOTSENEA KARPA)
GATIBU (MAHAI INGURUA)
2010/12/08
DURANGO (AHOTSENEA KARPA)
KORRONTZI + OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2010/12/08
DURANGOko AZOKA (PLATERUENA)
GATIBU
2010/12/09
BILBO (KAFE ANTZOKIA)
SEIURTE + SPLIT 77
2010/12/10
DURANGO (PLATERUENA)
TRASTORNA2
2010/12/10
UGAO (JAI-ALAI ARETOA)
GATIBU + ZEA MAYS + PASTORS OF MUPPETS + AMAIUR
2010/12/11
ESKORIATZA (POLIKIROLDEGIA)
GATIBU
2010/12/17
ONDARROA (KAFE ANTZOKIA)
TRASTORNA2
2010/12/17
BURGOS (PLAZA ARETOA)
DISKOFESTA
2010/12/18
MUNGIA (OLALDE ARETOA)
OST + ANGELUS APÁTRIDA + CRYSYS
2010/12/18
TARRAGONA (ZERO ARETOA)
KORRONTZI + OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2010/12/19
ONDARROA (KAFE ANTZOKIA)
KORRONTZI + OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2010/12/26
BERMEO (KAFE ANTZOKIA)