• Baga-Biga en YouTube
  • Baga-Biga en instagram
  • Baga-Biga en Twitter
  • Baga-Biga en Facebook
Cerrar ventana

GUREKIN KONTAKTATU

* Batekin markatutako eremuak derrigorrezkoak dira.

Irudiaren testua sartu *

Hemen zaude:: AZALA / ZUZENEAN

ZUZENEAN

GATIBU + BERRI TXARRAK + KAOTIKO + GOVERNORS + VÓMITO + VENDETTA + AMAIUR
2011/01/08
ZIZUR - IRUÑEA (HATORTXUROCK)
UNE + ZAIN
2011/01/08
DURANGO (PLATERUENA)
UNE
2011/01/13
ARRASATE-MONDRAGON (GAZTETXEA)
GATIBU
2011/01/15
BERMEO (KAFE ANTZOKIA)
DISKOFESTA
2011/01/15
BERRIZ (PROBALEKUA)
TRASTORNA2
2011/01/21
BURGOS ("EL PLAZA" ARETOA)
KUPELA
2011/01/22
ZARAUTZ (PLAZA)
ZAIN + LOREBELTZ
2011/01/22
HASPARNE (TTATTOLA GAZTETXEA)
GATIBU
2011/01/22
ELIZONDO (LUR ARETOA)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/01/23
DONOSTIA (VICTORIA EUGENIA ANTZOKIA)
UNE + ZAIN (BERTAN BEHERA)
2011/01/28
BERGARA (TARTUFO)
GATIBU
2011/01/29
GASTEIZ (JIMMY JAZZ)
UNE + ZAIN
2011/01/29
LARRABETZU ("HORI BAI" GAZTETXEA)
ZAIN
2011/02/03
GASTEIZ (GORA TABERNA)
KHERAU
2011/02/04
LARRABETZU (AIKOR JAIA)
TRASTORNA2
2011/02/04
BRIONES - ERRIOXA (PLAZA)
DISORDERS + ZAIN + EDAN
2011/02/04
ABADIÑO (TXOSNAK - FERIALEKU PLAZA)
TRIKIZIO
2011/02/05
IDIAZABAL (PLAZA)
KORRONTZI
2011/02/10
CASABLANCA - MARRUECOS (Instituto Cervantes antzokia)
KORRONTZI
2011/02/11
TÁNGER - MARRUECOS (Cinemateca de Tánger. Cinema Rif)
KORRONTZI
2011/02/12
RABAT - MARRUECOS (Bahnini aretoa)
GATIBU, bigarren data Bermeon!!!
2011/02/12
BERMEO (KAFE ANTZOKIA)
KEN ZAZPI
2011/02/19
ZARAUTZ (POLIKIROLDEGIA)
KHERAU
2011/02/21
DERIO (GUREA ARETOA)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20HATZ PROIEKT) BERTAN BEHERA!!!
2011/02/25
CARDEDEU - CATALUÑA (Centre Cultural)
NIK + EGURRA TA KITTO + LEIZE + KAOTIKO + GORA HERRIA
2011/02/26
DIMA (FRONTOIAN)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20HATZ PROIEKT) BERTAN BEHERA!!!
2011/02/26
BARTZELONA (2 ARETOA, Oriol Martorell de L’Auditori)
GOSE + lau talde
2011/02/26
UHARTE - IRUÑEA (GAZTE EGUNA)
GATIBU
2011/02/26
AZPEITIA ("SAN AGUSTIN" ARETOA)
VENDETTA (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2011/03/01
BILBO (FNAC denda)
ZAIN + MANTISA
2011/03/04
BERRIZ (GAZTETXEA)
KHERAU
2011/03/05
DONOSTIA (FNAC FORUM)
TRIKIZIO
2011/03/05
ERROMO - GETXO (PLAZA)
GATIBU + talde teloneroa
2011/03/07
TOLOSA (PLAZA)
bi talde lokal + GATIBU + LUHARTZ
2011/03/11
SONDIKA (KARPA, GELTOKIAREN PARKINEAN)
"SAMA SIKU" FANFARREA
2011/03/12
SONDIKA
NAGUSIENTZAT DANTZALDIA
2011/03/12
SONDIKA (JUBILATUEN EGOITZA)
SORKUN
2011/03/12
SOPELA ("KURTZIO" KULTUR ETXEKO ANTZOKIAN)
bi talde lokal + TRIKIZIO + DISKOFESTA
2011/03/12
SONDIKA (KARPA, GELTOKIAREN PARKINEAN)
TRASTORNA2
2011/03/12
BASAURI (CENTRO CÍVICO)
ZAIN + GATIBU
2011/03/12
ALGORTA - GETXO (PORTU ZAHARRA)
ZAIN
2011/03/16
DONOSTIA (FNAC FORUM)
TRIKIZIO
2011/03/19
BILBO - DEUSTU (ERRIBERAN)
KHERAU
2011/03/24
SANTURTZI ("KRESALA" ANTZOKIA)
SORKUN + OQUESTADA
2011/03/25
BIARRITZ - "GARE DU MIDI" ARETOA (“Bi Harriz Lau Xori” jaialdia)
UNE + ZAIN + ASMO TXARRAK
2011/03/26
ONDARROA (KAFE ANTZOKIA)
SORKUN
2011/03/26
ORIO (GAZTETXEA)
ESNE BELTZA (SHOWCASE)
2011/03/27
URNIETA (SAROBE ARETOA)
ESNE BELTZA + BERRI TXARRAK + ZEA MAYS...
2011/04/01
ARABATAKADA JAIALDIA - GASTEIZ (KARPA)
SORKUN
2011/04/01
ELORRIO (ARRIOLA ANTZOKIA - ATENEO)
SUTAGAR + VENDETTA + BERRI TXARRAK + KOP + GOSE + BAD SOUND SYSTEM
2011/04/02
LEITZA (ATEKA ROCK JAIALDIA)
ESNE BELTZA
2011/04/02
ZESTOA (PALESTINAREN ALDEKO JAIA)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/04/09
HERNANI ("BITERI" KULTUR-ETXEA)
HARDCORE.EXE + KALEGORRIA + 12KM + AUSKALO NON
2011/04/09
ZAMUDIO (GAZTE EGUNA)
VENDETTA
2011/04/09
ONDARROA (KAFE ANTZOKIA)
ESNE BELTZA
2011/04/09
BARTZELONA - COTXERES DE SANTS (KORRIKA JAIA)
EL ARCA DE NOELIA (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2011/04/14
BILBO (CAMPOS ANTZOKIA, AUTORES ARETOA)
UNE
2011/04/15
BILBO (BILBOROCK ARETOA)
ZAIN
2011/04/15
ZARAUTZ (ARRANO TABERNA)
VENDETTA + TERMOFRIJIDUS
2011/04/15
BERMEO (KAFE ANTZOKIA)
VENDETTA + TERMOFRIJIDUS
2011/04/16
GASTEIZ (JIMMY JAZZ ARETOA)
TRASTORNA2
2011/04/16
REINOSA (LA CALLE ARETOA)
ESNE BELTZA + GOSE + IZATE + XARMA
2011/04/17
DONOSTIA - TRINITATE PLAZA (KORRIKAREN AZKEN JAIA)
ZAIN
2011/04/20
BILBO (FNAC DENDA - FORUM)
KORRONTZI + OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/04/21
BILBO (PLAZA BERRIA)
PATXI ETA KONPANIA
2011/04/25
GATIKA (FRONTOIAN)
KHERAU
2011/04/27
BILBO (FNAC DENDA - FORUM)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/04/28
LAZKAO (PLAZA)
"ZAPARRADA" BATUKADA
2011/04/29
AMURRIO - SAN JOSE AUZOA
DISKO-TXIKI
2011/04/29
AMURRIO - SAN JOSE AUZOA (PLAZA)
VENDETTA
2011/04/29
DONOSTIA (DOKA KAFE ANTZOKIA)
ATASKO + GATIBU + TRIKIZIO
2011/04/29
AMURRIO - SAN JOSE AUZOA (PLAZA)
ANTZERKIA: "XABINAITOR"
2011/04/29
GATIKA (FRONTOIAN)
TRIKIZIO
2011/04/30
GARES - NAFARROA (PLAZA)
LOS CINCO BILBAINOS + LISKER + OIHAN VEGA (DISKOFESTA)
2011/04/30
AMURRIO - SAN JOSE AUZOA (PLAZA)
UNE + ZAIN
2011/04/30
DONOSTIA (DOKA KAFE ANTZOKIA)
SORKUN
2011/04/30
LAZKAO (PLAZA)
DELOREAN
2011/04/30
ZARAUTZ - "UDABERRI FEST" JAIALDIA (MUÑOA PLAZA)
DISKOFESTA
2011/04/30
ERANDIO - GOIHERRI (SINDIKATOAN)
VENDETTA + GATIBU + TRIKIZIO
2011/04/30
GATIKA (FRONTOIAN)
"ARDOA BARRURA" FANFARREA
2011/05/01
AMURRIO - SAN JOSE AUZOA
ANJE DUHALDE & TXOMIN ARTOLA
2011/05/06
ZARAUTZ - "UDABERRI FEST" JAIALDIA (KARPA)
LINEA2
2011/05/06
SANTURTZI (BECOOL ARETOA)
ESNE BELTZA
2011/05/06
ZALDIBI (HERRI ANTZOKIA)
HESIAN + TRIKIZIO
2011/05/06
ABADIÑO - MATIENA (PLAZA)
NIKO ETXART
2011/05/07
ZAMUDIO (DORRETXEA)
GATIBU + BERRI TXARRAK + ESNE BELTZA + SKASTI + MANTISA + INTRO
2011/05/07
ZARAUTZ - "UDABERRI FEST" JAIALDIA (KARPA)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/05/07
ALHAMA DE MURCIA (PARQUE MUNICIPAL LA CUBANA)
KAOTIKO + TRIKIZIO
2011/05/07
ORTUELLA (PLAZA)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/05/08
SENPERE - LAPURDI (HERRI URRATS JAIALDIA)
ESTANKONA (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2011/05/10
BILBO (CAMPOS ANTZOKIA, AUTORES ARETOA)
ESNE BELTZA
2011/05/12
ARRASATE-MODRAGON (UNIBERTSITATEKO FRONTOIAN)
UNE + DRINDOTS
2011/05/13
ORTUELLA (PLAZA)
NIK + JAIK + PRIMEROS AUXILIOS + ZIRKIÑIK BEZ
2011/05/13
AJANGIZ (PLAZA)
ESNE BELTZA
2011/05/13
ANOETA (GAZTETXEA)
PANTXOA ETA PEIO
2011/05/14
MUSKIZ (MEATZARI ARETOA)
LINEA 2
2011/05/14
TORRELAVEGA (ARENA ARETOA)
TRIKIZIO
2011/05/14
ANTZUOLA (PLAZA)
VENDETTA
2011/05/14
ELIZONDO (LUR ARETOA)
KHERAU
2011/05/15
ABADIÑO - SAN TROKAZ EGUNA (PLAZA)
SORKUN, XABI STRUBELL, MORAU, JON GURRUTXAGA, JOSEBA IRAZOKI, MURSEGO, PETTI, MOBY DICK…
2011/05/15
ELORRIO - ARRIOLA ("MUSIKA ZUZENEAN" WEG GUNEAREN JAIALDIA)
XUTIK (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2011/05/18
BILBO (CAMPOS ANTZOKIA, AUTORES ARETOA)
ESNE BELTZA + 121KREW
2011/05/20
GASTEIZ (JIMMY JAZZ ARETOA)
LINEA2
2011/05/20
VILLADIEGO - BURGOS (LA GLORIA ARETOA)
TRIKIZIO
2011/05/21
LEKEITIO (PLAZA)
LINEA2
2011/05/21
REINOSA - KANTABRIA (LA CALLE ARETOA)
GOSE + ESNE BELTZA
2011/05/21
ABADIÑO (PLAZA)
TRIKIZIO
2011/05/22
BILBO (LA CASILLA)
ZAIN + BERTAN BERA
2011/05/27
BERMEO (KAFE ANTZOKIA)
ESNE BELTZA
2011/05/27
DONOSTIA (BIDEBIETA AUZOA - PLAZA)
TRIKIZIO
2011/05/28
DURANGO (LANDAKO GUNEA)
"HOSTOAK": KUKAI + OREKA TX + AMAREN ALABAK
2011/05/28
ZARAUTZ - "UDABERRI FEST" JAIALDIA (POLIKIROLDEGIA)
TRIKI TA KE
2011/05/28
ORERETA (PLAZA)
KHERAU
2011/05/28
MEÑAKA (HERRIKO TABERNA)
KEROBIA + ESNE BELTZA + IZARGI
2011/05/28
LAUDIO (PLAZA)
ESNE BELTZA
2011/05/29
ONDARRU (IBILALDIA)
GOSE + ZEA MAYS
2011/06/03
ZARAUTZ - "UDABERRI FEST" JAIALDIA (POLIKIROLDEGIA)
SORKUN
2011/06/03
ETXARRI (KULTUR-ETXEKO ARETOAN)
ESNE BELTZA
2011/06/03
BEASAIN (PLAZA)
Kherau + Kike Mora Jazz Trio + El Columpio Asesino + Shisha Pangma + Enkore + Colajets + Chaotic Covers + Masiompa + Pulsar + Hey Neken + Moncada 20 + Zarra...
2011/06/04
BUSTURIA - MADARIAGA DORREA ("BIODIBERSIKA" JAIALDIA)
GATIBU + SARKOR + MEMORIA DE PEZ + BULLETS OF MISERY + JOXPA
2011/06/04
GERNIKA - "ASTRA"ko APARKALEKUA ("IPARRAGIRRE ROCK & RALLY" JAIALDIA)
KHERAU
2011/06/04
LA CUADRA - GÜEÑES (ALBOKA EGUNA)
LOS MAGRAS + GORA HERRIA
2011/06/04
ZANGOZA (EUSKARAREN EGUNA)
SORKUN + NAHIXAN
2011/06/04
BEASAIN (PLAZA)
ZAIN + TRIKIZIO + DISKOFESTA
2011/06/04
FIKA (PLAZA)
VENDETTA
2011/06/05
BILBO (EUSKAL ESKOLA PUBLIKOAREN JAIA - ARRIAGA PLAZA)
SORKUN
2011/06/05
ARROSADIA - IRUÑEA (PLAZA)
VENDETTA
2011/06/10
DONOSTIA (FNAC DENDA - FORUM)
GATIBU + DRINDOTS
2011/06/10
GALLARTA (PLAZA)
LAUROBA + A PELO Y TU
2011/06/10
BEASAIN (PLAZA)
TRIKIZIO
2011/06/10
ERANDIO - GOIHERRI (MARTIARTU)
SORKUN + ESNE BELTZA + GORA HERRIA
2011/06/10
ZAMUDIO (PLAZA)
talde teloneroa + TRIKIZIO
2011/06/11
LARRAGETA - NAFARROA (FRONTOIAN)
BERTSOLARIAK (ETXAHUN LEKUE + ARKAITZ ESTIBALLES + AMETS ARZALLUS)
2011/06/11
ERANDIO - GOIHERRI (MARTIARTU)
KAOTIKO + BETAGARRI + ESNE BELTZA + VENDETTA + ZE ESATEK!
2011/06/11
USURBIL (PLAZA), "GAZTE1+EZ!" JAIALDIA
AUSKALO NON + ITZIARREN SEMEAK + GORA HERRIA
2011/06/11
ERANDIO - GOIHERRI (MARTIARTU)
NABIL + ZE ESATEK! + TRIKIZIO
2011/06/11
OLETA - AMOROTO (PLAZA)
ZAIN + ZEA MAYS + LUHARTZ
2011/06/11
ZAMUDIO (PLAZA)
GATIBU
2011/06/11
ARRANGOITZ - IPARRALDE (PILOTA PLAZA)
KIKI, KOKO eta MOKO (PAILAZOAK)
2011/06/12
ERANDIO - GOIHERRI (MARTIARTU)
PANTXOA ETA PEIO
2011/06/12
ZAMUDIO (PLAZA)
GARATE + ANARI + SORKUN
2011/06/12
BERGARA (TXOSNAK)
SORKUN
2011/06/16
IRUÑEA
KHERAU
2011/06/17
BILBO - ZORROZA (PLAZA)
SORKUN + FANGORIA
2011/06/17
ZARAUTZ - "UDABERRI FEST" JAIALDIA (POLIKIROLDEGIA)
BLAKA + XARMA + GATIBU
2011/06/17
DONOSTIA (HERRERA AUZOA)
ESNE BELTZA + TRIKIZIO
2011/06/17
GALLARTA (PLAZA)
EL ARCA DE NOELIA + ESTANKONA
2011/06/18
GORLIZ (LIGTHHOUSE TAVERN)
THE USKI´S
2011/06/18
BILBO ("COSMOPOLITAN CONCERT" JAIALDIA) - CAMPOS ANTZOKIA (CÚPULA)
NIKO ETXART + ESNE BELTZA
2011/06/18
MIARRITZ (IRATI ARETOA)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20HATZ PROIEKT)
2011/06/18
SAN SEBASTIAN DE LOS REYES - MADRID (MUESTRA DE MÚSICA POPULAR)
LINEA 2
2011/06/18
BILBO (CRAZY HORSE ARETOA)
SURFIN KAOS + VENDETTA + GORA HERRIA
2011/06/18
MARKINA (AMALLO AUZOA - PLAZA)
ESNE BELTZA
2011/06/23
IRUN (PLAZA)
ESTANKONA
2011/06/24
BILBO (FNAC - FORUM)
HAITZAMA + GORA HERRIA
2011/06/24
BERMEO (ARENE AUZOA)
THE USKI´S + NENA DACONTE
2011/06/24
ZARAUTZ - "UDABERRI FEST" JAIALDIA (POLIKIROLDEGIA)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/06/24
TOLOSA (PLAZA)
MORNE + UNE + GOVERNORS
2011/06/24
MUNGIA (TXOSNAK)
DOLCE TANGANA + ZAIN + VENDETTA
2011/06/24
ANDOAIN (PLAZA)
OREINA + GAILUR + TRIKI TA KE
2011/06/24
IBARRANGELU (PLAZA)
SORKUN + ESNE BELTZA
2011/06/24
LEIOA (PLAZA)
ITZIARREN SEMEAK + 121 KREW
2011/06/24
ANOETA (PLAZA)
TRIKIZIO
2011/06/24
LEIOA (IKEA BARRI PLAZA)
EL ARCA DE NOELIA
2011/06/25
BILBO (FNAC - FORUM)
TRIKIZIO
2011/06/25
ZAMUDIO (EUSKAL JAIA)
DJ DE ALBOREGACH + DELOREAN
2011/06/25
MUNGIA (TXOSNAK)
ITZIARREN SEMEAK + TRIKI TA KE
2011/06/25
LAUDIO (SAN JUAN AUZOA)
INGO AL DEU + ESNE BELTZA + GORA HERRIA
2011/06/25
ANDOAIN (PLAZA)
ZAIN + ZEA MAYS
2011/06/25
BERRIZ (PLAZA)
HAITZAMA
2011/06/25
UBIDE (PLAZA)
LINEA 2
2011/06/25
KASTRO - KANTABRIA (LA PERLA NEGRA ARETOA)
TRIKIZIO
2011/06/25
BEDIA (PLAZA)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/06/26
ZUMARRAGA (PLAZA)
ESTANKONA
2011/06/28
DONOSTIA (FNAC - FORUM)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/06/29
SOPELA (UDALETXE PLAZA)
AUSKALO NON
2011/06/29
MUNGIA (TXOSNAK)
TRIKIZIO
2011/06/29
SOPELA (TXOSNAK)
EL ARCA DE NOELIA
2011/06/30
DONOSTIA (FNAC - FORUM)
LOTXO
2011/06/30
DIMA (PLAZA)
TRIKIZIO
2011/06/30
MUNGIA (TXOSNAK)
ESNE BELTZA
2011/06/30
LASARTE (PLAZA)
talde lokalak + ZEA MAYS
2011/06/30
SOPELA (TXOSNAK)
ZERISAN + ARRAKADA + ARTEFAKTO + ALL REASONS
2011/07/01
MUNGIA (TXOSNAK)
ZAIN + FOURESCORE + HORA ZULÚ
2011/07/01
GASTEIZ (SANTA LUZIA AUZOA - PLAZA)
SORKUN + ZEA MAYS + ANAI-ARREBAK
2011/07/01
ARAMAIO (TXOSNAK)
talde lokala + GATIBU + ESNE BELTZA
2011/07/01
AMOROTO (FRONTOIAN)
TRIKIZIO + OIHAN VEGA
2011/07/01
GÜEÑES - LA CUADRA AUZOA (PLAZA)
talde lokalak + LA KINKY BEAT
2011/07/01
SOPELA (TXOSNAK)
GORA HERRIA
2011/07/01
DIMA (PLAZA)
TRIKI TA KE
2011/07/01
AMOROTO (PLAZAN)
SORKUN + ZEA MAYS
2011/07/02
MUNGIA (TXOSNAK)
TRIKI TA KE
2011/07/02
USURBIL (PLAZA)
ZAIN + VENDETTA + TRIKIZIO
2011/07/02
AMOROTO (PLAZAN)
ESNE BELTZA + KRESALA
2011/07/02
GÜEÑES - LA CUADRA AUZOA (PLAZA)
talde lokalak + GOSE + BIZARDUNAK
2011/07/02
DIMA (PLAZA)
GORA HERRIA
2011/07/02
SOPELA (TXOSNAK)
CANTECA DE MACAO
2011/07/02
SOPELA (UDALETXE PLAZA)
GATIBU
2011/07/02
TAFALLA (ZEZEN PLAZAN)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/07/03
ANSÓ (HUESCA) - “PIR - FESTIVAL DE MUSICA Y CULTURA PIRENAICAS 2011”
KUPELA
2011/07/03
AMOROTO (PLAZAN)
ZE ESATEK! + LISKER
2011/07/04
AMOROTO (PLAZAN)
TRIKI TA KE
2011/07/06
LESAKA (PLAZA)
UMEEN PARKEA
2011/07/08
LEZAMA - GOITIOLTZA AUZOA (LANDA)
lokala + GOSE + HAITZAMA
2011/07/08
BUSTURIA (SAN KRISTOBAL AUZOA - PLAZA)
TRIKI TA KE
2011/07/08
HERNANI - OIHALUME AUZOA (PLAZA)
GORA HERRIA
2011/07/08
ERANDIO - GOIHERRI (SAN KRISTOBAL)
AUSKALO NON
2011/07/08
LEZAMA - GOITIOLTZA AUZOA (LANDA)
LINEA 2
2011/07/08
BURGOS ("EL PLAZA" ARETOA)
lokala + SORKUN + GORA HERRIA
2011/07/09
BUSTURIA (SAN KRISTOBAL AUZOA - PLAZA)
HAITZAMA + DISKOFESTA
2011/07/09
ERANDIO - GOIHERRI (SAN KRISTOBAL)
TRIKIZIO
2011/07/09
LEZAMA - GOITIOLTZA AUZOA (LANDA)
TRIKI TA KE
2011/07/09
ZUMARRAGA (PLAZA)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/07/13
SANTURTZI (GERNIKA PARKEAN)
talde lokalak + VENDETTA
2011/07/14
SOPELA - LARRABASTERRA (TXOSNAK)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/07/15
POLLINA - PALERMO (SICILIA, ITALIA)
TRIKIZIO
2011/07/15
ADURTZA - GASTEIZ (PLAZA)
WILLIS DRUMMOND + GOSE + KOP
2011/07/15
MARKINA (PLAZA)
SORKUN + ZAIN + GORA HERRIA
2011/07/15
IBARRANGELU - AKORDA AUZOA (PLAZA)
talde lokala + KATARRAMA + BRAMS
2011/07/15
SOPELA - LARRABASTERRA (TXOSNAK)
MARIATXIAK
2011/07/16
MARKINA (PLAZA)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/07/16
SENNARIOLO (CERDEÑA, ITALIA)
SORKUN + VENDETTA
2011/07/16
ADURTZA - GASTEIZ (PLAZA)
GATIBU
2011/07/16
ERMUA (PLAZA)
GOSE + DISKOFESTA
2011/07/16
ALEGI (PLAZA)
THE PENGUINS + OXABI
2011/07/16
SOPELA - LARRABASTERRA (TXOSNAK)
NO RELAX + TRIKIZIO
2011/07/16
AMOTZ - IPARRALDE (PLAZA)
MAC JEARA´S BAND + IMUNTZO ETA BELOKI
2011/07/17
ALEGI (PLAZA)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/07/17
RIOLA SARDO (CERDEÑA, ITALIA)
TRIKIZIO
2011/07/17
MARKINA (PLAZA)
UMEEN PARKEA
2011/07/18
MARKINA (PLAZA)
DISKOFESTA
2011/07/18
MARKINA (PLAZA)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/07/18
GENAZZANO (ROMA, ITALIA)
KORRONTZI & OINKARI (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/07/19
PONTEDERA (TOSCANA, ITALIA)
TRIKIZIO
2011/07/19
UZTARITZ - LAPURDI (PLAZA)
KORRONTZI & OINKARI (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/07/20
BELFORTE (MARCHE, ITALIA)
KORRONTZI & OINKARI (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/07/21
ROVIGNO (ISTRIA, CROACIA)
TRIKIZIO
2011/07/21
ARRIGORRIAGA (TXOSNAK)
VENDETTA + ZEA MAYS
2011/07/21
ORERETA (PLAZA)
TRIKI TA KE
2011/07/21
MUTRIKU (PLAZA)
talde lokala + GATIBU + ESNE BELTZA
2011/07/22
ARRIGORRIAGA (PLAZA)
KORRONTZI & OINKARI (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/07/22
MASCALUCIA (SICILIA, ITALIA)
VERSEN + TRIKIZIO
2011/07/22
ARETA - LAUDIO (PLAZA)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20HATZ PROIEKT)
2011/07/23
SALLENT DE GALLEGO - ARAGON (PIRINEOS SUR JAIALDIA)
KORRONTZI & OINKARI (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/07/23
VITTORIA (SICILIA, ITALIA)
HESIAN + HAITZAMA
2011/07/23
ARETA - LAUDIO (PLAZA)
SORKUN + LA PULQUERIA + TRIKIZIO
2011/07/23
SOPUERTA (LANDA)
ZAIN + DES-KONTROL
2011/07/23
MAKEA - LAPURDI (PLAZA)
TRIKI TA KE
2011/07/23
BUSTURIA (AXPE AUZOA - PLAZA)
talde lokalak + GOVERNORS
2011/07/23
BERANGO (SANTA ANA)
SARKOR + VENDETTA + DISKOFESTA
2011/07/23
ELIZONDO (PLAZA)
ZE ESATEK! + ESNE BELTZA + GORA HERRIA
2011/07/23
OTXARAN - ZALLA (KARPA)
KORRONTZI & OINKARI (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/07/24
ROMA (PIAZZA SAN PIETRO IN MONTORIO, ITALIA)
LOS ZOPILOTES TXIRRIAOS + KRESALA
2011/07/24
OTXARAN - ZALLA (KARPA)
talde teloneroa + GOSE + SEIREN + TRIKIZIO
2011/07/24
MORGA (PLAZA)
THE USKI´S + HAITZAMA
2011/07/24
ISPASTER (PLAZA)
lokala + ZE ESATEK! + DRINDOTS
2011/07/24
BUSTURIA (AXPE AUZOA - PLAZA)
talde lokala + VENDETTA + TRIKI TA KE
2011/07/24
BERANGO (SANTA ANA)
ESNE BELTZA
2011/07/24
ASTIGARRAGA ("JOSEBA BARANDIARAN" PLAZA)
SORKUN
2011/07/24
ORERETA
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA) + TRIKIDANTZ
2011/07/26
ELIZONDO (PLAZA)
ERDIZKA LAUETAN
2011/07/26
BERANGO (SANTA ANA)
KORRONTZI & OINKARI (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/07/29
FRONTIGNAN (MONTPELLIER, FRANCIA)
ZAIN + ESNE BELTZA + TRIKIZIO
2011/07/29
FRUIZ (PARKING)
AGURTZANE eta ION ELUSTONDO (trikitilariak) + ARRABOTS + IMUNTZO TA BELOKI
2011/07/30
VILLABONA (ERREBOTE PLAZA) ERROMERI EGUNA
TRIKIZIO
2011/07/30
DONOZTIRI - HAZPARNE (IPARRALDE)
ESNE BELTZA + KAOTIKO + ZOE
2011/07/30
LANTARON (IGERILEKUAN)
GORA HERRIA
2011/07/30
ALGORTA - GETXO (METRO GELTOKI PLAZA)
talde lokala + VENDETTA + BIZARDUNAK
2011/07/31
ALGORTA - GETXO (METRO GELTOKI PLAZA)
ESNE BELTZA
2011/07/31
AZPEITIA (PLAZA)
TRIKIZIO
2011/07/31
MENDEXA (PLAZA)
KUPELA
2011/08/01
MENDEXA (PLAZA)
GOSE + CANTECA DE MACAO
2011/08/01
AZPEITIA (TXOSNAK)
ESNE BELTZA + GORA HERRIA
2011/08/02
MENDEXA (PLAZA)
UMEENTZAKO PARKEA
2011/08/04
FRUIZ (PARKING)
SALTOKA
2011/08/04
BERANGO (SANTO DOMINGO)
SFINTER + GRITANDO EN SILENCIO + DJ MANGAS
2011/08/04
ASTRABUDUA - ERANDIO (PLAZA)
talde lokala + GORA HERRIA
2011/08/05
BERANGO (SANTO DOMINGO)
VENDETTA
2011/08/05
SODUPE - GÜEÑES (PLAZA)
KEMAN KAYA + PARPADEO + ZE ESATEK! + TRIKIZIO
2011/08/05
ASTRABUDUA - ERANDIO (PLAZA)
KHERAU + HAITZAMA
2011/08/06
FRUIZ (PARKING)
ZE ESATEK! + "Izer, Alabier eta Lutxurdio"
2011/08/06
AIA (HERRIKO PLAZA)
talde lokala + HESIAN
2011/08/06
BERANGO (SANTO DOMINGO)
TRIKIZIO
2011/08/06
SODUPE - GÜEÑES (PLAZA)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/08/06
ZAS - A CORUÑA (CARBALLEIRAko FOLK JAIALDIA)
STALIN + HORA ZULÚ + ROCA & ROLLO
2011/08/06
ASTRABUDUA - ERANDIO (PLAZA)
VENDETTA + AIRE-AIRE
2011/08/06
BERASTEGI (PLAZA)
LAKET
2011/08/07
AIA (HERRIKO PLAZA)
ESNE BELTZA
2011/08/07
GETARIA (FRONTOIAN)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/08/08
AIA (DEMA PLAZA)
GORA HERRIA
2011/08/08
ASTRABUDUA - ERANDIO (PLAZA)
TRIKIZIO
2011/08/09
KANBO - IPARRALDE (PLAZA)
TRIKITILARIAK (ROBERTO ETA KEPA)
2011/08/10
FRUIZ (SAN LORENTZO)
KUPELA
2011/08/10
BERASTEGI (PLAZA)
GATIBU
2011/08/11
GERNIKA - LURGORRI AUZOA (PLAZA)
ESNE BELTZA
2011/08/12
ZEANURI (PLAZA)
talde lokala + ZAIN + GORA HERRIA
2011/08/12
ALGORTA - GETXO (PORTU ZAHARRA)
NOIZEANBEHIN + ITZIARREN SEMEAK + TRIKIZIO
2011/08/12
MARURI-JATABE (PLAZA)
HAITZAMA
2011/08/13
DORRAO (PLAZA)
TRIKIZIO
2011/08/13
ONDARRU (PLAZA)
ZAIN + GATIBU + AKERBELTZ
2011/08/13
TURTZIOZ (PLAZA)
DISKOFESTA
2011/08/14
DORRAO (PLAZA)
ANJE DUHALDE & TXOMIN ARTOLA
2011/08/14
ZIZURKIL (FRONTOIAN)
TRIKI TA KE
2011/08/14
LARRABETZU (PLAZA)
XUTIK + BIZARDUNAK + TRIKIZIO
2011/08/14
LUHUSSO - IPARRALDE (PLAZA)
ESNE BELTZA
2011/08/14
AMURRIO (PARKEAN)
THE USKI´S + DISKOFESTA
2011/08/14
ZARAUTZ (MUÑOA PLAZA)
TRIKIZIO
2011/08/15
DORRAO (PLAZA)
GATIBU
2011/08/15
ARETXABALETA (PLAZA)
talde lokalak + TRIKI TA KE
2011/08/15
MAÑARIA (PLAZA)
HAITZAMA
2011/08/15
LARRABETZU (PLAZA)
TRIKI TA KE
2011/08/16
DORRAO (PLAZA)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/08/16
ETXANO (FRONTOIAN)
ESNE BELTZA
2011/08/16
ARETXABALETA (PLAZA)
TRIKIZIO
2011/08/16
LARRABETZU (PLAZA)
HAITZAMA
2011/08/16
AOIZ (PLAZA)
FANFARREA
2011/08/17
ARANTZA (PLAZA)
BASAJAUN
2011/08/17
ARANTZA (PLAZA)
UMEENTZAKO PARKEA
2011/08/18
LEIOA (SANTIMAMI AUZOA)
POTXIN ETA PATXIN
2011/08/18
LEIOA (SANTIMAMI AUZOA)
ZEA MAYS + ESNE BELTZA
2011/08/18
DONOSTIA - ASTE NAGUSIA (SAGÜES)
ESNE BELTZA
2011/08/20
Clash Kreuzberg - Berlin, GERMANY
THE PROOT´S + THE USKI´S + MIKELHATS
2011/08/20
ITSASU - LAPURDI (PLAZA)
TRIKIZIO
2011/08/20
BASSUSSARRY - IPARRALDE (PLAZA)
KAOTIKO + GATIBU
2011/08/24
BILBO - ASTE NAGUSIA (BOTIKA ZAHARRA ESZENATOKIA)
LAKET
2011/08/25
ELGOIBAR (TXOSNAK)
TRIKIZIO
2011/08/25
ARETZA (PLAZA)
ESNE BELTZA
2011/08/25
BARTZELONA (SANTS AUZOKO JAIAK)
ZE ESATEK!
2011/08/25
BILBO (TXOSNAK - TXORI BARROTE)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/08/26
LAUDIO (ZUMALAKARREGI KALEA)
GOSE + KEROBIA
2011/08/26
GETARI - LAPURDI (PLAZA)
GOVERNORS + VENDETTA
2011/08/26
AREATZA (PLAZA)
TORMENTA + INOIZ + TRIKIZIO
2011/08/27
BAKIO (PLAZA)
GATIBU
2011/08/27
MILAFRANGA - IPARRALDE (PLAZA)
ITZIARREN SEMEAK + GORA HERRIA
2011/08/27
BERGARA - OSINTXU (PLAZA)
TRIKI TA KE
2011/08/27
IBARRA (PLAZA)
ANTSORREGI
2011/08/28
GATIKA (FRONTOIAN)
TRIKIZIO
2011/08/30
LARRABETZU (GOIKOELEXALDE - PLAZA)
TRIKIZIO
2011/09/01
PLENTZIA (ASTILLERO PLAZA)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/09/02
GAUTEGIZ-ARTEAGA (PLAZA)
“SETE SOIS SETE LUAS” JAIALDIA - (LES VOIX DU 7SÓIS)
2011/09/02
SOPELA (PLAZA)
GATAZKA + TRIKIZIO
2011/09/02
LEZAMA (TXOSNAK)
“SETE SOIS SETE LUAS” JAIALDIA - (MARIO INCUDINE)
2011/09/03
SOPELA (PLAZA)
LARREGI + GATIBU + GORA HERRIA
2011/09/03
LEZAMA (TXOSNAK)
TRIKIZIO
2011/09/03
URRUÑA - IPARRALDE (PLAZA)
ESNE BELTZA
2011/09/03
OROZKO (PLAZA)
BIDE ERTZEAN
2011/09/04
BERRIOZAR (BIZKARGAIN PLAZA)
“SETE SOIS SETE LUAS” JAIALDIA - (PICCOLA BANDA IKONA)
2011/09/04
SOPELA (PLAZA)
KORRONTZI & IGOR YEBRA & OINKARI dantza taldea ("URRATSA" IKUSKIZUNA)
2011/09/08
GETXO - AREETAKO GELTOKI PLAZA (GETXOko FOLK JAIALDIA)
VENDETTA
2011/09/08
HONDARRIBI (PLAZA)
"REAL AZTECA" MARIATXIAK + TRIKI TA KE
2011/09/09
LEZAMA (TXOSNAK)
GATIBU + TRIKIZIO
2011/09/09
GÜEÑES (PLAZA)
GORA HERRIA + DISKOFESTA
2011/09/09
SOPUERTA ("MERCADILLO" AUZOA)
ESNE BELTZA
2011/09/09
INTXAURRONDO - DONOSTIA
TRIKI TA KE
2011/09/10
ASPURZ - NAFARROA (PLAZA)
GATIBU + TRIKIZIO
2011/09/10
LEGUTIO (PLAZA)
GORA HERRIA
2011/09/10
PORTUGALETE ("LA CANILLA")
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/09/12
LEGUTIO (PLAZA)
ESNE BELTZA
2011/09/14
ANSOAIN (PLAZA)
ESNE BELTZA
2011/09/15
BERMEO (LAMERA PLAZA)
TRIKIZIO
2011/09/16
AULESTI (UDALETXE PLAZAN)
GATIBU
2011/09/16
USURBIL – SANTOENEA AUZOA (PLAZA)
ZTK RAP + DES-KONTROL + FEOS PERO MAJOS + DJ JO TA TXO
2011/09/17
UHARTE (TXOSNAK)
TRIKI TA KE
2011/09/17
GALDAKAO (PLAZA)
TRIKIZIO
2011/09/17
URDULIZ (PLAZA)
KHERAU
2011/09/23
SONDIKA (KULTUR-ETXEA, "ALTZORA" AURKEZPENA)
talde lokala + TRIKIZIO
2011/09/23
GETXO (AREETA)
ESNE BELTZA
2011/09/23
AULESTI (PLAZA)
FIEMO + OBEJAS NEGRA + HESIAN + AFU
2011/09/24
UHARTE (TXOSNAK)
RADIOACTIVA + GATIBU + DJ
2011/09/24
BASAURI (SAN MIGUEL AUZOA)
TRIKI TA KE
2011/09/24
GETXO (AREETA)
lokala + ESNE BELTZA + EH SUKARRA
2011/09/24
IRURA (PLAZA)
KAOTIKO + TRIKIZIO
2011/09/24
DERIO (SAN MIGUEL AUZOA - PLAZA)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/09/25
BASAURI (SAN MIGUEL AUZOA)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/09/28
BASAURI (SOCIAL ANTZOKIA)
KHERAU
2011/09/30
ZIERBANA (ITXASKI AZOKA)
TRASTORNA2 + KAOTIKO + TRIKIZIO
2011/09/30
BASAURI (SAN MIGUEL AUZOA)
TRIKIZIO
2011/10/01
AOIZ (PLAZA)
KHERAU
2011/10/01
GALLARTA (PLAZA - "SAGARDO EGUNA")
KANTUKI + VENDETTA
2011/10/01
URNIETA (PLAZA)
TRIKI TA KE + GORA HERRIA
2011/10/01
ZALLA (PLAZA)
LINEA 2 + CELTAS CORTOS
2011/10/01
BASAURI (SAN MIGUEL AUZOA)
ITZIARREN SEMEAK + ESNE BELTZA + AUSKALO NON
2011/10/01
LAUKIZ (PARKING)
ZAIN + BASAJAUN
2011/10/01
URKABUSTAIZ (FRONTOIAN)
TRIKIZIO
2011/10/02
AZPEITIA (KILOMETROAK - "GOENA" GUNEA)
DISTURBIO (PRENTSAURREKOA - DISKO BERRIAREN AURKEZPENA)
2011/10/05
GASTEIZ ("ZULOA" LIBURUDENDA)
SIN RUMBA FIJA + TRIKIZIO
2011/10/08
ASTRABUDUA (PLAZA)
TRIKI TA KE
2011/10/09
AGURAIN (PLAZA)
ESNE BELTZA
2011/10/14
DURANGO (LANDAKO)
TRIKIZIO
2011/10/15
ZALDIBIA (PLAZA)
XUTIK + VENDETTA
2011/10/21
ONDARROA (KAFE ANTZOKIA)
ZAIN + BETAGARRI + XUTIK
2011/10/22
ARETXABALETA (PLAZA)
AKATU + ESNE BELTZA
2011/10/22
ARELLANO (FRONTOIAN)
WOMEX (MUSIKA AZOKA)
2011/10/26
DANIMARKA (COPENHAGE)
WOMEX (MUSIKA AZOKA)
2011/10/27
DANIMARKA (COPENHAGE)
WOMEX (MUSIKA AZOKA)
2011/10/28
DANIMARKA (COPENHAGE)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/10/28
TORRES VEDRAS - PORTUGAL, “FESTIVAL INTERNACIONAL DE ACORDEON DE TORRES VEDRAS” (Teatro Cine Torres Vedras)
WOMEX (MUSIKA AZOKA)
2011/10/29
DANIMARKA (COPENHAGE)
ZAIN + ESNE BELTZA + KOP + GATIBU
2011/10/29
MALLABIA (PLAZA)
GATIBU
2011/10/29
IRURTZUN (“PIKUROCK X” JAIALDIA)
WOMEX (MUSIKA AZOKA)
2011/10/30
DANIMARKA (COPENHAGE)
"BANDEN LEHIA" TXAPELKETAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA
2011/11/04
BILBO (REKALDE ARETOA)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2011/11/04
ZALLA (ZINE ANTZOKIA)
ZAIN + ERATU + TAKUMA SATO
2011/11/04
ONDARRU (KAFE ANTZOKIA)
ESNE BELTZA
2011/11/04
ELGETA (ESPALOIA KAFE ANTZOKIA)
talde lokala + LOS ZOPILOTES TXIRRIAOS + TRIKIZIO
2011/11/05
ZUBIRI (PLAZA)
"ARDOA BARRURA" TXARANGA
2011/11/10
ZAMUDIO
KORRONTZI
2011/11/11
VELHA - ISLA DE SANTIAGO - CABO VERDE
BIZARDUNAK + BONGO BOTRAKO + TRIKIZIO
2011/11/11
ZAMUDIO (KARPA)
KORRONTZI
2011/11/12
RIBEIRA GRANDE - ISLA DE SANTO ANTAO - CABO VERDE
DES-KONTROL + ESNE BELTZA + BONGO BOTRAKO + ERROMERIA
2011/11/12
GOIZUETA (FRONTOIAN)
XUTIK + LA PULQUERIA + KANTUKI
2011/11/12
ZAMUDIO (KARPA)
KORRONTZI
2011/11/13
TARRAFAL - ISLA DE SANTIAGO - CABO VERDE
KORRONTZI
2011/11/14
SAO FELIPE - ISLA DE FOGO - CABO VERDE
ETXE
2011/11/18
MELIDE - A CORUÑA (PUB GATOS)
ETXE
2011/11/19
CABAÑAS DE POLENDOS - SEGOVIA (LA OVEJA NEGRA)
ESNE BELTZA
2011/11/19
ELIZONDO (LUR ARETOA)
KORRONTZI
2011/11/20
AQUIRAZ - CEARAN - BRASIL
ETXE (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2011/11/22
BILBO (CAMPOS ANTZOKIA, AUTORES ARETOA)
ETXE (HITZALDIA)
2011/11/23
GETXO (AIXERROTA INSTITUTOA)
GAIZKA PEÑAFIEL (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2011/11/25
BILBO (CAMPOS ANTZOKIA, AUTORES ARETOA)
EUSKAL HERRIKO ROCK MUSIKAREN IKASTAROA
2011/11/25
AGURAIN (KULTUR ETXEA)
ANARI + MURSEGO
2011/11/25
BILBO – DEUSTU (DEUSTUKO UDALTEGIA)
ETXE
2011/11/25
BÜEU - PONTEVEDRA (ATURUXO ARETOA)
ETXE + LORELEI
2011/11/26
GETXO (AREETA, "ANDRES ISASI" ARETOA)
ANTTON
2011/11/26
DURANGO (PLATERUENA)
BETAGARRI + ESNE BELTZA + BAD SOUND SYSTEM
2011/11/26
OIARTZUN (POLIKIROLDEGIA)
ANTTON (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2011/11/28
BILBO (CAMPOS ANTZOKIA, AUTORES ARETOA)
KAOTIKO (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2011/11/30
GASTEIZ ("ZULOA" LIBURUDENDA)
DEMODE QUARTET "LAUAXETA SARIAK"
2011/12/01
BILBO (FORU JAUREGIA)
"LA HISTORIA DEL ROCK VASCO" LIBURUAREN AURKEZPENA
2011/12/01
GASTEIZ (ARTIUM)
EUSKAL HERRIKO ROCK MUSIKAREN IKASTAROA
2011/12/01
ZAMUDIO (DORRETXEA)
ETXE (HITZALDIA)
2011/12/02
GETXO (ZALLA INSTITUTOA)
ESNE BELTZA (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2011/12/02
DONOSTI (KOLDO MITXELENA)
OINKARI DANTZA TALDEA (DVD-aren AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2011/12/02
DONOSTI (KOLDO MITXELENA)
EUSKAL HERRIKO ROCK MUSIKAREN IKASTAROA
2011/12/02
GASTEIZ (SIMONE DE BEAUVOIR ELKARTEEN ETXEA)
"BANDEN LEHIA" TXAPELKETAREN FINALA + GOSE (talde gonbidatua)
2011/12/02
BILBO (BILBOROCK)
EH SUKARRA + KEROBIA + HESIAN + GATIBU + TRUMBO + TXAPELPUNK + LAIN
2011/12/03
GASTEIZ (MENDIZORROTZAKO POLIKIROLDEGIA)
ETXE
2011/12/03
ORENSE (CAFÉ CULTURAL AURIENSE)
XUTIK + BETAGARRI + VENDETTA
2011/12/03
MIARRITZE (GAZTETXEA)
46. DURANGOKO EUSKAL LIBURU ETA DISKO AZOKA
2011/12/04
DURANGO - LANDAKO (BARRENKALE 4-5-6)
46. DURANGOKO EUSKAL LIBURU ETA DISKO AZOKA
2011/12/05
DURANGO - LANDAKO (BARRENKALE 4-5-6)
46. DURANGOKO EUSKAL LIBURU ETA DISKO AZOKA
2011/12/06
DURANGO - LANDAKO (BARRENKALE 4-5-6)
ESNE BELTZA
2011/12/06
DURANGO (PLATERUENA)
46. DURANGOKO EUSKAL LIBURU ETA DISKO AZOKA
2011/12/07
DURANGO - LANDAKO (BARRENKALE 4-5-6)
46. DURANGOKO EUSKAL LIBURU ETA DISKO AZOKA
2011/12/08
DURANGO - LANDAKO (BARRENKALE 4-5-6)
ETXE
2011/12/08
DURANGO (PLATERUENA)
EUSKAL HERRIKO FOLK MUSIKAREN IKASTAROA
2011/12/13
SOPELA (KULTUR ETXEA)
EUSKAL HERRIKO ROCK MUSIKAREN IKASTAROA
2011/12/14
VILLABONA ("GUREA ZINEMA")
EUSKAL HERRIKO JAZZ MUSIKAREN IKASTAROA
2011/12/15
DONOSTIA (LUGARITZ ANTZOKIA)
EUSKAL HERRIKO FOLK MUSIKAREN IKASTAROA
2011/12/16
GETXO (ERROMOKO KULTUR ETXEA)
THE MONTONS + KAOTIKO
2011/12/16
GASTEIZ (GAZTETXE)
KHERAU
2011/12/16
VILLABONA ("GUREA" ZINEMA)
ZAIN + NAMEK PLANET
2011/12/17
ZALDIBAR (GAZTETXEA)
ETXE
2011/12/17
ETXALAR (HERRIKO OSTATUA)
KAOTIKO
2011/12/17
AZPEITIA (PLAZA NAGUSIA)
EUSKAL HERRIKO ROCK MUSIKAREN IKASTAROA
2011/12/21
ERMUA (LOBIANO KULTUR GUNEA)
EUSKAL HERRIKO JAZZ MUSIKAREN IKASTAROA
2011/12/26
LAUDIO (KULTUR ETXEA)
EUSKAL HERRIKO FOLK MUSIKAREN IKASTAROA
2011/12/29
BERRIZ (GAZTELEKUA)
KORRONTZI & OINKARI DANTZA TALDEA
2011/12/29
ORISTANO (CERDEÑA, ITALIA)
ANJE DUHALDE
2011/12/30
ORIO (POLIKIROLDEGIA)