• Baga-Biga en YouTube
  • Baga-Biga en instagram
  • Baga-Biga en Twitter
  • Baga-Biga en Facebook
Cerrar ventana

GUREKIN KONTAKTATU

* Batekin markatutako eremuak derrigorrezkoak dira.

Irudiaren testua sartu *

Hemen zaude:: AZALA / ZUZENEAN

ZUZENEAN

KAUTA + GOVERNORS
2014/01/09
BILBO (KAFE ANTZOKIA)
GOVERNORS
2014/01/10
TOLOSA (BONBERENEA)
GOSE + XUTIK + KAOTIKO
2014/01/11
BILBO (ARENALA)
CANSHADOWS + KAUTA + MAKULU KEN + ACIDO C
2014/01/11
DONOSTI (GAZTESZENA - TTAN TTAKUN FESTA)
EUSKAL HERRIKO ROCK MUSIKAREN IKASTAROA
2014/01/14
BARAÑAIN (IKA SAHATS EUSKALTEGIA)
KAUTA (DISKOEN SINAKETA)
2014/01/17
ANDOAIN (BASTERO KULTURGUNEA)
URTZ
2014/01/17
DONOSTI (DOKA)
GATIBU
2014/01/17
MUNGIA (OLALDE ARETOA)
KAUTA + GOVERNORS
2014/01/18
ORERETA (NIESSEN ARETOA)
EUSKAL HERRIKO ROCK MUSIKAREN IKASTAROA
2014/01/21
IRUÑA (IKA ARTURO KANPION EUSKALTEGIA)
EUSKAL HERRIKO ROCK MUSIKAREN IKASTAROA
2014/01/22
HERNANI (KULTUR ETXEA)
KAUTA + GOVERNORS
2014/01/24
GASTEIZ (JIMMY JAZZ)
GATIBU + MALSUJETO
2014/01/25
VALENTZIA (LOCO CLUB ARETOA)
EUSKAL HERRIKO ROCK MUSIKAREN IKASTAROA
2014/01/27
DONOSTI (LAUAIZETA IKASTOLA BHI)
KORRONTZI
2014/01/29
BILBO (FNAC FORUM)
JARE + URTZ
2014/01/30
BILBO (KAFE ANTZOKIA)
GOVERNORS
2014/02/01
ARRASATE (GAZTETXEA)
KORRONTZI
2014/02/05
DONOSTI (FNAC FORUM)
URTZ
2014/02/07
GASTEIZ (JIMMY JAZZ)
NEKEZ + KAUTA
2014/02/07
OLAZTI (GAZTETXEA)
GARILAK 26
2014/02/14
SOPELANA (LARRABASTERRA-LA TRIANGU)
BIDE ERTZEAN + GOVERNORS
2014/02/14
OÑATI (GAZTELEKU)
KAUTA + URTZ
2014/02/15
ATARRABI (TOTEM ARETOA)
LARREGI + EMON + AKERBELTZ
2014/02/15
GALDAKAO (USANSOLO)
REINCIDENTES (HITZALDIA ETA DISKO SINAKETA)
2014/02/19
BILBO (KALDARAPEKO)
REINCIDENTES (HITZALDIA ETA DISKO SINAKETA)
2014/02/20
DONOSTI (ELKAR MEGADENDA)
KAUTA + REINCIDENTES + BOIKOT + URTZ + ESNE BELTZA + ARKADA SOCIAL + TRIKIZIO + GOSE + ITZIARREN SEMEAK + ZE ESATEK + MCONAK
2014/02/22
DURANGO (LANDAKOGUNEA-KALERAROCK)
GATIBU
2014/02/22
TUTERA (NOBOO ARETOA)
DANTZADI
2014/02/22
UHARTE (PLAZA)
GARILAK 26
2014/02/22
BILBO (DEUSTO - FRONTOIA)
DOCTOR DESEO (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2014/02/27
BILBO (KAFE ANTZOKIA)
GARILAK 26
2014/02/28
UGAO-MIRABALLES (HERRIKO TABERNA)
TRIKIZIO
2014/03/01
BERGARA (PLAZA)
MAKULU KEN + ZAIN + POLYGORN
2014/03/01
HAZPARNE (GAZTETXEA)
TXAPELPUNK (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2014/03/05
BILBO (KALDERAPEKO KULTUR GUNEA)
TXAPELPUNK + KAOTIKO
2014/03/07
GASTEIZ (JIMMY JAZZ ARETOA)
DOCTOR DESEO
2014/03/07
DURANGO (PLATERUENA)
TALDE LOKALA + GOVERNORS
2014/03/08
GERNIKA (IPARRAGIRRE ROCK ELKARTEA)
ZAIN + KAUTA
2014/03/08
BILBO (ZORROZA-GAZTETXEA)
TXAPELPUNK
2014/03/08
ORDUÑA (PLAZA)
TALDE LOKALA + GARILAK 26
2014/03/08
PLENTZIA (GAZTETXEA)
EN TOL SARMIENTO (E.T.S.) (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2014/03/13
BILBO (KALDERAPEKO KULTUR GUNEA)
EN TOL SARMIENTO (ETS). DISKO SINAKETA
2014/03/13
GASTEIZ (GORA TABERNA)
DOCTOR DESEO
2014/03/14
DONOSTI (INTXAURRONDOKO KULTUR ETXEA)
CACTUS + GOVERNORS
2014/03/14
BERMEO (KAFE ANTZOKI)
DURANGALDEKO II. MAKETA LEHIAKETA
2014/03/14
ZORNOTZA (ZELAIETA ZENTROA)
EMON
2014/03/15
LARRABETZU (HORI BAI GAZTETXEA)
2ZIO + TXAPELPUNK + JUANTXO SKALARI
2014/03/15
HENDAIA (MERKATU ZAHARREAN)
DOCTOR DESEO
2014/03/15
DONOSTI (INTXAURRONDOKO KULTUR ETXEA)
TALDE LOKALA + GOVERNORS + ...
2014/03/15
DIMA (FRONTOIA-POXPOLU ROCK)
GARILAK 26
2014/03/15
BILBO (DEUSTO-TXOSNAZ)
DOCTOR DESEO (AKUSTIKOA ETA DISKO SINAKETA)
2014/03/20
GASTEIZ (MEDIA MARKT DENDA)
XAIKO + TXAPELPUNK
2014/03/20
BILBO (KAFE ANTZOKI)
DOCTOR DESEO (AKUSTIKOA ETA DISKO SINAKETA)
2014/03/21
IRUÑA (MEDIA MARKT DENDA)
DURANGALDEKO II. MAKETA LEHIAKETA
2014/03/21
ZORNOTZA (ZELAIETA ZENTROA)
KORRONTZI (KOLABORAZIOA "LUNA NUEVA, ILARGIAREN DOINUAK" IKUSKIZUNEAN)
2014/03/22
DONOSTIA (VICTORIA EUGENIA ANTZOKIA)
ZAIN + EN TOL SARMIENTO (E.T.S.)
2014/03/22
DONOSTIA (DOKA KAFE ANTZOKIA)
DOCTOR DESEO
2014/03/22
GASTEIZ (JIMMY JAZZ ARETOA)
ESNE BELTZA
2014/03/22
MUNGIA (OLALDE ARETOA)
TALDE LOKALA + GOVERNORS
2014/03/22
ETXARRI (GAZTETXEA)
RUPER ORDORIKA
2014/03/23
OIARTZUN (PLENO ARETOAN)
DOCTOR DESEO (AKUSTIKOA ETA DISKO SINAKETA)
2014/03/27
BASAURI (BILBONDO MEDIA MARKT DENDA)
REINCIDENTES
2014/03/27
BILBO (KAFE ANTZOKIA)
DOCTOR DESEO (AKUSTIKOA ETA DISKO SINAKETA)
2014/03/28
DONOSTIA (FERMIN CALBETONEKO ELKAR DENDA)
REINCIDENTES
2014/03/28
DONOSTI (DOKA)
KORRONTZI
2014/03/28
DONOSTI (LUGARITZ KULTUR ETXEA)
KAUTA + MIXPIRRARAK
2014/03/28
ALOZE-ZIBOZE (PLAZA)
REINCIDENTES
2014/03/29
GASTEIZ (JIMMY JAZZ)
MARIANITOZ BLAI + MUXU BALTZA + KASKEZUR + EMON + TRIKIDANTZ
2014/03/29
ORONOZ MUGAIRE
DOCTOR DESEO
2014/03/29
ATARRABIA (TOTEM ARETOA)
DOCTOR DESEO (DISKO SINAKETA ETA EMANALDI AKUSTIKOA)
2014/04/03
BILBO (LICENCIADO POZAKO ELKAR DENDA)
KORRONTZI
2014/04/04
MADRIL (FOLKARRIA JAIALDIA)
TXAPELPUNK + XAIKO
2014/04/04
DONOSTI (DOKA ANTZOKIA)
EMON + RUMB AL BAR
2014/04/04
LES BORGES BLANQUES (SLAVIA ARETOA)
EZINEAN + KAUTA
2014/04/04
BERRIZ (GAZTETXEA)
DURANGALDEKO II. MAKETA LEHIAKETA
2014/04/04
ZORNOTZA (ZELAIETA ZENTROA)
KORRONTZI
2014/04/05
ALGORTA - GETXO (SAN NIKOLAS PLAZA)
EMON
2014/04/05
BARTZELONA (EUSKAL ETXEA)
AGRESION PERMANENTE + KAOTIKO
2014/04/05
AZKOITI (PLAZA)
LOCAL + TXAPELPUNK + GOVERNORS + EN TOL SARMIENTO (ETS)
2014/04/05
IZARRA (FRONTOIA-URKAROCK)
LA VIEJA + BERTAN BERA + SARKOR + TRIKIZIO
2014/04/05
ZAMUDIO (GAZTE EGUNA)
KOMETA + XAIKO
2014/04/10
GASTEIZ (JIMMY JAZZ ARETOA)
XERA RAÍZ + KORRONTZI
2014/04/11
MIERES (FOLIXA NA PRIMAVERA JAIALDIA)
GATIBU + GOSE + SKASTI + LAUROBA + BLUESTOCK + PERLAK + PATERA STYLE SOUND SYSTEM + DJ GULU-GULU
2014/04/12
ZARAUTZ (CARPA MUÑOA - UDABERRIFEST)
TRIKIZIO
2014/04/12
UGAO-MIRABALLES (PLAZA)
EN TOL SARMIENTO (ETS)
2014/04/12
ZORNOTZA (ZELAIETA ZENTROA)
TALCO + ESNE BELTZA + EKINTZA
2014/04/12
AIHERRA (PLAZA)
KORRONTZI
2014/04/12
VILLABONA (POLIKIROLDEGIA)
GOVERNORS + GARILAK 26
2014/04/12
PLENTZIA (PLAZA)
MARIANITOZ BLAI + TXAPELPUNK + ESNATU
2014/04/12
URBISU
GARILAK 26
2014/04/13
ERANDIO (SANTIMAMI AUZOA)
KORRONTZI
2014/04/20
DONIBANE GARAZI (BEHE NAFARROA)
KIKI, KOKO ETA MOKO PAILAZOAK
2014/04/21
GATIKA (FRONTOIA)
KORRONTZI
2014/04/25
GATIKA (FRONTOIA)
ZAIN + EN TOL SARMIENTO (E.T.S.)
2014/04/25
GASTEIZ (KUBIK ARETOA)
ELS CATARRES + GATIBU
2014/04/25
BILBO (KAFE ANTZOKIA)
KATEZ + GOVERNORS
2014/04/25
ANOETA (GAZTETXEA)
GARILAK 26
2014/04/26
ETXARRI ARANATZ (PLAZA)
ALTXATU + SKARMENTU + TXAPELPUNK + SKATU + TRIKIDANTZ
2014/04/26
OTSAGABIA (FRONTOIA)
ZAIN + TRIKIZIO
2014/04/26
ARESPALDITZA (PLAZA)
URTZ + VENDETTA
2014/04/26
GATIKA (KARPA)
GARILAK 26
2014/04/28
GASTEIZ (ARMENTIA ZELAIAK)
KAUTA + XITOAK
2014/04/30
URCURAY (PLAZA)
JOSELU ANAIAK
2014/05/01
AMURRIO (SAN JOSE AUZOA)
ESPALOIAN + ALTO VOLTAJE (AC/DC)
2014/05/01
IRUÑA (TXANTREA AUZOA)
TALDE LOKALA + GOVERNORS
2014/05/01
SENPERE (GAZTETXEA)
DYNKI DAU + EMON + THE GRATIX
2014/05/02
GASTEIZ (ABETXUKO AUZOA)
DOCTOR DESEO
2014/05/02
BILBO (KAFE ANTZOKIA)
TXIMELETA
2014/05/02
AMURRIO (SAN JOSE AUZOA)
ESPALOIAN
2014/05/02
BERMEO (KAFE ANTZOKI)
GOVERNORS
2014/05/03
GASTEIZ (GAZTETXEA)
DOCTOR DESEO
2014/05/03
BILBO (KAFE ANTZOKIA)
SMILE + GATIBU
2014/05/03
GETXO (EREAGA HONDARTZA)
TALDE LOKALA + REINCIDENTES + TRIKIZIO
2014/05/03
AMURRIO ( SAN JOSE AUZOA)
TALDE LOKALAK + EN TOL SARMIENTO (ETS)
2014/05/03
BAKEDANO (FRONTOIA)
ENKORE + VENDETTA
2014/05/03
MATIENA (TRANA PLAZA)
ESTRICALLA + RADIOKOSO + MCD + ALDATS
2014/05/03
ORTUELLA (PLAZA)
IMUNTZO TA BELOKI
2014/05/04
LARRABETZU (PLAZA)
GLAUKOMA + ZE ESATEK! + GATIBU + IZAKI GARDENAK + AFU + LAS TEA PARTY DJ´S
2014/05/09
GASTEIZ (MENDIZABALA - ARABATAKADA)
KORRONTZI + XARNEGE + ...
2014/05/10
GALDAKAO (PLAZA - HERRIALDERIK BAKO MUSIKA JAIALDIA)
GOVERNORS
2014/05/10
ONDARRU (PORTUA)
GARILAK 26
2014/05/10
BILBO (7KATU GAZTETXEA)
ZAINKE + SIROKA + TRIKIZIO
2014/05/10
GALDAKAO (USANSOLO)
VENDETTA
2014/05/10
AZKOITIA (PLAZA)
XAIKO
2014/05/10
OLAZTI (GAZTETXEA)
KORRONTZI
2014/05/15
BILBO (EUSKALDUNA JAUREGIA)
ALEX SARDUI & MIKEL CABALLERO
2014/05/15
ZORNOTZA (LAUAXETA IKASTOLA)
KORRONTZI
2014/05/16
BILBO (ITSAS MUSEOA)
TRIKIZIO
2014/05/16
ORDUÑA (PLAZA)
TALDE LOKALA + EN TOL SARMIENTO (ETS)
2014/05/16
ESKUERNAGA (PLAZA)
ZIZKAMIZKA + GLAUKOMA + SKAKEITAN + DJ MAKALA
2014/05/16
DERIO
GORA HERRIA
2014/05/16
ORTUELLA (PLAZA)
ZAIN + REINCIDENTES
2014/05/16
HERNANI (GAZTETXEA)
GARILAK 26
2014/05/17
ABADIÑO (ZELAIETA)
TRIKIZIO
2014/05/17
DEBA (PLAZA)
DOCTOR DESEO
2014/05/17
BARTZELONA (RAZZMATAZZ ARETOA)
SAKEO + KAUTA + RAPEROS DE EMAUS + UFESTUEK + OARKABE
2014/05/17
DONEZTEBE (SANTA LUZIA PLAZA)
UKAN + GARILAK 26
2014/05/17
ALGORTA (ANDRA MARI POLIKIROLDEGIA)
REINCIDENTES + PORCO BRAVO + ORIHEN + BLACK REDDING + ...
2014/05/17
ERMUA (VERTIGOROCK)
EN TOL SARMIENTO (E.T.S.)
2014/05/17
OLLOBARREN (NAFARROA)
FRANTZESKA + GATIBU + DJ BULL
2014/05/17
DERIO
XAIKO + INGO AL DEU
2014/05/17
IBARRA (GAZTETXE)
GARILAK 26
2014/05/18
DEBA (PLAZA)
TXALAPARTA + AURRESKU
2014/05/19
BILBO (EUSKALDUNA JAUREGIA)
KORRONTZI
2014/05/19
BILBO (ALHONDIGA)
TXALAPARTA
2014/05/20
BILBO (GUGGENHEIM MUSEOA)
KIKE JAZZ MORA PROYECT
2014/05/20
BILBO (GUGGENHEIM MUSEOA)
DJ MAKALA
2014/05/20
BILBO (GUGGENHEIM MUSEOA)
TALDE LOKALA + EN TOL SARMIENTO (ETS) + GORA HERRIA
2014/05/23
ABANTO ZIERBENA (LAS CARRERAS AUZOA)
GARILAK 26
2014/05/24
SOPELA
BOIKOT + EXAIXU + FIACHRAS + ERROMERIA
2014/05/24
ABADIÑO (PLAZA)
EMON + KAUTA
2014/05/24
IGORRE (KIÑU GAZTETXEA)
GOVERNORS
2014/05/24
BURLATA (AUDITORIUM)
GARILAK 26
2014/05/25
BILBO (BILBOROCK)
EUSKAL HERRIKO FOLK MUSIKAREN IKASTAROA
2014/05/28
MENDABIA (UDALETXEA)
DOCTOR DESEO
2014/05/30
MADRIL (PENELOPE ARETOA)
ENKORE + KAUTA
2014/05/30
TOLOSA (BONBERENEA)
VENDETTA + GARILAK26
2014/05/30
ABANTO ZIERBENA (LAS CARRERAS AUZOA)
LAKET
2014/05/31
LEKEITIO (PLAZA)
SIROKA + GOVERNORS + ESNE BELTZA + MANDOILEK
2014/05/31
ARRANKUDIAGA
EN TOL SARMIENTO (ETS)
2014/05/31
BERNEDO (PLAZA)
JOSELU ANAIAK
2014/05/31
BEASAIN (LOINAZ SAN MARTIN PLAZA)
NEKE POLITIKOA + LEIHOTIKAN + URRATS
2014/05/31
FIKA (FRONTOIA)
KOMETA + KAUTA
2014/05/31
AZPEITI (SANJUANDEGI AUZOA)
THE USKI´S + GOSE + ESNE BELTZA
2014/06/01
GERNIKA (IBILALDIA-URDAIBAI GUNEA)
SIROKA + VENDETTA
2014/06/01
BALMASEDA (EUSKAL ESKOLA PUBLIKOAREN JAIA)
EUSKAL HERRIKO ROCK MUSIKAREN IKASTAROA
2014/06/04
ZEGAMA (KULTUR ETXEA)
EUSKAL HERRIKO ROCK MUSIKAREN IKASTAROA
2014/06/05
LAGUARDIA (KULTUR ETXEA)
XAIKO + URTZ + URRATS
2014/06/06
ZAMUDIO (PLAZA)
LAKET
2014/06/06
GALLARTA (PLAZA)
KORRONTZI
2014/06/07
OÑATI (OLARA AUZOA)
KAUTA + ITZIARREN SEMEAK + DJ BULL
2014/06/07
ZAMUDIO (PLAZA)
TALDE LOKALA + EN TOL SARMIENTO + ZE ESATEK
2014/06/07
GASTEIZ (ARANA AUZOA)
XAIKO + VENDETTA
2014/06/08
ETXARRI (PLAZA)
LOTXO
2014/06/08
ZAMUDIO (FRONTOIA)
EMON + ESNE BELTZA + GOSE
2014/06/08
BERGARA (TXOSNAGUNEA)
ESPALOIAN
2014/06/08
ZAMUDIO (PLAZA)
ALEX SARDUI
2014/06/10
IRUÑA (HEGOALDE IKASTOLA)
EUSKAL HERRIKO ROCK MUSIKAREN IKASTAROA
2014/06/12
GABIRIA (KULTUR ETXEA)
DOCTOR DESEO
2014/06/13
BURGOS (BNB ARETOA)
REINCIDENTES + TRIKIZIO
2014/06/13
GALLARTA (PLAZA)
ZAIN + TXAPELPUNK
2014/06/14
LARRABETZU (GAZTETXEA-LARRABETZUFEST)
KOMETA + EMON + LAKET
2014/06/14
IBARRA (PLAZA)
FLITTER + REINCIDENTES
2014/06/14
ALLO (PLAZA)
MCONAK + GOVERNORS + GORA HERRIA
2014/06/14
AMOROTO (OLETA AUZOA)
EN TOL SARMIENTO (ETS) + TRIKIZIO
2014/06/14
AZPEITIA (NUARBE AUZOA)
GARILAK 26
2014/06/14
ERANDIO - GOIHERRI AUZOA (MARTIARTU)
IMUNTZO TA BELOKI
2014/06/15
AMOROTO (OLETA AUZOA)
KAUTA + INGO AL DEU
2014/06/20
ANDOAIN (NAFARROA PLAZA )
POP-ROCK LEHIAKETAKO IRABAZLEA + GOVERNORS + ZEA MAYS
2014/06/20
LEIOA (KANDELAZUBIETA)
KAOTIKO + REINCIDENTES
2014/06/20
DONOSTI (HERRERA AUZOA)
TXAPELPUNK + GARILAK 26
2014/06/20
MUSKIZ (PLAZA)
KORRONTZI
2014/06/21
CALAF (DESFOLCAT JAIALDIA)
GLAUKOMA + MCONAK + GARILAK 26
2014/06/21
URRESTILLA (PLAZA)
HERRI OIHUA + TXAPELPUNK + EMON
2014/06/21
BARRIKA (PLAZA)
GOVERNORS
2014/06/21
IBARRANGELU (PLAZA)
KORRONTZI
2014/06/22
CIUDAD DE IMPRUNETA (TOSCANA-ITALIA)
GARILAK 26
2014/06/23
LEIOA (TXOSNAGUNEA)
ESPALOIAN
2014/06/23
ANDOAIN (GOIKO PLAZAN)
IMUNTZO TA BELOKI
2014/06/24
LEIOA (IKEA BERRI PLAZA)
TRIKIZIO
2014/06/24
AGURAIN (SAN JUAN PLAZA)
OSKIZOLA
2014/06/24
SEGURA (PLAZA)
ZEA MAYS + GATIBU
2014/06/25
ARRASATE (TXOSNAGUNEA)
ALEX SARDUI & MIKEL CABALLERO
2014/06/26
DERIO (EUSKALTEL EGOITZA)
MELMAK + ESTRICALLA
2014/06/26
SOPELA (TXOSNAGUNEA)
KAOTIKO
2014/06/26
ARBIZU (PLAZA)
GATIBU
2014/06/27
IRUN (FICOBA)
DINGO Y FLAMINGOS + MCONAK
2014/06/27
SOPELA (TXOSNAGUNEA)
NOIZEAN BEHIN + DOCTOR DESEO
2014/06/27
MUNGIA (TXOSNAGUNEA)
URTZ + KOLPATU
2014/06/27
IGELDO (PLAZA)
GARILAK 26 + DJ OIHAN VEGA
2014/06/27
GUEÑES - LA QUADRA AUZOA (PLAZA)
XAIKO
2014/06/27
DORTMUND (ALEMANIA - UZ PRESSFETS)
ESNE BELTZA + VENDETTA
2014/06/27
LASARTE-ORIA (OKENDO PLAZA )
TRIKIZIO
2014/06/27
DELIKA (PLAZA)
KORRONTZI
2014/06/28
LEKEITIO (Zubieta Jauregia)
GATIBU + SKA-P + BIGFLO ET OLI + YANISS ODUA + BIRTH OF JOY + KASHBAD + BONAPARTE + THE LOOKERS +...
2014/06/28
LEKORNE (EH ZUZENEAN JAIALDIA)
TRIKIZIO
2014/06/28
ZAMUDIO (LAGATZU EGUNA)
DOLCE & TANGANA + KAUTA
2014/06/28
ASTEASU (PLAZA)
ODI + URRATS
2014/06/28
SOPELA (TXOSNAGUNEA)
EMON + DISKODANTZA
2014/06/28
DELIKA (PLAZA)
DOCTOR DESEO
2014/06/28
IRUN (FICOBA)
BEZAIN + GARILAK 26
2014/06/28
MUNGIA (TXOSNAGUNEA)
URTZ + GORA HERRIA
2014/06/28
SENPERE (PLAZA)
ESNE BELTZA
2014/06/28
LOIU (PLAZA)
XAIKO
2014/06/28
DORTMUND (ALEMANIA - UZ PRESSFETS)
ITZIARREN SEMEAK + KRESALA
2014/06/28
GUEÑES - LA QUADRA AUZOA (PLAZA)
DJ LANDO STONE + DJ ON & ON
2014/06/28
SOPELA (PLAZA)
DRINDOTS
2014/06/29
HUARTE (PLAZA)
TRIKIZIO
2014/06/29
SOPELA (TXOSNAGUNEA)
OIHAN VEGA
2014/06/30
MUNGIA (MATXIN PLAZA)
GATIBU + SU TA GAR
2014/07/04
AMOROTO (FRONTOIA)
EN TOL SARMIENTO (ETS) + GOVERNORS
2014/07/04
ZALDIBAR (PLAZA)
TALDE LOKALA + JOXE REPLAY + WILLIS DRUMMOND
2014/07/04
MUNGIA (TXOSNAGUNEA)
TRIKIZIO
2014/07/04
AMOROTO (PLAZA)
MCONAK + GARILAK 26
2014/07/05
AMOROTO (PLAZA)
TRIKIZIO
2014/07/05
ZALDIBAR (PLAZA)
KASHBAD + GOVERNORS + ZEA MAYS
2014/07/05
BILBO (ERREKALDE AUZOA)
ESTRICALLA + GOVERNORS + NX + PROYECTO PEZ
2014/07/07
IRUÑA (GORA IRUÑEA)
EN TOL SARMIENTO (ETS) + SKAKEITAN + LAKET
2014/07/07
AMOROTO (PLAZA)
KORRONTZI
2014/07/09
PAFOS (CHIPRE)
TRIKIZIO
2014/07/09
IRUÑEA (TACONERA)
KORRONTZI
2014/07/10
LEMESOS (CHIPRE - THE RIALTO CYPRUS ETHNIC JAIALDIA)
UMEENTZAKO PARKEA + DANTZADI
2014/07/11
LEZAMA (GOITIOLTZA AUZOA)
LEGEZ KANPO + XAIKO + ARKADA SOCIAL + DJ KREATOR
2014/07/11
IRUÑA (GORA IRUÑEA)
GARILAK 26
2014/07/11
GASTEIZ (ADURTZA AUZOA)
TRIKIZIO
2014/07/11
ERANDIO - GOIHERRI AUZOA (SAN KRISTOBAL)
ARTXOAK + KARTZAROT + OIHAN VEGA
2014/07/12
LEZAMA (GOITIOLTZA AUZOA)
GARILAK 26
2014/07/12
BILBO (SANTUTXU - BASARRATE PLAZA)
URTZ + TRIKIZIO
2014/07/12
BIDARRAI (PLAZA)
HAITZAMA
2014/07/12
KARRANTZA (AEDO AUZOA)
KORRONTZI
2014/07/12
TORREGRANDE (SARDINIA)
TALDE LOKALA + TXAPELPUNK + ERROMERIA
2014/07/12
BUSTURIA ( SAN KRISTOBAL AUZOA)
GORA HERRIA
2014/07/12
ERANDIO - GOIHERRI AUZOA (SAN KRISTOBAL)
KASHBAD + BERRI TXARRAK + EN TOL SARMIENTO
2014/07/13
IRUÑA (GORA IRUÑEA)
ESPALOIAN
2014/07/13
SANTURTZI (PORTUA)
GATIBU
2014/07/15
ZORNOTZA (ZUBIONDO PLAZA)
JOSELU ANAIAK
2014/07/15
ALEGI (PLAZA)
KORRONTZI
2014/07/16
ALEGI (PLAZA)
OSKIZOLA
2014/07/16
LARRABASTERRA (PLAZA)
REINCIDENTES
2014/07/16
SANTURTZI (PORTUAN)
KORRONTZI
2014/07/16
DONOSTI (KAIA)
TALDE LOKALA + VENDETTA + BETAGARRI
2014/07/17
DONOSTI (KAIA)
BOFETON + KAOTIKO
2014/07/17
BARAKALDO (LASESARRE FRONTOIA)
ESNE BELTZA
2014/07/17
SANTURTZI (PASEO REINA VICTORIA)
BASAJAUN
2014/07/18
MUNGIA (LLONA AUZOA)
TALDE LOKALA + URTZ
2014/07/18
ZORNOTZA (TXOSNAGUNEA)
TALDE LOKALA + GOVERNORS + SKAKEITAN
2014/07/18
MARKINA (ZELAIA)
DOCTOR DESEO
2014/07/18
ZORNOTZA (ZUBIONDO PLAZA)
TRIKIZIO
2014/07/18
GASTEIZ (ZABALGANA AUZOA)
EN TOL SARMIENTO (ETS) + KAUTA
2014/07/18
ALEGI (PLAZA)
GARILAK 26
2014/07/19
BILBO (ARENALA)
OSKIZOLA
2014/07/19
BARAKALDO (PLAZA)
TALDE LOKALA + VENDETTA + ZE ESATEK!
2014/07/19
ARRIGORRIAGA (PLAZA)
KAUTA + IHESKIDE
2014/07/19
ZESTOA (ARROA BEHEA AUZOA)
TALDE LOKALA + EZINEAN + EN TOL SARMIENTO (ETS)
2014/07/19
ORERETA (TXOSNAGUNEA)
TALDE LOKALA + ESNE BELTZA + HEUREKAZ
2014/07/19
MARKINA (LANDA)
HURMURAO + TALCO + TRIKIZIO
2014/07/19
ZURAIDE (LAPURDI)
REINCIDENTES + MANDOILEK + TRIKOMA + LAST TEA PARTY DJ´S
2014/07/19
GASTEIZ (ZABALGANA AUZOA)
GARILAK 26
2014/07/19
DEBA (HONDARTZAN)
KORRONTZI
2014/07/20
ORMAIZTEGI (ZUMALAKARREGI MUSEOA)
TRIKIZIO
2014/07/20
DONOSTI (KAIA)
KORRONTZI
2014/07/20
ZORNOTZA (ZUBIONDO PLAZA)
XAIBOR
2014/07/22
GATIKA (BUTROI AUZOA)
GARILAK 26
2014/07/22
LA ARBOLEDA (PLAZA)
TENORES DI NEONELI + MYTHOS 7SOIS
2014/07/23
ZORNOTZA (ZUBIONDO PLAZA)
A MEDIA TEA + VENDETTA + KRESALA
2014/07/24
ZALLA (OTXARAN AUZOA)
TXAPELPUNK
2014/07/24
VIANA (TXOSNAGUNEA)
MARIACHI IMPERIAL + GORA HERRIA
2014/07/25
ZALLA (OTXARAN AUZOA)
KILOMETRO 11 + REVOLKON + BOIKOT + URRATS
2014/07/25
SOPUERTA (LANDA)
EGAN
2014/07/25
BUSTURIA (AXPE AUZOA)
URTZ + GARILAK 26
2014/07/25
BERANGO
KASHBAD + TRIKIZIO
2014/07/25
ARETA (LANDA)
XAIKO
2014/07/25
VIANA (TXOSNAGUNEA)
MAKABI + ITZIARREN SEMEAK + HESIAN + GORA HERRIA
2014/07/26
SOPUERTA (LANDA)
TRIKI TA KE
2014/07/26
LA ARBOLEDA (PLAZA)
TALDE LOKALA + URTZ + URRATS
2014/07/26
BUSTURIA (AXPE AUZOA)
TRIKIZIO
2014/07/26
LAUKARIZ (PLAZA)
DOCTOR DESEO
2014/07/26
LANTARON (PLAZA)
GATIBU + INGO AL DEU
2014/07/26
OTXANDIO (PLAZA)
EMON
2014/07/26
AZPEITIA (PLAZA)
AIZKORAKADA + MANDOILEK + GARILAK 26
2014/07/26
ARETA (LANDA)
ZEA MAYS + GOVERNORS
2014/07/26
GORLIZ (ELIZ PLAZAN)
PATXI ETA KONPAINIA
2014/07/27
ZUBIETA (PLAZA)
OSKIZOLA
2014/07/27
ARETA (LANDA)
VENDETTA + LOS DIABLOS
2014/07/27
ERMUA (KARDENAL ORBE PLAZA)
GORA HERRIA
2014/07/30
KARRANTZA ("LA ESTACION")
TXAPELPUNK + KAUTA + BOSTON JAI
2014/07/30
ZUBIETA (PLAZA)
URTZ
2014/07/31
AZPEITIA (PLAZA)
IRRIKAN + ANAI ARREBAK + TRIKIZIO
2014/07/31
LIZARRA (TXOSNAGUNEA)
TRIKIZIO
2014/08/01
LAUDIO (UGARTE AUZOA)
REINCIDENTES
2014/08/01
AZPEITIA (PLAZA)
GOVERNORS
2014/08/01
FORUA (PLAZA)
BASAJAUN
2014/08/01
ETXARRI (PLAZA)
IMUNTZO ETA BELOKI + GORA HERRIA
2014/08/02
MARKINA (IRUZUBIETA AUZOA)
ESNE BELTZA + TRIKIZIO
2014/08/02
LEMOA (PLAZA)
ZEA MAYS
2014/08/02
LARRABETZU (PLAZA)
TRIKIZIO
2014/08/03
MARKINA (IRUZUBIETA AUZOA)
ESPUMA JAIA
2014/08/05
FRUIZ (PARKING)
HAITZAMA
2014/08/06
FRUIZ (PARKING)
TXAPELPUNK + EN TOL SARMIENTO (ETS)
2014/08/06
ETXARRI (GAZTETXEA)
ESNE BELTZA
2014/08/07
GETXO (ERROMO)
TALDE LOKALA + GOVERNORS + ZIRKINIK BEZ
2014/08/08
ZARATAMO (PLAZA)
ZANTARRAK + VENDETTA + HAITZAMA
2014/08/08
FRUIZ (PARKING)
KORRONTZI
2014/08/08
CASTELO DE VIDE - PORTUGAL (ANDANÇAS JAIALDIA)
EMON
2014/08/08
OÑATI (SAN LORENZO AUZOA)
INGO AL DEU
2014/08/08
MARURI (PLAZA)
DJ IRAULTZA + HAMAIKA NOIZ + EN TOL SARMIENTO (ETS) + DJ LES ALSBORREGACH
2014/08/09
MARURI (PLAZA)
EN TOL SARMIENTO (ETS) + NORTH EAST SKA-JAZZ + RUDE RICH AND THE HIGH NOTES + RUBEN LOPEZ Y LOS DIATONIS
2014/08/09
GETXO (ERROMO - SKA/REGGAE JAIALDIA)
XAIKO + GOSE
2014/08/09
BERASTEGI (PLAZA)
KORRONTZI
2014/08/09
MILAGROS (BURGOS)
VOLTAIA + KAUTA + TIKTARA
2014/08/09
ZARAUTZ (AZKEN PORTUA)
GOVERNORS
2014/08/09
LEITZA (PLAZA)
ESNE BELTZA
2014/08/09
SODUPE (TXOSNAGUNEA)
DOCTOR DESEO
2014/08/09
GASTEIZ (TXOSNAGUNEA)
ROBERTO ETA IDOIA
2014/08/10
FRUIZ (SAN LORENTZO ERMITA)
DOCTOR DESEO
2014/08/10
DONOSTI (KAIA)
EMON + SEÑORA TOMASA
2014/08/10
ZARAUTZ (AZKEN PORTUA)
EN TOL SARMIENTO (ETS)
2014/08/10
SODUPE (TXOSNAGUNEA)
KUPELA
2014/08/11
BERASTEGI (PLAZA)
KORRONTZI
2014/08/12
ST. VAAST LA HOUGUE - FRANTZIA (DES TRAVERSÉES DE TATIHOU JAIALDIA)
EN TOL SARMIENTO (ETS)
2014/08/12
AMURRIO (JUAN DE URRUTIA PLAZA)
NIÑA COYOTE ETA CHICO TORNADO + URTZ
2014/08/12
DONOSTI (SAGÜES)
GARILAK 26
2014/08/13
ALGORTA (PORTU ZAHARRA)
TXAPELPUNK + MAGO DE OZ + GORA HERRIA
2014/08/14
LUHUSSO (PLAZA)
ZE ESATEK! + GARILAK 26
2014/08/14
AMURRIO (JUAN DE URRUTIA PLAZA)
ESKEAN KRISTO + ARKADA SOCIAL + TRIKI TA KE
2014/08/14
ZEANURI (PLAZA)
TRIKIZIO
2014/08/14
DEBA (TXOSNAGUNEA)
URRATS
2014/08/14
LARRABETZU (PLAZA)
TALDE LOKALA + EN TOL SARMIENTO (ETS) + GATIBU
2014/08/14
MAÑARIA (PLAZA)
INGO AL DEU
2014/08/14
MALLABIA (PLAZA)
BASAJAUN
2014/08/15
ARANTZA (PLAZA)
GATIBU
2014/08/15
DONOSTI (KAIA)
KORRONTZI
2014/08/15
MALLABI (PARKEA)
EMON
2014/08/15
LARRABETZU (PLAZA)
TRIKIZIO
2014/08/15
BURLATA (AZOKA EREMUA)
KAUTA
2014/08/15
LEMOIZ (PLAZA)
MI PRIMO EL CHICHARACHERO + EN TOL SARMIENTO (ETS)
2014/08/15
ERRONKARI (PLAZA)
JOXPA
2014/08/16
MALLABIA (PLAZA)
DOCTOR DESEO + IZARGI
2014/08/16
GERNIKA (PASEALEKU)
VENDETTA
2014/08/16
ZIZURKIL (PLAZA)
GATIBU
2014/08/16
BURLATA (AZOKA EREMUA)
XAIKO
2014/08/16
GABIRIA (PLAZA)
GARILAK 26
2014/08/16
LEMOIZ (PLAZA)
KAUTA + TRIKIZIO
2014/08/16
MOREDA ARABA (PLAZA)
RUPER ORDORIKA
2014/08/17
LUHUSSO (PLAZA)
KORRONTZI
2014/08/17
BELGIKA (FOLKFESTIVAL HAM JAIALDIA)
ESPALOIAN + THE CHERRY BOPPERS
2014/08/17
BILBO (KASKAGORRI)
VENDETTA
2014/08/17
PORTUGALETE (LA CANILLA PARKEA)
DOCTOR DESEO
2014/08/17
BILBO (ABANDOIBARRA)
MCONAK + XAIKO + URRATS
2014/08/18
ARRANKUDIAGA (PLAZA)
GORA HERRIA
2014/08/19
BILBO - ASTE NAGUSIA (TXOSNAK - AIXE BERRI)
KORRONTZI & BOS
2014/08/20
BILBO (ABANDOIBARRA)
GARILAK 26
2014/08/20
BILBO (EUSKALGUNEA)
KORRONTZI
2014/08/21
LA CARIDAD - ASTURIAS (NOITE FOLK JAIALDIA)
KORRONTZI
2014/08/22
RIBADEO (LUGO) - ANTZOKIA
GOBLIN SKLAVO + HABEAS CORPUS + DJ POLYGORN
2014/08/22
ITSASU - LAPURDI (PLAZA)
TALDE LOKALA + XAIKO
2014/08/22
ZUDAIRE (PLAZA)
BOSTENBOR + ESPALOIAN
2014/08/23
GERNIKA (ERRENTERI AUZOA)
TRIKIZIO
2014/08/23
ITSASU - LAPURDI (PLAZA)
TALDE LOKALA + GATIBU
2014/08/23
ELGOIBAR (KALEGOEN PLAZA)
KORRONTZI
2014/08/23
PANTÓN - LUGO (DO CASTRO JAIALDIA)
KALERA + XAIKO + GOVERNORS + AFU + AHIERRIK
2014/08/23
ARANTZA (PLAZA - ARANTZAROCK)
EN TOL SARMIENTO (ETS) + KRESALA
2014/08/23
LEKORA (PLAZA)
GARILAK 26
2014/08/24
GATIKA (FRONTOIA)
TALDE LOKALA + TRIKIZIO
2014/08/24
IBARRA (PLAZA)
GORA HERRIA
2014/08/27
ELORRIO (SAN AGUSTIN AUZOA)
GARILAK 26
2014/08/27
TRAPAGA
TALDE LOKALA + URTZ + VENDETTA
2014/08/29
TRAPAGA
TXAPELPUNK
2014/08/29
ALONSOTEGI (SAN ANTOLIN PLAZA)
DOCTOR DESEO
2014/08/29
LAUDIO (ZUMALAKARREGI KALEA)
TRIKIZIO
2014/08/29
ZEBERIO (PLAZA)
EN TOL SARMIENTO (ETS) + GARILAK 26
2014/08/29
ERANDIO (TXOSNAGUNEA)
GARILAK 26
2014/08/30
LEKEITIO (TXOSNAGUNEA)
DOCTOR DESEO
2014/08/30
IRUN (FICOBA)
TRIKIZIO
2014/08/30
LAUDIO (HERRIKO PLAZA)
ANJE DUHALDE + MARVIN + GATIBU + WILLIS DRUMMOND
2014/08/30
HAZPARNE (PLAZA)
KAUTA + GOVERNORS
2014/08/30
ERANDIO (TXOSNAGUNEA)
GORA HERRIA
2014/08/30
BARGOTA (PLAZA)
KORRONTZI
2014/08/31
LAUDIO (HERRIKO PLAZA)
TALDE LOKALAK + TXAPELPUNK
2014/09/02
PLENTZIA (PLAZA)
DOCTOR DESEO + MCD + JARE + TRAVELLIN BROTHERS + ...
2014/09/05
BILBO (KAFE ANTZOKIA)
KOMETA + EN TOL SARMIENTO (ETS) + BETAGARRI
2014/09/05
ELCIEGO (PLAZA)
TALDE LOKALA + TRIKIDANTZ
2014/09/05
LEIOA (ONDIZ AUZOA)
KOLAPSO + SHARKRIDERS + GARILAK 26
2014/09/05
LEZAMA (TXOSNAGUNEA)
LAIN + GOVERNORS + MUYAYO RIF
2014/09/05
ZIZURKIL (JOXE AGIRRE PLAZA)
TRIKIZIO
2014/09/05
ARBUIO (PLAZA)
GORA HERRIA
2014/09/05
SOPUERTA (MERCADILLO AUZOA)
ENKORE + ESNE BELTZA + TRIKIZIO
2014/09/06
LEZAMA (TXOSNAGUNEA)
TALDE LOKALAK + GARILAK 26
2014/09/06
URDULIZ (PLAZA)
GORA HERRIA
2014/09/06
GÜEÑES (LA BARRANCA AUZOA)
DOCTOR DESEO
2014/09/07
LEKEITIO
KORRONTZI
2014/09/12
MADISON - WISCONSIN - EEUU (Madison World Music Jaialdia)
ZARTADA + VENDETTA
2014/09/12
BERMEO (LAMERA PLAZA)
TALDE LOKALA + ESNE BELTZA
2014/09/12
UGAO (GERNIKAKO ENPARANTZA)
URTZ + TRIKIZIO + GARILAK 26
2014/09/12
GÜEÑES (PLAZA)
KORRONTZI
2014/09/13
MADISON - WISCONSIN - EEUU (Willy Fest kalea)
GARILAK 26
2014/09/13
LEIOA (UDONDO AUZOA)
KAUTA
2014/09/13
DONOSTI (TRINITATE PLAZA)
VENDETTA
2014/09/13
GALDAKAO (ARDANZA LEHENDAKARI PARKEA)
EN TOL SARMIENTO (ETS)
2014/09/13
UHARTE (TXOSNAGUNEA)
XAIKO + LOS ZOPILOTES TXIRRIAOS
2014/09/13
ALTSASU (PLAZA)
EMON + KAOTIKO
2014/09/13
LEGUTIO (PLAZA)
GORA HERRIA
2014/09/13
GÜEÑES (PLAZA)
KORRONTZI
2014/09/18
BIDART
TALDE LOKALA + KAOTIKO
2014/09/19
LAUDIO (LATEORRO AUZOA)
KAUTA + WILLIS DRUMOND + EN TOL SARMIENTO
2014/09/20
GASTEIZ (ZARAMAGA AUZOA)
ESNE BELTZA
2014/09/20
GALDAKAO (ARDANZA LEHENDAKARI PARKEA)
TXAPELPUNK + GARILAK 26
2014/09/20
LAUDIO (LATEORRO AUZOA)
EMON + KAOTIKO
2014/09/20
IRURA (PLAZA)
EXAK + ENKORE + TRIKIZIO
2014/09/20
LEKORNE (PLAZA)
GARILAK 26
2014/09/26
ZALLA (PLAZA)
REINCIDENTES + DOCTOR DESEO
2014/09/26
DERIO (SAN MIGUEL AUZOA)
EMON + TRACCION + FLITTER + RADIOCRIMEN + ...
2014/09/27
HERNANI (PLAZA - HERNANIROCK)
DOCTOR DESEO
2014/09/27
ANTZIN (PLAZA)
LA VIEJA + URTZ + KAOTIKO + ALDATS
2014/09/27
LAUKIZ (PARKING)
EN TOL SARMIENTO + DRINDOTS
2014/09/27
EULTZ (PLAZA)
OSKIZOLA
2014/09/29
IURRETA (PLAZA)
DOCTOR DESEO
2014/10/03
BASAURI (SOCIAL ANTZOKIA)
ESNE BELTZA
2014/10/03
BILBO (URIBARRI AUZOA)
GARILAK 26
2014/10/04
BILBO (URIBARRI AUZOA)
TRIKIZIO
2014/10/04
APERREGI (PLAZA)
ESKEAN KRISTO + JOSELU ANAIAK
2014/10/04
IZARRA (PLAZA)
BETAGARRI + GORA HERRIA
2014/10/04
ZALLA (PLAZA)
ESKEAN KRISTO (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2014/10/08
BILBO (AZKUE FUNDAZIOA)
ESKEAN KRISTO
2014/10/09
BILBO (KAFE ANTZOKIA)
KAUTA + URTZ
2014/10/10
DURANGO (EZKURDI PLAZA)
KORRONTZI
2014/10/10
MANRESA (17. MANRESAKO FIRA MEDITERRÁNEA)
SINAIA + GOVERNORS
2014/10/11
MADRIL (LEMON MUSIC ARETOA)
TALDE LOKALAK + EN TOL SARMIENTO (ETS) + DJ
2014/10/11
ETXALAR (FRONTOIA)
DOCTOR DESEO
2014/10/11
LOGROÑO (BIRIBAY ARETOA)
URTZ + TRIKIZIO
2014/10/11
BASAURI (ARIZGOITI PLAZA)
ZE ESATEK! + EMON
2014/10/11
AGURAIN (TXOSNAGUNEA)
ESPALOIAN
2014/10/17
SOPELA (KURTZIO ARETOA)
MOBYDICK + ENKORE + GOSE + LAS TEA PARTY
2014/10/18
GERNIKA (ASTRA)
DOCTOR DESEO
2014/10/18
AZPEITIA (SAN AGUSTIN ARETOA)
URTZ
2014/10/18
URDIÑARBE (GARAIBI AUZOA)
HESIAN (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2014/10/22
BILBO (KAFE ANTZOKI)
LA TROBA KUNG FU
2014/10/24
BILBO (BILBOROCK ARETOA)
KORRONTZI
2014/10/24
SANTIAGO DE COMPOSTELA - GALIZIA (WOMEX - ATLANTIC CONNECTIONS)
ESKEAN KRISTO + DOCTOR DESEO + WILLIS DRUMOND + IZERDI GORRIA
2014/10/25
LEMOA (KARPA)
GOLIATH + GOVERNORS + ZE ESATEK!
2014/10/25
AIHERRA (GAZTETXEA)
TALDE LOKALA + SU TA GAR + VENDETTA + TRIKIZIO
2014/10/25
MALLABIA (PARKEA)
KORRONTZI
2014/10/25
SANTIAGO DE COMPOSTELA - GALIZIA (WOMEX - ATLANTIC CONNECTIONS)
GARILAK 26
2014/10/25
BALMASEDA (PLAZA)
KORRONTZI
2014/10/26
SANTIAGO DE COMPOSTELA - GALIZIA (WOMEX - ATLANTIC CONNECTIONS)
EUSKAL HERRIKO FOLK MUSIKAREN IKASTAROA
2014/10/30
GASTEIZ (BEÑAT ETXEPARE ANTZOKIA)
KORRONTZI
2014/11/01
BORDELE (LE ROCHER DE PALMER ARETOA)
TALDE LOKALA + TXAPELPUNK + EN TOL SARMIENTO (ETS)
2014/11/01
IRURTZUN (FRONTOIA)
OIHAN VEGA + GARILAK 26
2014/11/07
ZAMUDIO (PLAZA)
LARREGI + MCD
2014/11/08
ZORNOTZA (LARREA AUZOA)
INGO AL DEU
2014/11/08
ARRIETA (PLAZA)
ARTXOAK + VENDETTA + TRIKIZIO
2014/11/08
ZAMUDIO (PLAZA)
GARILAK 26
2014/11/08
ALGORTA (HEZETASUN AUZOA)
HASSAN ECHAIR MAROKOAR ARTISTAREN ERAKUSKETA (AZAROAREN 10tik 28ra IKUSGAI)
2014/11/10
AMOREBIETA - ZORNOTZA (ZELAIETA ZENTROA)
URTZ
2014/11/10
AHETZE (MATTIN TRIKU PLAZA)
EUSKAL HERRIKO ROCK MUSIKAREN IKASTAROA
2014/11/13
GUARDIA (ZINEMA)
DOCTOR DESEO
2014/11/15
BILBO (BBK ARETOA - ZINEBI)
KORRONTZI
2014/11/15
MARURI (KULTUR-KIROL ERAIKINA)
TALDE LOKALAK + GARILAK 26
2014/11/15
USANSOLO (PLAZA)
SIROKA + GOVERNORS + TXIMELETA
2014/11/15
ZOLLO (PLAZA)
KORRONTZI
2014/11/17
BILBO (BEGOÑAZPI IKASTOLA - AUDITORIOA)
ESKEAN KRISTO + ENKORE
2014/11/21
ANOETA (GAZTETXEA)
HERMANA MARY + DOCTOR DESEO
2014/11/22
PUEBLA (MEXICO)
HERMANA MARY + DOCTOR DESEO
2014/11/23
MEXICO DF (EL PLAZA CONDESA)
EUSKADI-PORTUGAL GASTRONOMIA JAURNALDIAK (AZAROAREN 26tik 29ra)
2014/11/26
PONT DE SOR (PORTUGAL)
"BANDEN LEHIA" TXAPELKETAREN FINALA + HESIAN (talde gonbidatua)
2014/11/28
BILBO (BILBOROCK ARETOA)
GLAUKOMA + EN TOL SARMIENTO + ESNE BELTZA + DJ FESTA
2014/11/29
GASTEIZ (GAZTETXEA)
XAIKO + MCD
2014/11/29
LOGROÑO (BIRIBAY ARETOA)
NEKE POLITIKOA + ESKEAN KRISTO + GARILAK 26
2014/11/29
GAMIZ (FRONTOIA)
EMON (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2014/12/01
BILBO (KALDARAPEKO)
KORRONTZI (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2014/12/03
BILBO (EUSKALDUNA JAUREGIAN)
ESPALOIAN
2014/12/03
GASTEIZ (UNIBERTSITATE KAMPUSA)
ANJE DUHALDE
2014/12/03
LAZKAO (ZINE ARETOA)
VENDETTA (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2014/12/04
BILBO (KAFE ANTZOKI)
XAIKO
2014/12/05
DURANGO (AHOTSENEA KARPA)
ESKEAN KRISTO
2014/12/05
DURANGO (AHOTSENEA KARPA)
EN TOL SARMIENTO (ETS)
2014/12/05
DURANGO (AHOTSENEA KARPA)
HESIAN + VENDETTA
2014/12/05
DURANGO (PLATERUENA)
OXABI
2014/12/06
GATIKA (FRONTOIA)
EMON
2014/12/07
DURANGO (AHOTSENEA KARPA)
GATIBU
2014/12/07
DURANGO (PLATERUENA)
ZE ESATEK! + EZTEN GIRO
2014/12/07
ORIO (PLAZA)
XAIKO
2014/12/12
BARTZELONA (EUSKAL ETXEA)
ESKEAN KRISTO
2014/12/12
ZORNOTZA (HERRIKO TABERNA)
KORRONTZI
2014/12/13
LAUKIZ (FRONTOIAN)
XAIKO
2014/12/13
BERGA (GENERAL ARETOA)
KORRONTZI
2014/12/18
BILBO (SAN MAMES GELTOKIA - ETB MARATOIA)
GATIBU
2014/12/19
BASAURI (SOCIAL ANTZOKIA)
XAIKO
2014/12/19
MADRIL (JIMMY JAZZ ARETOA)
DOCTOR DESEO
2014/12/20
MADRID ( PADDOCK ARETOA)
EUSKAL HERRIKO ROCK MUSIKAREN IKASTAROA
2014/12/23
AGURAIN (INSTITUTOA)
SHINOVA + DOCTOR DESEO
2014/12/26
IRUÑA (CAFE ZENTRAL)
HESIAN + VENDETTA + KOP + TALCO + NARCO + ESNE BELTZA + ASPENCAT + ....
2014/12/27
ATARRABIA (HATORTXUROCK)
KORRONTZI + RUMBA SIN RUMBO
2014/12/27
BILBO (ARENAL)
DOCTOR DESEO
2014/12/27
BERMEO (KAFE ANTZOKI)
DOCTOR DESEO (AKUSTIKO)
2014/12/29
DEBA (PLAZA)