• Baga-Biga en YouTube
  • Baga-Biga en instagram
  • Baga-Biga en Twitter
  • Baga-Biga en Facebook
Cerrar ventana

GUREKIN KONTAKTATU

* Batekin markatutako eremuak derrigorrezkoak dira.

Irudiaren testua sartu *

Hemen zaude:: AZALA / ZUZENEAN

ZUZENEAN

BIZARDUNAK
2013/01/05
ONDARRU (KAFE ANTZOKIA)
SEIURTE + GATIBU
2013/01/05
ELIZONDO ( LUR DISKOTEKA)
GATIBU
2013/01/11
BERMEO (KAFE ANTZOKI)
BIZARDUNAK
2013/01/12
DONOSTI (DOKA ANTZOKIA)
GATIBU
2013/01/12
GASTEIZ (JIMMY JAZZ)
LINEA2 + SEIURTE
2013/01/18
DURANGO (PLATERUENA KAFE ANTZOKI)
SEIURTE + GATIBU + EN TOL SARMIENTO (ETS)
2013/01/26
ATARRABIA (TOTEM ARETOA)
DOCTOR SAX + BIZARDUNAK
2013/01/26
ETXARRI ARANAZ (GAZTETXEA)
TALDE GONBIDATUA + LINEA2
2013/01/26
BILBO (CRAZY HORSE ARETOA)
GATIBU
2013/02/02
ONDARRU (KAFE ANTZOKI)
LINEA2
2013/02/02
VILLADIEGO-BURGOS (LA GLORIA ARETOA)
EUSKAL HERRIKO ROCK MUSIKAREN IKASTAROA
2013/02/08
ARRIGORRIAGA (INSTITUTOA)
ETS + BIZARDUNAK + IZARGI
2013/02/09
TOLOSA ( EUSKAL HERRIA PLAZA)
WILLIS DRUMOND + GATIBU + GOSE + ITZIARREN SEMEAK
2013/02/16
HAZPARNE (MENDEALA ARETOA)
KHAMUL + BIZARDUNAK
2013/02/16
GASTEIZ (GAZTETXEA)
KAOTIKO (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2013/02/21
BILBO (LASAI KULTURGUNEA)
GATIBU + KAOTIKO + VENDETTA + KOP + HESIAN + BETAGARRI + GOVERNORS + ...
2013/02/23
DURANGO (LANDAKOGUNEA-KALERAROCK)
GATIBU
2013/02/28
DONOSTI (GAZTESZENA)
GARILAK26
2013/03/01
ERANDIO
ZARAMA + BALERDI BALERDI + IZAKI GARDENAK
2013/03/01
GASTEIZ (HELL DORADO ARETOA)
VENDETTA
2013/03/02
IBARRA (GAZTETXEA)
XABI SANSEBASTIAN + SEIURTE + BIZARDUNAK + EMON
2013/03/02
SOHÜTA (ZUBEROA)
VENDETTA
2013/03/08
BILBO (BILBOROCK)
GATIBU
2013/03/09
LONDRES (CHATS PALACE)
KHOUS + GOVERNORS
2013/03/09
ATARRABI (TOTEM ARETOA)
SEIURTE
2013/03/09
MUNGIA (LAU TABERNA)
EN TOL SARMIENTO (ETS) + EMON
2013/03/09
ELGETA (ESPALOIA KAFE ANTZOKIA)
SEIURTE
2013/03/14
ARRASATE (GAZTETXEA)
SEIURTE
2013/03/15
BERRIZ (GAZTETXEA)
SEIURTE + EMON
2013/03/16
TOLOSA (BONBERENEA)
GATIBU
2013/03/16
OIARTZUN (PAGOA ARETOA)
EN TOL SARMIENTO (ETS) + D-TOX+ LUZ DE PUTAS
2013/03/22
ETXABARRI URTUPIÑA (PLAZA)
EN TOL SARMIENTO (ETS) + PUNTA ARA2
2013/03/23
ELTZIEGO
EMON
2013/03/23
ZORNOTZA (ZELAIETA ZENTROA)
BLOKEO + GOVERNORS
2013/03/29
VALLECAS (HEBE ARETOA)
GATIBU
2013/03/30
ORDUÑA (GAZTE DANBADA)
EMON + BIZARDUNAK
2013/04/06
OIARTZUN (PAGOA ARETOA)
EMON + VENDETTA
2013/04/11
GASTEIZ (GAZTETXEA)
KHERAU
2013/04/12
HONDARRIBIA (BANAKO TABERNA)
GATIBU + MALSUJETO
2013/04/13
MADRIL (LIVE ARETOA)
BIZARDUNAK
2013/04/13
SOPELA (PLAZA)
VENDETTA
2013/04/13
DONOSTI (GUARDAETXE GAZTETXEA)
ESKEAN KRISTO + EMON+ GORA HERRIA
2013/04/13
ZAMUDIO (GAZTE EGUNA)
BETAGARRI + TRIKIZIO
2013/04/13
AIHERRA
EN TOL SARMIENTO (ETS)
2013/04/13
ORBISO (PLAZA)
GARILAK 26
2013/04/14
ERANDIO - ARRIAGA AUZOA (PLAZA)
ODOLAREN MINTZOA + KOMETA + EN TOL SARMIENTO (ETS)
2013/04/19
ZESTOA (GAZTETXEA)
BRIGADA IMPRODUCTIVA + VENDETTA
2013/04/20
ATARRABI (TOTEM ARETOA)
CEDA EL VASO + GATIBU + MALSUJETO
2013/04/20
BUÑOL - VALENTZIA (PLAZA)
MANTISA + SEIURTE
2013/04/20
LAZKAO (HERRIKO PLAZA)
KALAKAN
2013/04/21
GATIKA (FRONTOIA)
DJ XAIBOR
2013/04/26
GATIKA (FRONTOIA)
SEIURTE
2013/04/26
ZORNOTZA (ZELAIETA ZENTROA)
KORRONTZI & OINKARI dantza taldea (INFERNUKO HAUSPOA)
2013/04/27
NESLE - FRANTZIA (NUITS CELTIQUES NESLE JAIALDIA)
HESIAN + BIZARDUNAK
2013/04/27
LAZKAO (PLAZA)
BOYS OF BIRLE + GATIBU + TRIKI TA KE
2013/04/27
GATIKA (FRONTOIA)
THE FINDOUTS + TRIKIZIO + DJ XAIBOR
2013/04/27
AMURRIO - SAN JOSE AUZOA (PLAZA)
ZARAMA (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2013/04/30
BILBO (ARTERIA CAMPOS ELISEOS ANTZOKIA)
BROMEO + BETAGARRI + GARILAK 26
2013/04/30
AMURRIO - SAN JOSE AUZOA (PLAZA)
D-PINTXOS + EN TOL SARMIENTO (ETS)
2013/04/30
LEGAZPI (PLAZA)
PATXI SAIZ
2013/05/04
ZAMUDIO (DORRETXEA)
TALDE LOKALA + EN TOL SARMIENTO (ETS) + TRIKIZIO
2013/05/07
ORTZAIZE (PLAZA)
PLAYBACK + TRIKIZIO
2013/05/10
ORDUÑA (FORU PLAZA)
ENDEMAÑO + ITZIARREN SEMEAK + BAD SOUND SYSTEM
2013/05/10
DERIO
MENTAL ERASER + HESIAN + VENDETTA + DJ BULL
2013/05/11
DERIO
GORA HERRIA
2013/05/11
BILBO (ERREKALDE AUZOA)
TXAPELPUNK + GARILAK26
2013/05/11
FIKA (PLAZA)
KHERAU
2013/05/12
LARRABETZU (GAZTETXEA)
TXIMELETA
2013/05/13
BEASAIN (BIDELUZE PLAZA)
EUSKAL HERRIKO ROCK MUSIKAREN IKASTAROA
2013/05/15
ERMUA
LA VIEJA + O´FUNK´ILLO + OXABI
2013/05/17
ZAMUDIO (PLAZA)
SKAKEITAN + VENDETTA
2013/05/17
BEASAIN (BIDELUZE PLAZA)
LOTXO
2013/05/17
BERGARA (PLAZA)
GORA HERRIA
2013/05/17
ORTUELLA (PLAZA)
KUPELA
2013/05/18
BERGARA (PLAZA)
TALDE LOKALA + TRIKIZIO
2013/05/18
GETXO (ANDRA MARI AUZOA)
BASAJAUN
2013/05/18
TXURDINAGA (PLAZA)
RED BLAZE + MULTA + STUPENDA JONES + COHEN + NON SERVIUM
2013/05/18
ERMUA (VERTIGOROCK)
LOTXO
2013/05/18
ZAMUDIO (BIDEKOETXE PLAZA)
GOVERNORS + SU TA GAR + GARILAK 26
2013/05/18
ZAMUDIO (PLAZA)
KALAKAN
2013/05/19
ZAMUDIO (PLAZA)
LAKET + EMON
2013/05/20
BERGARA (TXOSNAGUNEA)
BASAJAUN
2013/05/20
BERGARA (PLAZA)
ERATU + KAOTIKO
2013/05/24
IBARRA (GAZTETXEA)
TRIKIZIO
2013/05/25
LEKEITIO (PLAZA)
BIZARDUNAK
2013/05/25
ELGETA (KAFE ANTZOKI)
VENDETTA + BETAGARRI + ESKEAN KRISTO + RIOT PROPAGANDA + DJ BULL
2013/05/25
ZIGOITIA
KAOTIKO
2013/05/25
ABADIÑO (PLAZA)
GOSE + EN TOL SARMIENTO (ETS)
2013/05/25
LARRABETZU (LARRABETZU FEST)
DJ MAKALA + STREET DANCE + DJ OIHAN VEGA
2013/05/26
PORTUGALETE - IBILALDIA (2. GUNEA - SESTAO GUNEA)
MAKABI + HERRI OHIUA + ZARAMA + GATIBU
2013/05/26
PORTUGALETE - IBILALDIA (3. GUNEA - PORTUGALETE GUNEA)
SKASTI + HESIAN + EMON
2013/05/26
PORTUGALETE - IBILALDIA (4. GUNEA - SANTURTZI GUNEA)
KHERAU + ADARROTS + ALDATS
2013/05/26
PORTUGALETE - IBILALDIA (5. GUNEA - METRO GUNEA)
TRIKIZIO
2013/05/26
PORTUGALETE - IBILALDIA (1. GUNEA - IKASTOLA GUNEA)
KASERNARAT + BIZARDUNAK
2013/05/31
BASAURI (BASOZELAI ZENTROA)
HESIAN + TRIKIZIO
2013/05/31
ABANTO-ZIERBENA - LAS CARRERAS AUZOA (PLAZA)
TRIKIZIO
2013/06/01
PASAI ANTXO
ESKEAN KRISTO + COHEN + ZAIN
2013/06/01
DURANGO (PLATERUENA KAFE ANTZOKIA)
TXAPELPUNK (PRENTSAURREKOA, PIRATAK ABESTIAREN AURKEZPENA)
2013/06/04
BILBO (ATHLETIC TABERNA)
EUSKAL HERRIKO ROCK MUSIKAREN IKASTAROA
2013/06/05
BARAÑAIN
GARILAK 26 + DJ BULL
2013/06/07
IGORRE (PARKING)
GATIBU
2013/06/07
BASAURI (SOCIAL ANTZOKIA)
ATTIKUS FINCH + ULTIMATUM + EMON + DJ JO TA TXO
2013/06/07
IRUÑEA - ERROTXAPEA AUZOA
TALDE LOKALA + VENDETTA + ZIRKINIK BEZ
2013/06/08
IGORRE (PARKING)
TRIKIZIO
2013/06/08
ARRANGOITZ (PLAZA)
TXAPELPUNK + SURFIN KAOS + OXABI
2013/06/08
IBARRANGELU (PLAZA)
NAFARROA 1512 + KAOTIKO
2013/06/08
ETXARRI (GAZTETXEA)
SEIURTE + HESIAN + INGO AL DEU
2013/06/08
AMOROTO - OLETA AUZOA (PLAZA)
HERSTURA + RO + VENDETTA
2013/06/14
OÑATI (OLAKUA AUZOA)
ITZIARREN SEMEAK + LAKET
2013/06/14
GALLARTA (PLAZA)
GOSE + IHESKIDE + GATIBU + ZE ESATEK!
2013/06/15
BIARRITZ (HALLE D`IRATY)
BERTSOLARIAK (Onintza Enbeita, Igor Elortza eta Etxahun Lekue) + TRIKIZIO
2013/06/15
ERANDIO - GOIHERRI AUZOA (MARTIARTU)
EN TOL SARMIENTO (ETS)
2013/06/15
LERATE (ARITZALEKU KANPING-A)
SARKOR + VENDETTA + LUHARTZ
2013/06/15
MUXIKA
DZAUST + ANTTON + WILLIS DRUMOND + TXIMELETA
2013/06/15
MARKINA (AMALLO AUZOA)
ERATU + EMON
2013/06/15
AGURAIN (ANDRA MARI PLAZA)
IZATE FALTSUA + EN TOL SARMIENTO (ETS) + MANDOILEK + HESIAN
2013/06/16
AMURRIO - ARABA EUSKARAZ (4. GUNEA - GAZTEAK GUNEA)
EUSKAL HERRIKO ROCK MUSIKAREN IKASTAROA
2013/06/17
MUNGIA (MUNGIRE TXOKOA)
EUSKAL HERRIKO ROCK MUSIKAREN IKASTAROA
2013/06/19
DONOSTIA (UDAL MUSIKA ETA DANTZA ESKOLA)
GORA HERRIA
2013/06/20
LEIOA (TXOSNAGUNEA)
DJ PACO + GORA HERRIA
2013/06/21
BARAKALDO - LLANO AUZOA (PLAZA)
TRI-TONES + SEU + KHERAU
2013/06/21
COMILLAS (FOLKOMILLAS JAIALDIA)
ZAIN
2013/06/21
HAZPARNE (TTATTOLA GAZTETXEA)
HESIAN + LAKET
2013/06/21
ANDOAIN (NAFARROA PLAZA)
TRIKIDANTZ
2013/06/21
LEIOA (BOULEBARRA)
DEMENTZIA + VENDETTA
2013/06/21
LEIOA (TXOSNAGUNEA)
SFINTER + GARILAK 26
2013/06/22
ASTRABUDUA (MENDIGUREN PLAZA)
ESNE POTAK + TXAPELPUNK + BAD SOUND SYSTEM
2013/06/22
LAUDIO - SAN JUAN AUZOA
HORAS MUERTAS + TRIKIZIO
2013/06/22
LEIOA (TXOSNAGUNEA)
EMON + KOP
2013/06/22
SESTAO (KASKO PLAZA)
THE SPARTEENS + SKAKEITAN + GORA HERRIA
2013/06/22
ANDOAIN (NAFARROA PLAZA)
GARILAK 26
2013/06/23
LEIOA (TXOSNAGUNEA)
TRIKI TA KE
2013/06/23
LEIOA (BOULEBARRA)
VENDETTA + GOSE + DJ
2013/06/25
ARRASATE (TXOSNAGUNEA)
DRINDOTS
2013/06/27
SOPELA (UDALETXEKO PLAZA)
DJ XAIBOR
2013/06/27
ELGETA (PLAZA)
A PELO Y TÚ
2013/06/27
SESTAO (KASKO PLAZA)
SALTOKA + DANTZA MODERNOAK + RAP + DJ JOTATXO
2013/06/28
SOPELA (PLAZA BELTZA)
SNATZEN + INGUMA + GARILAK 26
2013/06/28
ELANTXOBE (FRONTOIA)
DJ XAIBOR + LAKET
2013/06/28
GUEÑES - LA QUADRA AUZOA (PLAZA)
TRIKIZIO
2013/06/28
DELIKA
VENDETTA + GORA HERRIA
2013/06/28
ELGETA (PLAZA)
TRIKI TA KE
2013/06/28
DIMA (PLAZA)
BELAKO + DJ-ak
2013/06/28
SOPELA (UDALETXEKO PLAZA)
TRIKIZIO
2013/06/29
ZAMUDIO (LAGATZU EGUNA)
LINEA 2
2013/06/29
BILBO (UMORE ONA)
EGAN + GATIBU + OIHAN VEGA
2013/06/29
LOIU (PLAZA)
VENDETTA + KRESALA
2013/06/29
GUEÑES - LA QUADRA AUZOA (PLAZA)
EN TOL SARMIENTO (ETS) + DJ XAIBOR
2013/06/29
DELIKA
GORA HERRIA
2013/06/29
BILBO - ARANGOITI AUZOA (PLAZA)
BOSTENBOR + ARKADA SOCIAL + EMON
2013/06/29
DIMA (PLAZA)
SKAKEITAN + BAD MANNERS
2013/06/29
SOPELA (UDALETXEKO PLAZA)
TALDE LOKALA + GARILAK 26
2013/06/29
SOPELA (TXOSNAGUNEA)
HESIAN + TRIKIDANTZ
2013/06/29
SENPERE (PLAZA)
TRIKIZIO
2013/06/30
SESTAO (KASKO PLAZA)
TRIKI TA KE
2013/06/30
USURBIL (PLAZA)
KUPELA
2013/07/04
AMOROTO (PLAZA)
WILLIS DRUMMOND + GOVERNORS + GATIBU
2013/07/05
AMOROTO (FRONTOIA)
ZAIN + BETAGARRI + EMON
2013/07/05
ARAMAIO (PLAZA)
3GABE2
2013/07/05
AMOROTO (PLAZA)
EH SUKARRA + VENDETTA + LENDAKARIS MUERTOS
2013/07/05
EIBAR - AMAÑA AUZOA (PLAZA)
EZTANDARTE + TXAPELPUNK + GARILAK 26
2013/07/05
ARAIA (PLAZA)
GOSE + GATIBU + THE BOND SCOTT BAND
2013/07/06
IRUÑEA - SAN FERMIN (GORA IRUÑEAKO GUNEA)
XABI ABURRUZAGA + AIRA DA PEDRA + CELTAS CORTOS + PRAU + EMON
2013/07/06
SOPUERTA (MENDEBALA JAIALDIA)
MCONAK + XUTIK + JOXPA
2013/07/06
AMOROTO (PLAZA)
SKASTI + ZE ESATEK! + GOVERNORS
2013/07/06
BILBO (ERREKALDE AUZOA)
SKAKEITAN + LAKET
2013/07/06
ZALDIBAR (TXOSNAGUNEA)
BIZARDUNAK
2013/07/06
IRUÑEA (VISTABELLA)
KHERAU + MAUT
2013/07/06
HUESCA - HECHO (PIR - FESTIVAL DE MUSICA Y CULTURA PIRENAICAS 2013)
BOIKOT
2013/07/08
IRUÑEA - SAN FERMIN (GORA IRUÑEAKO GUNEA)
HESIAN + TRIKI TA KE
2013/07/08
AMOROTO (PLAZA)
KAOTIKO + SEIURTE + VENDETTA
2013/07/09
IRUÑEA - SAN FERMIN (GORA IRUÑEAKO GUNEA)
TRIKIZIO
2013/07/11
IRUÑEA (KARMEN KALEA)
UMEENTZAKO PARKEA + DJ XAIBOR
2013/07/12
LEZAMA - GOITIOLTZA AUZOA (LANDA)
SAKEO + GOVERNORS + TXIMELETA
2013/07/12
IRUÑEA - SAN FERMIN (GORA IRUÑEAKO GUNEA)
EN TOL SARMIENTO (ETS)
2013/07/12
LABASTIDA (MUSICA ENTRE VIÑEDOS JAIALDIA)
B.C. BOMBS + ASTARTE + TRIKIZIO
2013/07/12
TERTANGA (FRONTOIAREN ONDOAN)
ANAI ARREBAK + VENDETTA
2013/07/12
ALEGIA (PLAZA)
GORA HERRIA
2013/07/12
ERANDIO - GOIHERRI AUZOA (MARTIARTU)
OXABI + TRIKIDANTZ
2013/07/13
LEZAMA - GOITIOLTZA AUZOA (LANDA)
SUNTSIKETA + ARKADA SOCIAL + REINCIDENTES
2013/07/13
IRUÑEA - SAN FERMIN (GORA IRUÑEAKO GUNEA)
HESIAN + VENDETTA + TRIKIZIO
2013/07/13
BIDARRAI (PLAZA)
EN TOL SARMIENTO (ETS)
2013/07/13
MAULE (PLAZA)
MAMBA BEAT + GOVERNORS + HONAT
2013/07/13
LARRABASTERRA (PLAZA)
BACKBONE + WILLIS DRUMMOND + BIDE BATEZ
2013/07/13
BUSTURIA - SAN KRISTOBAL AUZOA (PLAZA)
GARILAK 26
2013/07/13
ERANDIO - GOIHERRI AUZOA (MARTIARTU)
TRIKIZIO
2013/07/14
BARAKALDO (HERRIKO PLAZA)
JOSE JAVIER LACALLE "LAKA"ren MARGO ERAKUSKETA (UZTAILAREN 15etik IRAILAREN 14era IKUSGAI)
2013/07/15
PONTEDERA - SSSL EGOITZA (TOSCANA - ITALIA)
KUPELA
2013/07/16
ALEGIA (PLAZA)
KORRONTZI
2013/07/16
BARAKALDO (HERRIKO PLAZA)
MELECH MECHAYA (PORTUGAL)
2013/07/17
AMOREBIETA - ZORNOTZA (ZUBIONDO PLAZA)
HERRI OIHUA (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2013/07/18
BILBO (ERREKALDE ARETOA)
7 LUAS ORKESTRA 20 & KORRONTZI
2013/07/18
ROVINJ (CROACIA)
KAMAFEI (ITALIA)
2013/07/18
AMOREBIETA - ZORNOTZA (ZUBIONDO PLAZA)
GATIBU
2013/07/18
SANTURTZI (REINA VICTORIA PASEALEKUA)
7 LUAS ORKESTRA 20 & KORRONTZI
2013/07/19
PIRAN (ESLOVENIA)
GORA HERRIA
2013/07/20
BILBO (AREATZA PLAZA)
GARILAK 26
2013/07/20
ALEGRIA DULANTZI
GOVERNORS + GATIBU
2013/07/20
ARRIGORRIAGA (PLAZA)
GARILAK 26
2013/07/20
GUEÑES - ZARAMILLO AUZOA (PLAZA)
TRIKIZIO
2013/07/20
BILBO - SANTUTXU AUZOA
TALDE LOKALA + EMON + CANTECA DE MACAO
2013/07/20
GASTEIZ - ZABALGANA AUZOA
VENDETTA + EN TOL SARMIENTO (ETS)
2013/07/20
IEKORA
LAKET
2013/07/21
DONOSTI (KAIAN)
DJ XAIBOR
2013/07/22
GATIKA (BUTROI AUZOA)
7 LUAS ORKESTRA 20 & KORRONTZI
2013/07/22
GENAZZANO (ITALIA)
7 LUAS ORKESTRA 20 & KORRONTZI
2013/07/23
ROMA (ITALIA) - MASTER CLASS (Rebibbia)
7 LUAS ORKESTRA 20 & KORRONTZI
2013/07/23
ROMA (ITALIA) - KONTZERTUA
TRIKIDANTZ
2013/07/24
MUTRIKU (PLAZA)
ZAIN + NARCO
2013/07/24
ZORNOTZA (TXOSNAGUNEA)
EMON + BETAGARRI + KRESALA
2013/07/24
ZALLA (OTXARAN AUZOA)
DOLCE TANGANA + VENDETTA
2013/07/24
VILLABONA (ERREBOTE PLAZA)
TRIKI TA KE
2013/07/25
GETXO (ALGORTA)
DJ XAIBOR
2013/07/25
LARRINBE
7 LUAS ORKESTRA 20 & KORRONTZI
2013/07/25
FRONTIGNAN (FRANCIA)
TRIKIZIO
2013/07/25
VILLABONA (ERREBOTE PLAZA)
KORRONTZI (STAGE 1)
2013/07/26
CAMBRIDGE - UK (CAMBRIDGE FOLK FESTIVAL)
HESIAN + KAOTIKO + GARILAK26
2013/07/26
SOPUERTA (LANDA)
EN TOL SARMIENTO (ETS) + TRIKIZIO
2013/07/26
ARETA - LAUDIO (PLAZA)
VENDETTA + LAKET
2013/07/26
FORUA (PLAZA)
DESIRA + LIN TON TAUN + PATXUKO NICE
2013/07/26
VILLABONA (ERREBOTE PLAZA)
KORRONTZI (STAGE 2)
2013/07/27
CAMBRIDGE - UK (CAMBRIDGE FOLK FESTIVAL)
ATXURRE + SIROKA + LAKET
2013/07/27
ARETA - LAUDIO (PLAZA)
VENDETTA + EMEPEBO5T
2013/07/27
ETXEBARRIA (PLAZA)
EN TOL SARMIENTO (ETS) + TIKTARA + DJ OKERREKO
2013/07/27
SORALUZE (ZUBI NAGUSIA)
TRIKIZIO
2013/07/27
ZALLA - ALLENDELAGUA AUZOA (PARKING)
GRILAK 26
2013/07/27
TRAPAGARAN - LA ARBOLEDA AUZOA (PLAZA)
ZE ESATEK! + GOVERNORS + THE DOGGY STYLE + SHIT HIT THE FAN
2013/07/27
LANTARON (PLAZA)
TRIKI TA KE
2013/07/27
GARAI (PLAZA)
MIKEL HATS
2013/07/27
SOPUERTA (LANDA)
GORA HERRIA
2013/07/30
KARRANTZA
GARILAK 26
2013/07/30
ERROMO (DOLORES IBARRURI PLAZA)
THE FRYDAIS CREW + GARILAK 26
2013/07/31
AZPEITIA (TXOSNAGUNEA)
JOXPA
2013/07/31
MENDEXA (PLAZA)
KUPELA
2013/08/01
MENDEXA (PLAZA)
GATIBU
2013/08/01
AZPEITIA (PLAZA)
VENDETTA
2013/08/02
ELIZONDO (FORUEN PLAZA)
ERO + EN TOL SARMIENTO (ETS) + HESIAN + GORA HERRIA
2013/08/02
FRUIZ (PARKING)
EMON + TXAPELPUNK + GARILAK 26
2013/08/02
MENDEXA (PLAZA)
MC ONAK + SKAKEITAN + RIOT PROPAGANDA + TRIKIZIO
2013/08/02
EA - NATXITUA AUZOA (GAZTE EGUNA)
LA TOLBA + FÉTEN FETÉN + OS CEMPÉS + KORRONTZI + LA M.O.D.A.
2013/08/03
TOLBAÑOS DE ARRIBA - BURGOS (DEMANDAFOLK JAIALDIA)
MALSUJETO + GATIBU + TRIKIZIO
2013/08/03
LEMOA (ELIZONDO PLAZA)
IHESKIDE + GOVERNORS + ITZIARREN SEMEAK
2013/08/03
LARRABETZU (PLAZA)
UMEEN PARKEA
2013/08/04
FRUIZ (PARKING)
HAITZAMA
2013/08/06
FRUIZ (PARKING)
GATIBU
2013/08/06
GASTEIZ (FORUEN ENPARANTZA)
GARILAK 26
2013/08/08
ASTRABUDUA (MENDIGUREN PLAZA)
TALDE LOKALA + FEOS PERO MAJOS + ITZIARREN SEMEAK
2013/08/08
GUEÑES - SODUPE AUZOA (PARKING)
ETS + BETAGARRI
2013/08/08
GASTEIZ - ASTE NAGUSIA (TXOSNAGUNEA)
ZE ESATEK! + GARILAK 26
2013/08/09
GUEÑES - SODUPE AUZOA (PARKING)
TRIKIZIO
2013/08/09
MARURI-JATABE (PLAZA)
ROBERTO ETA KEPA (TRIKITILARIAK)
2013/08/10
FRUIZ (PARKING)
GATIBU + GORA HERRIA
2013/08/10
GUEÑES - SODUPE AUZOA (PARKING)
TALDE LOKALA + KAOTIKO + AKERBELTZ
2013/08/10
ZARATAMO (PLAZA)
KHERAU
2013/08/10
DONOSTI (BOULEVARD)
VENDETTA
2013/08/10
AMURRIO (JUAN DE URRUTIA PLAZA)
HANDALU FLAMENCO
2013/08/11
GUEÑES - SODUPE AUZOA (PLAZA)
DJ OIHAN VEGA
2013/08/11
GUEÑES - SODUPE AUZOA (PARKING)
ECHART AHIZPAK + TRIKIZIO
2013/08/11
KANBO (LAPURDI)
GATIBU
2013/08/13
DONOSTIA - ASTE NAGUSIA (SAGUES)
WILLIS DRUMMOND + BERRI TXARRAK + TRIKIZIO
2013/08/14
LUHUSO (LAPURDI)
VENDETTA + TRIKI TA KE
2013/08/14
ZEANURI (PLAZA)
MIKEL HATS
2013/08/14
LARRABETZU (PLAZA)
GARILAK 26
2013/08/14
LEMOIZ (PLAZA)
HUECCO
2013/08/14
AMURRIO (JUAN DE URRUTIA PLAZA)
ANJE DUHALDE
2013/08/15
ONDARRU (ITSASAURRE PLAZA)
GARILAK 26
2013/08/16
MALLABIA (PLAZA)
LINEA 2
2013/08/16
NOJA ( EL BARCO ARETOA)
ITZIARREN SEMEAK + GORA HERRIA
2013/08/16
DONOSTI (KAIAN)
ARKADA SOCIAL + VENDETTA + HESIAN
2013/08/16
MAÑARIA (PLAZA)
KORRONTZI
2013/08/16
ZIZURKIL (FRONTOIA)
TALDE LOKALA + GATIBU
2013/08/16
ONDARROA (KARPA)
LUHARTZ
2013/08/16
ZEANURI (PLAZA)
LAKET
2013/08/16
LARRABETZU (PLAZA)
TALDE LOKALA + TRIKIZIO
2013/08/16
LEMOIZ (PLAZA)
GIBEL URDINAK + EMON
2013/08/16
GOIZUETA (PLAZA)
EMON
2013/08/17
TAFALLA (TXOSNAGUNEA)
LINEA2 + COVERTIDOS
2013/08/17
TÁBARA (ZAMORA)
KOMETA + TRIKIZIO
2013/08/17
MOREDA DE ALAVA (PLAZA)
TALDE LOKALA + GATIBU + TXIMELETA
2013/08/17
GERNIKA (PASEALEKUA)
TALDE LOKALA + LIN TON TAUN
2013/08/17
AZKOITIA (PLAZA)
EN TOL SARMIENTO (ETS)
2013/08/17
LAUDIO (TXOSNAGUNEA)
POTXIN ETA PATXIN
2013/08/18
LEIOA (SANTIMAMI AUZOA)
GORA HERRIA
2013/08/18
BILBO - ASTE NAGUSIA (KULTURGUNEA - TXOSNA GUNEA)
EN TOL SARMIENTO (ETS) + VENDETTA + GARILAK 26
2013/08/19
ARRANKUDIAGA (PLAZA)
GARILAK 26
2013/08/21
BILBO - ASTE NAGUSIA (TXOSNAK - EGUZKIZALEAK)
EN TOL SARMIENTO (ETS) + TRIKITEENS
2013/08/23
ZUDAIRE (PLAZA)
PLAYBACK LEHIAKETA + TRIKIZIO
2013/08/23
AREATZA (PLAZA)
TRIKIZIO
2013/08/24
URRUNAGA (PLAZA)
KHERAU + THE RIFF TRUCKERS
2013/08/24
GERNIKA - ERRENTERIA AUZOA (PLAZA)
KORRONTZI
2013/08/24
ELVAS - PORTUGAL (SETE SOIS SETE LUAS JAIALDIA)
LAKET
2013/08/24
ITSASU - LAPURDI (PLAZA)
TRIKI TA KE
2013/08/24
AREATZA (PLAZA)
EN TOL SARMIENTO (ETS) + KRESALA
2013/08/24
OLABARRI (ARABA)
KORRONTZI
2013/08/27
ALTSASU (ZUMALAKARREGI PLAZA)
TALDE LOKALA + GARILAK 26
2013/08/30
ALONSOTEGI (PLAZA)
ZARAMA + GATIBU
2013/08/30
TRAPAGARAN
TALDE LOKALA + GOVERNORS
2013/08/30
AREATZA (PLAZA)
TALDE LOKALA + EN TOL SARMIENTO (ETS)
2013/08/30
BARGOTA (PLAZA)
REPERCUSION + TXIMELETA
2013/08/30
ERANDIO (PLAZA)
KHERAU
2013/08/31
ORDUÑA (FORU PLAZA)
EN TOL SARMIENTO (ETS) + DISTORSION + GORA HERRIA
2013/08/31
ZEBERIO (PLAZA)
TALDE LOKALAK + VENDETTA
2013/08/31
ZESTOA (FORU PALZA)
TRIKI TA KE
2013/08/31
BERGARA (OSINTXU AUZOA)
LAKET
2013/08/31
AREATZA (PLAZA)
GARILAK 26
2013/08/31
PUENTELARRA (PLAZA)
EMON + ZIRKINIK BEZ
2013/08/31
ERANDIO (PLAZA)
EMON
2013/09/01
BERRIOZAR (TXOSNAGUNEA)
LAKET + TRIKIZIO
2013/09/05
LEKEITIO (PLAZAKO KIOSKOA)
GORA HERRIA
2013/09/06
LEIOA (ONDIZ AUZOA)
KARTZAROT + OXABI
2013/09/06
LEZAMA (TXOSNAGUNEA)
KORRONTZI
2013/09/07
BILZEN - BELGIKA ("Scottish Weekend" JAIALDIA)
TALDE LOKALA + TXAPELPUNK + EMON
2013/09/07
LEKEITIO (PLAZA)
GARILAK 26
2013/09/07
LEIOA (ONDIZ AUZOA)
VENDETTA
2013/09/07
ELORRIO (TXOSNAGUNEA)
EN TOL SARMIENTO + HESIAN + TRIKIZIO
2013/09/07
LEZAMA (TXOSNAGUNEA)
TALDE LOKALA + MCONAK + GATIBU
2013/09/13
ANTSOAIN
EN TOL SARMIENTO (ETS) + VENDETTA
2013/09/13
ALEGRIA DULANTZI (PLAZA)
KAOTIKO + GORA HERRIA
2013/09/13
GUEÑES (PLAZA)
IMUNTZO ETA BELOKI
2013/09/14
BERGARA (SAN MARTIN PLAZA)
KORRONTZI
2013/09/14
ERMUA ("FOLKEZ BLAI" JAIALDIA, PLAZA)
BENATION + AKORT + GORA HERRIA + ...
2013/09/14
ZIZUR NAGUSIA (TXOSNAGUNEA)
EN TOL SARMIENTO (ETS) + TRIKIZIO
2013/09/14
LEKORNE - LAPURDI (PLAZA)
EMON + K22
2013/09/14
LEZO (PLAZA)
ITZIARREN SEMEAK + VENDETTA + IHESKIDE + DZAUST
2013/09/20
AULESTI (PLAZA)
IMUNTZO ETA BELOKI
2013/09/20
ITSASONDO (KARPA)
ZARAMA + LA RONNY COCAN BAND + HIJOS DE TU IGLESIA (tributo a la polla)
2013/09/21
BILBO (URIBARRI AUZOA)
VENDETTA + XUTIK + GLAUKOMA
2013/09/21
IRURA (PLAZA)
TRIKIDANTZ
2013/09/22
URRETXU (PLAZA)
ALEX SARDUI & MIKEL CABALLERO
2013/09/27
MUNGIA (OLALDE ARETOA)
GOVERNORS + MANDOILEK
2013/09/27
BILBO (URIBARRI AUZOA)
GARILAK 26
2013/09/28
DEBA (PLAZA)
DEGENARADOS + KOMETA + EN TOL SARMIENTO (ETS)
2013/09/28
LAPUEBLA DE LA BARCA
GATIBU + TRIKIZIO
2013/09/28
SENPERE (IBARRUN AUZOA)
TALDE LOKALAK + GORA HERRIA
2013/09/28
ZALLA (PLAZA)
GOVERNORS + HESIAN + UNSAIN ANAIAK
2013/09/28
LAUKIZ (PARKING)
IHESKIDE + GATIBU + ITZIARREN SEMEAK
2013/09/29
LEKEITIO (PLAZA)
KORRONTZI
2013/09/29
OÑATI (PLAZA)
TRIKIZIO
2013/10/05
ORTUELLA (PLAZA)
SARKOR + TXAPELPUNK
2013/10/05
ONDARRU (GAZTETXEA)
ERATU + GATIBU + EN TOL SARMIENTO (ETS)
2013/10/05
AGURAIN ( SAN JUAN PLAZA)
TOLOSALDEKO TALDEAK + HESIAN + GATIBU
2013/10/06
TOLOSA - KILOMETROAK (San Esteban gunea)
ITZIARREN SEMEAK + VENDETTA + SKAKEITAN
2013/10/06
TOLOSA - KILOMETROAK (San blas gunea)
PATROL DESTROYERS + GARILAK 26
2013/10/12
BARAKALDO ( BEURKO-BAGATZA AUZOA)
THE ESCITAMENTS + KIKO VENENO
2013/10/12
ONDARRU (PLAZA)
RADIKAL HARDCORE + EMON + FEOS PERO MAJOS
2013/10/18
BASAURI (TXOSNAGUNEA)
GARILAK 26 + GORA HERRIA
2013/10/19
BALMASEDA (PLAZA)
TRIKIDANTZ + STUPENDA JONES + VENDETTA + TXIMELETA + ...
2013/10/20
TUTERA - NAFARROA OINEZ (Txirimendi gunea)
JOSE JAVIER LACALLE "LAKA" MARGOLARI-ESKULTOREAK ESKEINITAKO IKASTARO ARTISTIKO TAILERRAK (URRIAren 23, 24 eta 25ean)
2013/10/23
PONTE DE SOR - SSSL EGOITZA (ALENTEJO - PORTUGAL)
EROMEN
2013/10/25
MALLABIA (PLAZA)
SACZ ZORNOTZAKO KOROA
2013/10/26
PONTE DE SOR (PORTUGAL)
JOSE JAVIER LACALLE "LAKA"ren MARGO ERAKUSKETA (URRIAREN 26tik AZAROAREN 16ra IKUSGAI)
2013/10/26
PONTE DE SOR - SSSL EGOITZA (ALENTEJO - PORTUGAL)
SEIURTE + GATIBU + VENDETTA + EMP5
2013/10/26
MALLABIA (PLAZA)
SACZ ZORNOTZAKO KOROA
2013/10/27
MONTARGUIL (PORTUGAL)
JEXUSMAI LOPETEGI (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2013/10/29
DONOSTI (UDAL LIBURUTEGIA)
GATIBU + HAMLET + DEF CON DOS + LIN TON TAUN + TXIMELETA
2013/11/02
IRURTZUN (PIKUROCK JAIALDIA)
TRIKIZIO
2013/11/02
MALLABI (HERRIKO TABERNA)
KORRONTZI
2013/11/02
BARTZELONA - EH SONA JAIALDIA (CAT ARETOA)
GOVERNORS (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2013/11/05
BILBO (KAFE ANTZOKI)
KORRONTZI (BERAIEN "TRADITION 2.1" DISKO BERRIAREN ZUZENEKO AURKEZPENA)
2013/11/08
BASAURI (SOCIAL ANTZOKIA)
RÃO KYAO (PORTUGAL)
2013/11/08
AMOREBIETA - ZORNOTZA (ZORNOTZA ARETOA)
LAKET
2013/11/08
ZOLLO (PLAZA)
MANDOILEK + LIN TON TAUN + TRIKIZIO
2013/11/08
ZAMUDIO (PLAZA)
KORRONTZI
2013/11/09
ORDIZIA (SUSTRAIEZ BLAI JAIALDIA)
SARKOR + EN TOL SARMIENTO (ETS)
2013/11/09
ERANDIO (KALEZULO GAZTETXEA)
EMON + LA PEGATINA
2013/11/09
BIRIATU (LAPURDI)
TXAPELPUNK + KAOTIKO + OIHAN VEGA
2013/11/09
ZAMUDIO (PLAZA)
"EGUNSENTIAREN KANTAK" (Erramun Martikorena, Estitxu Pinatxo, Magali Zubillaga eta Pier Paul Berzaitz)
2013/11/10
ZAMUDIO (PLAZA)
KORRONTZI
2013/11/13
REDENÇÃO (BRASIL)
KORRONTZI
2013/11/14
AQUIRAZ (BRASIL)
KORRONTZI
2013/11/15
PACATUBA (BRASIL)
TALDE LOKALAK + EMON + TRIKIZIO
2013/11/16
SONDIKA (KARPA, GELTOKIAREN PARKINEAN)
KOMETA + BONGO BOTRAKO + EN TOL SARMIENTO (ETS)
2013/11/16
VIANA (POLIKIROLDEGIA - VIANAROCK)
ISEKA + GATIBU
2013/11/16
AZKOITI (HERRIKO PLAZA)
KONSTANTINOS IGNATIADIS GREZIAR ARGAZKILARIAREN ERAKUSKETA (AZAROAREN 18tik ABENDUAREN 7ra IKUSGAI)
2013/11/18
AMOREBIETA - ZORNOTZA (ZELAIETA ZENTROA)
KAUTA (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2013/11/21
DONOSTIA (KRIPTA ARETOA)
GARILAK 26
2013/11/22
ASTRABUDUA (EGOKI TABERNA)
GATIBU
2013/11/22
BILBO (KAFE ANTZOKIA)
TALDE TELONEROA + GATIBU
2013/11/23
BARTZELONA - EH SONA JAIALDIA (RAZZMATAZ ARETOA)
URTZ (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2013/11/28
DONOSTI (AQUARIUM)
ALEX SARDUI (LIBURUAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2013/11/29
BILBO (KALDARAPEKO KULTUR GUNEA)
"BANDEN LEHIA" TXAPELKETAREN FINALA + VENDETTA (talde gonbidatua)
2013/11/29
BILBO (BILBOROCK)
KORRONTZI
2013/11/29
SOPELA (KURTZIO KULTUR ETXEA)
GARILAK 26
2013/11/30
ERANDIO (ASTRABUDUA-JOSU MURUETA PLAZA)
SEN + ERATU + GOVERNORS
2013/11/30
DONOSTI (LARRATXO KULTUR ETXEA)
GATIBU
2013/11/30
LOGROÑO (BIRIBAY ARETOA)
SKASTI + EMON
2013/11/30
BERGARA (SEMINARIOKO KARPAN)
48. DURANGOKO EUSKAL LIBURU ETA DISKO AZOKA
2013/12/05
DURANGO - LANDAKO (GOEINKALE 50-51-52-53)
EMON
2013/12/05
ORIO (PLAZA)
48.DURANGOKO EUSKAL LIBURU ETA DISKO AZOKA
2013/12/06
DURANGO - LANDAKO (GOEINKALE 50-51-52-53)
JEXUSMAI LOPETEGI
2013/12/06
DURANGO (AHOTSENEA KARPA)
48. DURANGOKO EUSKAL LIBURU ETA DISKO AZOKA
2013/12/07
DURANGO - LANDAKO (GOEINKALE 50-51-52-53)
ALEX SARDUI
2013/12/07
DURANGO (AHOTSENEA KARPA)
EMON
2013/12/07
DURANGO (AHOTSENEA KARPA)
KAUTA + URTZ
2013/12/07
DURANGO (PLATERUENA KAFE ANTZOKIA)
48. DURANGOKO EUSKAL LIBURU ETA DISKO AZOKA
2013/12/08
DURANGO - LANDAKO (GOEINKALE 50-51-52-53)
KORRONTZI
2013/12/08
DURANGO (PLATERUENA KAFE ANTZOKIA)
TALDE LOKALAK + TXAPELPUNK + ERROMERIA
2013/12/14
ABADIÑO (MATIENA)
KORRONTZI
2013/12/21
URKABUSTAIZ (AUDITORIUM)
ZAIN + GOVERNORS
2013/12/21
DURANGO (PLATERUENA KAFE ANTZOKIA)
KAUTA
2013/12/26
ZARAUTZ (MODELO ARETOA)
EZINEAN + KAUTA
2013/12/27
IBARRA (GAZTETXEA)
GOVERNORS + KAOTIKO + OBRINT PAS + SOZIEDAD ALKOHOLIKA + ...
2013/12/28
ATARRABIA (HATORTXUROCK)