• Baga-Biga en YouTube
  • Baga-Biga en instagram
  • Baga-Biga en Twitter
  • Baga-Biga en Facebook
Cerrar ventana

GUREKIN KONTAKTATU

* Batekin markatutako eremuak derrigorrezkoak dira.

Irudiaren testua sartu *

Hemen zaude:: AZALA / ZUZENEAN

ZUZENEAN

ZAIN + MAFIA
2012/01/14
BERRIZ (GAZTETXEA)
THE USKI´S
2012/01/14
AZPEITIA (PLAZA NAGUSIA)
ETXE
2012/01/21
BERRIZ (KULTUR ETXEA)
BIZARDUNAK
2012/01/27
BAKAIKU (GAZTETXEA)
XUTIK (+ GONBIDATUAK)
2012/02/04
ELIZONDO (LUR ARETOA)
BIZARDUNAK + ZE ESATEK! + LOS ZOPILOTES TXIRRIAOS + LAKET + NEU´E BURUBEN + NORTE APACHE
2012/02/05
SARTAGUDA (FRONTOIA)
ENKORE (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2012/02/14
BILBO (CAMPOS ANTZOKIA, AUTORES ARETOA)
IÑAKI PLAZA & ION GARMENDIA (20 HATZ PROIEKT)
2012/02/16
BARTZELONA (SALA 3, TETE MONTOLIU DE L´AUDITORI)
TRIKIZIO
2012/02/18
ERROMO - GETXO (PLAZA)
KE NO FALTE (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2012/02/22
BILBO (CAMPOS ANTZOKIA, AUTORES ARETOA)
BIZARDUNAK + HABEAS CORPUS + VOMITO + BETAGARRI + ZE ESATEK! + DES-KONTROL + OBRINT PAS + TRIKIZIO
2012/02/25
DURANGO (LANDAKOGUNEA-KALERAROCK)
VENDETTA + GOVERNORS
2012/02/25
GETXO (PORTU ZAHARRA)
KEN ZAZPI "BIRAKO AZKEN KONTZERTUA"
2012/02/25
ZARAUTZ (POLIKIROLDEGIA)
GATIBU + KAOTIKO
2012/03/02
MANRESA - KATALUNIA (STROIKA ARETOA)
ANTTON
2012/03/03
ELORRIO (GAZTE JAIA)
GATIBU
2012/03/03
BARTZELONA (RAZZMATAZZ ARETOA)
DOCTOR DESEO (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2012/03/13
BILBO (BILBOROCK ARETOA)
ANTTON
2012/03/16
DEUSTO
JON ULECIA & CANTINA BIZARRO + BIZARDUNAK
2012/03/17
ARRASATE (GAZTETXEA)
DOCTOR DESEO (DISKO BERRIAREN SINAKETA ETA EKITALDI PROMOZIONALA)
2012/03/19
BASAURI (BILBONDO MERKATAL ZENTROA - MEDIA MARKT)
VENDETTA
2012/03/22
BILBO (KAFE ANTZOKI)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2012/03/23
ARRABAL DEL PORTILLO-VALLADOLID (LA ESTUFA ARETOA)
VENDETTA
2012/03/23
DONOSTI (INTXAURRONDOKO KULTUR ETXEA)
ANTTON + THE FUEGO´S + HIT BY STICKS
2012/03/23
LONDON (ARCH635 ARETOA)
BIZARDUNAK
2012/03/24
IRURITA (IRURITA EUSKARAZ JAIALDIA)
XUTIK
2012/03/24
HAZPARNE
AKATU + KAOTIKO + GOVERNORS + ZE ESATEK +TXIMELETA
2012/03/24
LEITZA (KIROLDEGIAN)
BARBITURIKOS + SIROKA + EXAIXU + ARKADA SOCIAL + ZIRKINIK BEZ
2012/03/24
DIMA - GAZTE EGUNA (FRONTOIAN)
ANTTON + CRASHLSLAND BAND PAGE
2012/03/24
LONDON (OXFORD THEATRE)
DOCTOR DESEO (KONTZERTU AKUSTIKOA)
2012/03/27
BILBO (FNAC)
KAOTIKO + TOS SEKA
2012/03/30
VALLADOLID (PORTA CAELI ARETOA)
XUTIK
2012/03/30
SEGURA
SKANDALUE ELEKTROTXARANGA + TIKTARA + EGURRA ETA KITTO + BIZARDUNAK + GATIBU + TXARRENA + BONGO BOTRAKO + VENDETTA
2012/03/31
ZARAUTZ (UDABERRIFEST)
GOBEO BAY (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2012/04/03
GASTEIZ (ZULOA IRUDIA)
GATIBU
2012/04/04
DUBLIN - IRLANDA (WHELAN`S)
GOSE
2012/04/05
BILBO (PLAZA BERRIA)
GATIBU
2012/04/05
DERRY - IRLANDA (SANDINO`S)
GATIBU
2012/04/06
BELFAST - IRLANDA (AN DROICHEAD - BELFAST IRIS BASQUE SOLIDARITY NIGHT)
GATIBU + SHEBEEN
2012/04/07
BELFAST - IRLANDA (PRISONERS DEFENCE CLUB)
GATIBU + SHEBEEN + WOLFE TONES
2012/04/08
BELFAST - IRLANDA (POLIKIROLDEGIA)
GATIBU
2012/04/10
CORK - IRLANDA (AN CRÚISCIN LÁN)
ENKORE (KONTZERTU AKUSTIKOA)
2012/04/12
BILBO (FNAC)
KE NO FALTE (KONTZERTU AKUSTIKOA)
2012/04/13
BILBO (FNAC)
XUTIK
2012/04/14
BAIGORRI
LA PULQUERIA + 3GABE2 + DJ BULL
2012/04/14
LESAKA (GAZTE EGUNA)
ITZIARREN SEMEAK + TXAPELPUNK + EMEPEBO5T
2012/04/14
ZAMUDIO (GAZTE EGUNA)
THE USKI´S (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2012/04/18
BILBO (CAMPOS ANTZOKIA, AUTORES ARETOA)
GATIBU + KAOTIKO
2012/04/20
ZARAGOZA (LOPEZ ARETOA)
THE USKI´S (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN KONTZERTUA)
2012/04/20
BERMEO (KAFE ANTZOKIA)
VENDETTA
2012/04/20
MARKINA (UHAGON KULTURGUNEA)
TRIKIZIO
2012/04/21
AZKOITI (PLAZA)
KORRONTZI & 7 LUAS ORKESTRA 20
2012/04/21
PONTE DE SOR (PORTUGAL)
GATIBU
2012/04/21
ATARRABIA (TOTEM ARETOA)
KAOTIKO
2012/04/21
IGORRE (GAZTE EGUNA)
ERATU + VENDETTA + 3GABE2
2012/04/21
BARRUNDIA (GAZTE EGUNA)
KAOTIKO
2012/04/28
VILLAROBLEDO-ALBACETE (VIÑA ROCK)
ETXE + ANTTON
2012/04/28
BERMEO (KAFE ANTZOKIA)
KORRONTZI & IGOR YEBRA & OINKARI dantza taldea ("URRATSA" IKUSKIZUNA)
2012/04/28
ZARAUTZ (UDABERRIFEST)
THE USKI´S + EXAIXU
2012/04/28
ONDARROA (KAFE ANTZOKIA)
NOIZEAN BEHIN + BETAGARRI + TRIKIZIO
2012/04/28
GATIKA (FRONTOIAN)
THE MOCKERS + LA PULQUERIA + LAKET
2012/04/28
AMURRIO - SAN JOSE AUZOA (PLAZA)
LEIHOTIKAN
2012/04/28
ABADIÑO - MATIENA (PLAZA)
THE BRUTAL + IHES NAIZ + SOZIEDAD ALKOHOLIKA
2012/04/30
ZARAUTZ (UDABERRIFEST)
NAMEK PLANET + VENDETTA + GORA HERRIA
2012/04/30
AMURRIO - SAN JOSE AUZOA (PLAZA)
DISKOFESTA
2012/04/30
ERANDIO - GOIHERRI (SINDIKATOAN)
VENDETTA
2012/05/05
ARRASATE (GAZTETXEA)
MOSSIN NAGANT + SIROKA + LOS ZOPILOTES TXIRRIAOS + TRIKIZIO
2012/05/05
URDUÑA (ESKOLAKO PATIOAN)
THE USKI´S
2012/05/09
BILBAO (SAN MAMES) - EUROPA LEAGUE FINALA
KAOTIKO + HESIAN + GOSE + EH SUKARRA + BETAGARRI + TXIMELETA
2012/05/11
GASTEIZ - MENDIZABALA (ARABATAKADA)
THE USKI´S
2012/05/11
DONOSTIA (ETB - MIRAMON)
ZE ESATEK + GORA HERRIA
2012/05/11
DERIO (PLAZA)
KAOTIKO + CENSURADOS
2012/05/12
MADRID (LEMON ARETOA)
OBRINT PAS + TRIKIZIO
2012/05/12
DERIO (PLAZA)
THE USKI´S + IZARGI
2012/05/12
ORTUELLA (JAIAK)
GORA HERRIA
2012/05/12
BILBO (ERREKALDE AUZOA)
XUTIK
2012/05/13
SENPERE (HERRI URRATS)
THE USKI´S
2012/05/17
BILBO (KAFE ANTZOKIA)
GATIBU
2012/05/19
GASTEIZ (JIMMY JAZZ ARETOA)
XUTIK
2012/05/19
URDIÑARBE (IPARRALDE) - "MUSIKAREN EGUNA" JAIALDIA
ZAIN + KAOTIKO
2012/05/19
ERMUA ("VERTIGO ROCK" JAIALDIA )
NO MORE IDOLS + 12KM + TRIKIZIO
2012/05/19
FIKA (PLAZA)
ANTTON + KOMA + VENDETTA
2012/05/19
LEMOA (ARRATIA ROCK)
LES BARBEAUX TRUITÉS + R.I.C + GATIBU + BUUZBU
2012/05/20
URDIÑARBE (IPARRALDE) - "MUSIKAREN EGUNA" JAIALDIA
BIZARDUNAK
2012/05/20
ESKORIATZA (MUNDUMIRA JAIALDIA)
THE USKI´S + LOS ZOPILOTES TXIRRIAOS + LAKET
2012/05/25
ZAMUDIO (PLAZA)
LAKET
2012/05/26
LEKEITIO (PLAZA)
TRIKIZIO
2012/05/26
BERGARA (SAN MARTIN PLAZA)
VAMPOPEL + ROSARIO
2012/05/26
ZARAUTZ (UDABERRIFEST)
ANTTON + REINCIDENTES + TRIKI TA KE
2012/05/26
ZAMUDIO (PLAZA)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2012/05/27
ZAMUDIO (PLAZA)
TRIKI TA KE
2012/06/01
GALLARTA - LAS CARRERAS AUZOA (PLAZA)
Antton + Gobeo Bay + Borja Estankona + Clarisse + Mr. Neken + Chaotic Covers + Katxarrismos + Batukale + Ernesto Miari + Iban Nikolai + Transeuntes + Snatzen + Hutsun Txalaparta ….
2012/06/02
BUSTURIA - MADARIAGA DORREA ("BIODIBERSIKA" JAIALDIA)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2012/06/02
L´ HAY-LES-ROSES, FRANTZIA (PARC DE LA ROSERAIE)
ERASO + POWERAGE + TRIKIZIO
2012/06/02
IRRISARRY - NAFARROA BEHERA (PLAZA)
ERRALDOIAK + SKANDALUE + ZAPARRADA + FANFARRIA
2012/06/03
TRAPAGARAN - IBILALDIA (IBILBIDEAN ZEHAR)
ADARROTS + KHERAU + OIHAN VEGA + TRIKIZIO
2012/06/03
TRAPAGARAN - IBILALDIA (1. GUNEA - HERRIA)
BOYS OF BIRLE + BETAGARRI + LARREGI + ALDATS + MIKEL MARKEZ & ERRAMUN MARTIKORENA
2012/06/03
TRAPAGARAN - IBILALDIA (6. GUNEA - DURAÑONA)
NABIL + USTEAK USTEL + BIZARDUNAK + VENDETTA + BASAKI + ZE ESATEK!
2012/06/03
TRAPAGARAN - IBILALDIA (4. GUNEA - BALSA HANDIA)
VENDETTA + GORA HERRIA
2012/06/08
GALLARTA (PLAZA)
THE USKI´S + TRIKIZIO
2012/06/08
IBARRANGELU (PLAZA)
KAOTIKO + VENDETTA + HESIAN + DISTURBIO + GATILLAZO + LAKET......
2012/06/09
ZIORDIA - NAFARROA (TXOPERA)
XUTIK
2012/06/09
ZIBURU - LAPURDI (PLAZA)
ANTTON + VENDETTA + EMEPEBO5T
2012/06/09
AMOROTO - OLETA AUZOA (PLAZA)
TRIKIZIO
2012/06/15
GALLARTA (PLAZA)
GORA HERRIA
2012/06/15
ERANDIO - GOIHERRI AUZOA (MARTIARTU)
UMEEN PARKEA + ITZIARREN SEMEAK + DJ
2012/06/16
MUNGIA (LARRAMENDI IKASTOLA)
BERTSOLARIAK (JON MAIA, SUSTRAI COLINA eta SEBASTIAN LIZASO)
2012/06/16
ERANDIO - GOIHERRI AUZOA (MARTIARTU)
KHERAU
2012/06/16
SOPELA (GAZTETXEA)
XUTIK
2012/06/16
AIHERRA - NAFARROA BEHERA (PLAZA)
talde lokala + OBRINT PAS + TRIKIZIO
2012/06/16
IGORRE (PLAZA)
LAKET
2012/06/16
ERANDIO - GOIHERRI AUZOA (MARTIARTU)
NAHIXAN + BIZARDUNAK + GATIBU + ZE ESATEK!
2012/06/17
BASTIDA (ARABA EUSKARAZ)
LA PULQUERIA + BIZARDUNAK
2012/06/22
LEIOA (JOSE MIGUEL BARANDIARAN INSTITUTOA)
TRIKIZIO
2012/06/22
LEIOA (BOULEBARD)
IÑAKI PLAZA (20 HATZ PROIEKT)
2012/06/23
EL POBO - TERUEL (POBORINA FOLK JAIALDIA)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2012/06/23
GUADALAJARA (SOLSTICIO FOLK JAIALDIA)
HAKKER
2012/06/23
BASAURI - SAN MIGUEL AUZOA (PLAZA)
TRIKI TA KE
2012/06/23
LAUDIO - SAN JUAN AUZOA (PLAZA)
SU TA GAR
2012/06/23
IRUN (URDANIBIA PLAZA)
XUTIK + LA PULQUERIA
2012/06/23
ANDOAIN (NAFARROA PLAZA)
TRIKIZIO
2012/06/23
BEDIA (PLAZA)
GORA HERRIA
2012/06/23
EA (PLAZA)
TRIKIZIO
2012/06/24
BERMEO - ARENE AUZOA (PLAZA)
TRIKIZIO
2012/06/27
ZARAUTZ (MUSIKA PLAZA)
OIHAN VEGA + ALEX SARDUI (TXUPINAZOA)
2012/06/28
MUNGIA (UDALETXEA)
SOUL STOMPERS + NAPALM + BANDA BASSOTTI
2012/06/28
SOPELA (TXOSNA GUNEA)
KORRONTZI
2012/06/29
MONTELUPO - FIORENTINO (TOSCANA - ITALIA)
RUSTED + RISE TO FALL + TIRIKITRAUKI
2012/06/29
SOPELA (TXOSNA GUNEA)
DISKOFESTA + TRIKIZIO
2012/06/29
GÜEÑES - LA CUADRA AUZOA (PLAZA)
TRIKI TA KE
2012/06/29
IGELDO (PLAZA)
TALDE LOKALA + GORA HERRIA
2012/06/29
ELANTXOBE (PLAZA)
UMEEN PARKEA
2012/06/30
ELANTXOBE (PLAZA)
TRIKI TA KE
2012/06/30
ESKORIATZA (PLAZA)
JOXPA
2012/06/30
ZAMUDIO (EUSKAL JAIA)
OVERDRIVER + KOKEIN + OXABI
2012/06/30
SOPELA (TXOSNA GUNEA)
CHERRY BOOBPER + O´FUNK´ILLO
2012/06/30
SOPELA (PLAZA)
GORA HERRIA
2012/06/30
BILBO - ERREKALDE AUZOA (KIOSKOA)
VENDETTA + TRIKIZIO
2012/06/30
SENPERE - LAPURDI (PLAZA)
ZE ESATEK! + KRESALA
2012/06/30
GÜEÑES - LA CUADRA AUZOA (PLAZA)
THE USKI´S + MIKELATZ
2012/06/30
ELANTXOBE (PLAZA)
BIZARDUNAK
2012/06/30
OLAZ - NAFARROA (PLAZA)
KHERAU
2012/06/30
CALAF - BARTZELONA (CANET TABERNA)
VENDETTA
2012/07/01
HELETA (EHZUZENEAN JAIALDIA)
IÑAKI PLAZA (20 HATZ PROIEKT)
2012/07/01
SOPELA (PLAZA)
TRIKIZIO
2012/07/01
SOPELA (TXOSNAK)
VENDETTA + LISKER
2012/07/04
AMOROTO (PLAZA)
KUPELA
2012/07/05
AMOROTO (PLAZA)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2012/07/06
ENSCHENDE - HOLANDA (FOLKCLUB TWENTE)
GATU MALU + JUDITH MATEO + MAITIPS
2012/07/06
SOPUERTA (MENDEBALA JAIALDIA)
MENDEKU ITXUA + GATIBU + ZE ESATEK!
2012/07/06
AMOROTO (FRONTOIA)
LAKET
2012/07/06
AMOROTO (PLAZA)
TRIKIZIO
2012/07/06
ERANDIO - GOIHERRI AUZOA (SAN KRISTOBAL)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2012/07/07
GOOIK - BELGIKA (GOOIKOORTS JAIALDIA)
GANBARA + BIELLA NUEI & JAVIER PARAXIÑO + ESNE BELTZA + ULTRAQANS
2012/07/07
SOPUERTA (MENDEBALA JAIALDIA)
GOVERNORS + EGURRA TA KITTO + TRIKIZIO
2012/07/07
AMOROTO (PLAZA)
VENDETTA
2012/07/07
GERNIKA (AGARRE AUZOA)
XUTIK
2012/07/07
LAHONCE (IPARRALDE)
TRIKI TA KE
2012/07/07
ZALDIBAR (PLAZA)
MAITIPS + GORA HERRIA
2012/07/07
ERANDIO - GOIHERRI AUZOA (SAN KRISTOBAL)
TRIKI TA KE
2012/07/09
LESAKA (PLAZA)
GATIBU + SU TA GAR
2012/07/12
DONOSTIA (KAIA)
UMEENTZAKO PARKEA
2012/07/13
LEZAMA - GOITIOLTZA AUZOA (LANDA)
KORRONTZI & 7 LUAS ORKESTRA 20
2012/07/13
LACONI - ORISTANO (CERDEÑA, ITALIA)
LOS ZOPILOTES TXIRRIAOS + ZARRAPARRA + GHERTTZAINAK
2012/07/13
ABADIÑO - MENDIOLA AUZOA (PLAZA)
CHALWA BANDA + ZARAMA + LAKET
2012/07/13
LARRABASTERRA (PLAZA)
TRIKIZIO
2012/07/13
ADURTZA (GASTEZ)
TRIKI TA KE
2012/07/13
LEZAMA - GOITIOLTZA AUZOA (LANDA)
KHERAU
2012/07/14
ALEGRIA-DULANTZI (CASTRO DE HENAIOKO LANDAK)
IÑAKI PLAZA (20HATZ PROIEKT)
2012/07/14
LAS AZORES – PORTUGAL (ISLA DE PICO, CIUDAD DE MADALENA)
LAIN + GATIBU + SAMAIN
2012/07/14
BIDARRAI
KORRONTZI & 7 LUAS ORKESTRA 20
2012/07/14
SOLARUSSA - ORISTANO (CERDEÑA, ITALIA)
NOIZEANBEHIN + ENKORE + TRIKIZIO
2012/07/14
LEZAMA - GOITIOLTZA AUZOA (LANDA)
THE USKI´S + XUTIK
2012/07/14
UZTARITZE - LAPURDI (PLAZA)
MATXURA + SIROKA + TRIKI TA KE
2012/07/14
LARRABASTERRA (PLAZA)
LAKET
2012/07/14
OTXANDIO (PLAZA)
VENDETTA + GORA HERRIA
2012/07/14
MARKINA (LANDA)
MATERIA GRIS + ZAIN + ZIRKINIK BEZ
2012/07/14
BAKIO - GAZTE EGUNA (PROBALEKUA)
KHERAU
2012/07/15
BIDARRAI - BEHE NAFARROA (PLAZA)
ZE ESATEK! + VENDETTA
2012/07/15
ZORNOTZA (TXOSNA GUNEA)
KORRONTZI & 7 LUAS ORKESTRA 20
2012/07/15
POLLINA (SICILIA, ITALIA)
SOBIEHT + NO DRAMA + SU TA GAR
2012/07/15
LARRABASTERRA (PLAZA)
LOS ZOPILOTES TXIRRIAOS
2012/07/15
MARKINA (LANDA)
THE USKI´S + JARE
2012/07/16
BARAKALDO (HERRIKO PLAZA)
UMEEN PARKEA
2012/07/17
MARKINA (LANDA)
DISKOFESTA
2012/07/17
MARKINA (GOIKO PORTALA PLAZA)
KORRONTZI & 7 LUAS ORKESTRA 20
2012/07/17
MASCALUCIA (SICILIA, ITALIA)
KORRONTZI & 7 LUAS ORKESTRA 20
2012/07/18
PONTEDERA (TOSCANA, ITALIA)
KHERAU
2012/07/18
OTXANDIO (PLAZA)
KORRONTZI & 7 LUAS ORKESTRA 20
2012/07/19
PONTEDERA (TOSCANA, ITALIA)
TRIKIZIO
2012/07/19
ARRIGORRIAGA (TXOSNA GUNEA)
ANTTON
2012/07/20
ZORNOTZA (ZUBIONDO PLAZA)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2012/07/21
HELGUERA DE IGUÑA - CANTABRIA (“EL CARMUCU” JAIALDIA)
ERASO + DJ BULL
2012/07/21
BERANGO (SANTA ANA AUZOA)
TRIKIZIO
2012/07/22
BERANGO (SANTA ANA AUZOA)
UMEENTZAKO BERBENA
2012/07/23
GATIKA (BUTROI AUZOA)
ESNE BELTZA
2012/07/24
ZORNOTZA (ZUBIONDO PLAZA)
THE USKI´S + LAIOTZ
2012/07/24
ISPASTER (PLAZA)
TRIKIZIO
2012/07/24
VILLABONA (PLAZA)
KHERAU
2012/07/25
BUSTURIA (AXPE AUZOA)
BLAKA + GATIBU
2012/07/25
VILLABONA (PLAZA)
ARANTZA ETA PANTXO
2012/07/26
BERANGO (SANTA ANA AUZOA)
TRIKI TA KE
2012/07/26
MENDARO (PLAZA)
LA PULQUERIA
2012/07/27
TUTERA (FORUAK PLAZA)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2012/07/27
ELORRIO (MUSIKAIRE JAIALDIA)
ANTTON
2012/07/27
ETXEBARRIA
LAKET
2012/07/27
FORUA
ENKORE + TRIKIZIO
2012/07/27
ARETA - LAUDIO (PLAZA)
KHERAU + MAUT + NATALÍ CASTILLO
2012/07/28
NAVELGAS - ASTURIAS (XIII. "CUARTU LOS VALLES" MUSIKA LEHIAKETA)
KAOTIKO + TXARRENA + GORA HERRIA
2012/07/28
SOPUERTA (LANDA)
TXAPA TA PINTURA + LAUROBA + HONAT
2012/07/28
ARETA - LAUDIO (PLAZA)
TRIKIZIO + DJ BULL
2012/07/28
MENDARO (PLAZA)
TXIMELETA
2012/07/30
VILLABONA (PLAZA)
TRIKIZIO
2012/07/30
MORGA (FRONTOIA)
EGAN
2012/08/02
BERANGO (SANTO DOMINGO AUZOA)
LA PULQUERIA + KAOTIKO + TRIKIZIO
2012/08/03
FRUIZ (PARKING)
TIRIKITRAUKI
2012/08/03
BERANGO (SANTO DOMINGO AUZOA)
TALDE LOKALA + TRIKI TA KE
2012/08/03
ABADIÑO - GEREDIAGA AUZOA (PLAZA)
IHESKIDE + ARKADA SOCIAL + ZOPILOTES TXIRRIAOS + JOXPA
2012/08/03
EA - NATXITUA AUZOA (PLAZA)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2012/08/04
DENIA - ALICANTE (MUSICA AL CASTELL JAIALDIA)
TRIKIZIO
2012/08/04
AOIZ (PLAZA)
KOP
2012/08/04
BERANGO (SANTO DOMINGO AUZOA)
UMEENTZAKO PARKEA
2012/08/05
FRUIZ (PARKING)
ERDIZKA LAUETAN
2012/08/05
BERANGO (SANTO DOMINGO AUZOA)
VENDETTA
2012/08/05
GASTEIZ (MATXETE PLAZA)
LUHARTZ + DRINDOTS
2012/08/06
FRUIZ (PARKING)
URBAN + LOS SALAMANDRAS + DJ MANGAS
2012/08/08
ASTRABUDUA - ERANDIO (PLAZA)
ENKORE + ESTIRPE + PEDRÁ
2012/08/09
ASTRABUDUA - ERANDIO (PLAZA)
A PELO Y TÚ
2012/08/09
GÜEÑES - SODUPE AUZOA (PLAZA)
ROBERTO ETA KEPA (TRIKITILARIAK)
2012/08/10
FRUIZ (SAN LORENTZO)
PLAYBACK + TRIKIZIO
2012/08/10
ASTRABUDUA - ERANDIO (PLAZA)
GOVERNORS + TRIKI TA KE
2012/08/10
GÜEÑES - SODUPE AUZOA (PLAZA)
TRASTORNA2 + O´FUNK´ILLO + NIK KHAOS
2012/08/10
ZARATAMO (PLAZA)
THE USKI´S
2012/08/11
DONOSTIA - ASTE NAGUSIA (BULEBARRA)
TRIKIZIO + GORA HERRIA
2012/08/11
ZARATAMO (PLAZA)
LA PEGATINA + TRIKIZIO
2012/08/11
GÜEÑES - SODUPE AUZOA (PLAZA)
SIN RUMBA FIJA + HUECCO + LAKET
2012/08/11
ASTRABUDUA - ERANDIO (PLAZA)
ESKEAN KRISTO + KOP + LUHARTZ
2012/08/11
ZEANURI (PLAZA)
TRIO DE TANGOS, VALS,...
2012/08/12
GÜEÑES - SODUPE AUZOA (PLAZA)
LOS GUASONEROS
2012/08/12
ASTRABUDUA - ERANDIO (PLAZA)
DJ OIHAN VEGA
2012/08/12
GÜEÑES - SODUPE AUZOA (PLAZA)
TRIKIZIO
2012/08/12
GETXO (PORTU ZAHARRA)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2012/08/13
ADUNA - GIPUZKOA (FRONTOIA)
LOTXO
2012/08/13
ZARATAMO (PLAZA)
MIKEL HATS
2012/08/14
LARRABETZU (PLAZA)
TRIKI TA KE
2012/08/14
AGURAIN (PLAZA)
TRIKIZIO
2012/08/14
LUHUSO (LAPURDI)
ESNE BELTZA
2012/08/14
PORTUGALETE (LA CANILLA)
MIKEL MARKEZ & ERRAMUN MARTIKORENA
2012/08/15
MALLABIA (PLAZA)
TRIKIZIO
2012/08/15
LARRABETZU (PLAZA)
BLAKA + VENDETTA + TRIKIHOTS
2012/08/16
GABIRIA (PLAZA)
DRINDOTS
2012/08/16
LARRABETZU (PLAZA)
ANTTON + ZEA MAYS
2012/08/16
MAÑARIA (PLAZA)
GOVERNORS + VANATICS + TRIKIZIO
2012/08/16
GERNIKA (PASEALEKU)
GATIBU
2012/08/17
LAUDIO (PLAZA)
ESNE BELTZA
2012/08/17
GERNIKA (PASEALEKU)
ZE ESATEK + 3GABE2
2012/08/17
ZIZURKIL (PLAZA)
GORA HERRIA
2012/08/17
LEIOA (SANTIMAMI AUZOA)
TRIKIZIO
2012/08/18
AZKOITIA (TXOSNAK)
POTXIN ETA PATXIN
2012/08/18
LEIOA (SANTIMAMI AUZOA)
VENDETTA + BETAGARRI + TXIMELETA
2012/08/18
DEBA (ALAMEDAKO KARPA)
EGURRA TA KITTO! + GATILLAZO + AKERBELTZ
2012/08/18
TURTZIOS (JAIAK)
ZEA MAYS
2012/08/18
ITSASU - LAPURDI (PLAZA)
EGURRA TA KITTO + TRIKIZIO
2012/08/21
ITSASU - LAPURDI (PLAZA)
VENDETTA
2012/08/21
BILBO - ASTE NAGUSIA (TXOSNAK - AIXE BERRI)
TRIKIZIO
2012/08/23
AREATZA (PLAZA)
DRINDOTS
2012/08/23
BUSTURIA (SAN BARTOLOME AUZOA)
KORRONTZI & IGOR YEBRA & OINKARI dantza taldea (DANTZA IKUSKIZUNA)
2012/08/23
BILBO - ASTE NAGUSIA (ABANDOIBARRA)
GORA HERRIA
2012/08/23
BILBO - ASTE NAGUSIA (EUSKALGUNEA - TXOSNA GUNEA)
VENDETTA + ZIRKINIK BEZ
2012/08/24
LAUDIO (TXOSNAK)
RAMONEZ + GANSOS ROSAS
2012/08/24
AREATZA (PLAZA)
REAL AZTECA MARIATXIAK
2012/08/24
GATIKA (FRONTOIA)
THE USKI´S
2012/08/24
GERNIKA - ERRENTERI AUZOA (HERRIKO PLAZA)
LA TROBA KUNG FU
2012/08/24
LAUDIO (PLAZA)
ESNE BELTZA
2012/08/24
BILBO - ASTE NAGUSIA (KAROLA GUNEA)
ESPUMA JAIA
2012/08/25
GATIKA (FRONTOIA)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2012/08/25
PLASENCIA (FESTIVAL INTERNACIONAL FOLK DE PLASENCIA)
TRIKI TA KE
2012/08/25
GATIKA (FRONTOIA)
THE USKI´S
2012/08/25
OÑATI (SURF FESTA)
TRIKIZIO
2012/08/25
NARBARTE (NAFARROA)
GORA HERRIA
2012/08/25
ZUHATZU KUARTANGO - ARABA (PLAZA)
TRIKIZIO
2012/08/26
IBARRA (PLAZA)
LAKET
2012/08/27
ELGOIBAR (TXOSNA GUNEA)
TRIKI TA KE
2012/08/30
LARRABETZU - GOIKOELEXALDE (PLAZA)
NAMEK PLANET + ANTTON
2012/08/31
ELORRIO (TXOSNA GUNEA)
LAKET
2012/08/31
LARRABETZU - GOIKOELEXALDE (PLAZA)
LOS ÚLTIMOS REYES + ZAIN
2012/08/31
BARGOTA - NAFARROA (PLAZA)
KORRONTZI
2012/09/01
BAIA SPRIE - TRANSILVANIA (RUMANIA)
HAITZAMA
2012/09/01
LARRABETZU - GOIKOELEXALDE (PLAZA)
REDDUM + BIZARDUNAK
2012/09/01
ZESTOA (PLAZA)
LA NIÑA HILO + ELENCO + GATIBU
2012/09/01
BERRIOZAR (ILARGI PARKEA)
TRIKI TA KE
2012/09/01
BERGARA (OSINTXU AUZOA)
GORA HERRIA + TRIKIZIO
2012/09/05
LEKEITIO (PLAZA)
CASUS BELLI + KAOTIKO
2012/09/07
BERMEO (PLAZA)
GOVERNORS + ANTTON + IHESKIDE + ANAI ARREBAK
2012/09/07
LEKEITIO (PLAZA)
FRIDAY´S CREW + EGURRA TA KITTO + BIZARDUNAK
2012/09/07
ZIZURKIL (PLAZA)
A CARA DE PERRO + TRIKIZIO
2012/09/07
SOPUERTA (MERCADILLO AUZOA)
GAIZKA PEÑAFIEL + VENDETTA + GORA HERRIA
2012/09/07
LEZAMA (PLAZA)
POP-ROCK LEHIAKETA + TRIKI TA KE
2012/09/08
LEIOA (ONDIZ AUZOA)
ZAIN + THE KLUBA + DJ OIHAN VEGA
2012/09/08
LEZAMA (PLAZA)
GATIBU + MIKEL HATS
2012/09/08
MUSKILDI - ZUBEROA (PLAZA)
MORE TOO + VENDETTA + TRIKIZIO
2012/09/08
LEGUTIO (PLAZA)
KORRONTZI & 7 LUAS ORKESTRA 20
2012/09/13
ODEMIRA - PORTUGAL (CAMACHO COSTA ZINEMA ANTZOKIA)
KHERAU + KELTIAR ALDEA + STREET WINGS
2012/09/14
ERMUA (FOLKEZ BLAI LEHIAKETA)
KORRONTZI & 7 LUAS ORKESTRA 20
2012/09/14
CASTRO VERDE - PORTUGAL (UDAL ANFITEATROA)
GORA HERRIA + TRIKIZIO
2012/09/14
GUEÑES (PLAZA)
THE USKI´S + VENDETTA + GORA HERRIA
2012/09/14
URDULIZ (PLAZA)
KORRONTZI & 7 LUAS ORKESTRA 20
2012/09/15
PONTE DE SOR - PORTUGAL (ANFITEATRO DA ZONA RIBEIRINHA)
VENDETTA
2012/09/15
LEKORNE - LAPURDI (PLAZA)
BIZARDUNAK
2012/09/15
LEGAZPI (EUSKAL HERRIA PLAZA)
TRIKI TA KE
2012/09/15
GALLARTA (PLAZA)
TRIKIZIO
2012/09/15
GALDAKAO (KURTZEKO PLAZA)
TRIKIZIO
2012/09/16
LEIOA (ONDIZ AUZOA)
XUTIK + ITZIARREN SEMEAK
2012/09/21
LARRAURI (PARKING)
KE NO FALTE + ESNE BELTZA
2012/09/22
BASAURI (SAN MIGUEL AUZOA)
BIZARDUNAK
2012/09/22
GASTEIZ - ZARAMAGA AUZOA (ZUBERO PLAZA)
IÑAKI PLAZA (20 HATZ PROIEKT)
2012/09/23
BASAURI (SAN MIGUEL AUZOA)
TRIKIZIO
2012/09/28
BASAURI (SAN MIGUEL AUZOA)
BERTSOLARIAK (ARKAITZ ESTIBALLES (Gai-jartzailea), AMETS ARZALLUS, UNAI ITURRIAGA eta SEBASTIAN LIZASO)
2012/09/29
BUSTURIA - ALTAMIRA AUZOA (KULTUR ETXEA)
TRIKIZIO
2012/09/29
MARKINA-XEMEIN (ARRETXINAGA AUZOA)
GORA HERRIA
2012/09/29
ZALLA (PLAZA)
TRIKI TA KE
2012/09/29
AMOROTO (PLAZA)
ROTABATOR + OBRINT PAS + UNSAIN ANAIAK
2012/09/29
LAUKIZ (PARKING)
VENDETTA + LAKET
2012/10/06
ZALLA (PLAZA)
TRIKIZIO
2012/10/06
BILBO - ZORROTZA AUZOA (PLAZA)
TRIKIZIO
2012/10/08
ZALLA (PLAZA)
VENDETTA
2012/10/11
DONOSTIA (MARTUTENE AUZOA)
KHERAU
2012/10/19
MEÑAKA (HERRIKO TABERNA)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2012/10/20
HALLE - ALEMANIA (AKKORDEON AKUT FESTIVAL)
KOKEIN + IHESKIDE + GOVERNORS + VENDETTA + BIZARDUNAK
2012/10/27
MALLABIA (iPLAZA)
GAUR EZ + BERRI TXARRAK + SU TA GAR + BIZARDUNAK + TXIMELETA
2012/11/02
IRURTZUN (PIKUROCK JAIALDIA)
KHERAU + RIU
2012/11/02
BERMEO (KAFE ANTZOKIA)
KHERAU + RIU
2012/11/03
GASTEIZ (JIMMY JAZZ ARETOA)
BIZARDUNAK (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2012/11/06
BILBO (THE DUBLINERS PUB)
KHERAU
2012/11/09
BARTZELONA (EH SONA JAIALDIA)
SALTOKA
2012/11/09
ARRIETA (PLAZA)
DJ + LUHARTZ + OIHAN VEGA
2012/11/09
ZAMUDIO (PLAZA)
UMEENTZAKO PARKEA
2012/11/10
ARRIETA (PLAZA)
WILLIS DRUMMOND + ZULOAK + ZEA MAYS + BERRI TXARRAK + ESNE BELTZA
2012/11/10
BEC - BARAKALDO (BECATU JAIALDIA)
KHERAU + KORRONTZI & OINKARI dantza taldea
2012/11/10
DIMA (FESTIVAL "FOLKEAN DIMA")
DDE + GATIBU + KOLOKA
2012/11/10
BIRIATU (LAPURDI)
TRIKI TA KE
2012/11/10
VILLABONA (Bº AMASA)
ZARAMA + BAD MANNERS + TRIKIZIO
2012/11/10
ZAMUDIO (PLAZA)
ESTANKONA (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2012/11/13
BILBO (ARTERIA CAMPOS ELISEOS ANTZOKIA)
UMEENTZAKO LUDOTEKA
2012/11/17
MUNGIA (LARRAMENDI IKASTOLA)
KHERAU
2012/11/24
ZAMUDIO (ELEIZA)
SEIURTE (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2012/11/28
BILBO (LASAI KULTURGUNEA)
GATIBU (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2012/11/29
BILBO (LASAI KULTURGUNEA)
KORRONTZI
2012/11/29
IOANNINA - GRECIA (KULTUR ETXEA)
VENDETTA (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2012/11/30
BILBO (LASAI KULTURGUNEA)
"BANDEN LEHIA" TXAPELKETAREN FINALA + THE USKI´S (talde gonbidatua)
2012/11/30
BILBO (BILBOROCK)
BIZARDUNAK
2012/12/01
ATARRABI (GAZTETXEA)
GORA HERRIA
2012/12/01
MUSKIZ (FRONTOIA)
OXABI
2012/12/02
GATIKA (FRONTOIA)
SARKOR (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2012/12/04
BILBO (LASAI KULTURGUNEA)
GATIBU
2012/12/05
DURANGO (PLATERUENA)
47. DURANGOKO EUSKAL LIBURU ETA DISKO AZOKA
2012/12/06
DURANGO - LANDAKO (BARRENKALE 4-5-6)
ESTANKONA
2012/12/06
DURANGO (AHOTSENEA KARPA)
VENDETTA + BIZARDUNAK
2012/12/06
DURANGO (PLATERUENA)
47. DURANGOKO EUSKAL LIBURU ETA DISKO AZOKA
2012/12/07
DURANGO - LANDAKO (BARRENKALE 4-5-6)
SEIURTE
2012/12/07
DURANGO (AHOTSENEA KARPA)
47. DURANGOKO EUSKAL LIBURU ETA DISKO AZOKA
2012/12/08
DURANGO - LANDAKO (BARRENKALE 4-5-6)
ENKORE
2012/12/08
DURANGO (AHOTSENEA KARPA)
BIZARDUNAK
2012/12/08
AZPEITI (SAN AGUSTIN KULTURGUNEA)
47. DURANGOKO EUSKAL LIBURU ETA DISKO AZOKA
2012/12/09
DURANGO - LANDAKO (BARRENKALE 4-5-6)
EN TOL SARMIENTO (ETS)
2012/12/09
DURANGO (AHOTSENEA KARPA)
KHERAU
2012/12/09
DURANGO (PLATERUENA)
EUSKAL HERRIKO ROCK MUSIKAREN IKASTAROA
2012/12/14
BILBO (LASAI KULTURGUNEA)
GATIBU (DISKOEN SINAKETA ETA KONTZERTU AKUSTIKOA)
2012/12/14
BARAKALDO (MEDIA MARKT)
DOCTOR DESEO
2012/12/15
IGORRE (LASARTE ARETOA)
EUSKAL HERRIKO ROCK MUSIKAREN IKASTAROA
2012/12/18
ZAMUDIO (CRAZY GUITAR TABERNA)
ESNE BELTZA SOUND SYSTEM
2012/12/18
ZAMUDIO (CRAZY GUITAR TABERNA)
BIZARDUNAK
2012/12/21
BILBO (KAFE ANTZOKI)
TRIKIZIO + DJ-ak
2012/12/29
GERNIKA (ASTRA)
GATIBU
2012/12/29
BILBO (SANTANA27)