• Baga-Biga en YouTube
  • Baga-Biga en instagram
  • Baga-Biga en Twitter
  • Baga-Biga en Facebook
Cerrar ventana

GUREKIN KONTAKTATU

* Batekin markatutako eremuak derrigorrezkoak dira.

Irudiaren testua sartu *

Hemen zaude:: AZALA / ZUZENEAN

ZUZENEAN

JOSEBA LENOIR DUO + ESKEAN KRISTO
2015/01/03
GASTEIZ (GAZTETXEA)
DOCTOR DESEO (BIRA BUKAERA)
2015/01/05
BILBO (SANTANA 27)
EMON + DJ BULL
2015/01/09
TOLOSA (BONBERENEA)
BI BALA + ESKEAN KRISTO
2015/01/09
LARRABETZU (GAZTETXEA)
EUSKAL HERRIKO ROCK MUSIKAREN IKASTAROA
2015/01/15
BIANA (NAVARRO VILLOSLADA KULTUR ETXEA)
EMON
2015/01/16
AZKOITIA (ZURT TABERNA)
ASTAPALO + TXAPELPUNK
2015/01/17
GASTEIZ (GAZTETXEA)
EMON + BETAGARRI
2015/01/17
SANT PERE DE RIBES
EMON + RUMB AL BAR
2015/01/21
BARTZELONA (APOLO ARETOA)
EMON
2015/01/22
CERDANYOLA DEL VALLÈS (REPUBLICA DEL RITMO ARETOA)
ESKEAN KRISTO
2015/01/22
ARRASATE (GAZTETXEA)
VARAPALO + TXAPELPUNK + SKAMA LA REDE
2015/01/23
BARAKALDO (SAN BIZENTE AUZOA)
EMON
2015/01/24
RASQUERA (LO SUBMARINO ARETOA)
JOSEBA B. LENOIR DUO + ESKEAN KRISTO
2015/01/24
TOLOSA (BONBERENEA)
ZAIN + HESIAN
2015/01/30
GASTEIZ (JIMMY JAZZ ARETOA)
PATXUKO NICE + EMON
2015/01/30
ELGETA (ESPALOIAN KAFE ANTZOKIA)
GORAGALEAK + ESKEAN KRISTO
2015/01/30
ANTZUOLA (GAZTETXEA)
DJ ELEPUNTO + GOVERNORS. KONTZERTUAREN ZUZENEKO GRABAKETA
2015/01/31
BILBO (SANTANA 27 ARETOA)
GARILAK 26
2015/02/07
BILBO (DEUSTO - FRONTOIA)
HESIAN + KAOTIKO
2015/02/07
IRUÑA (ZENTRAL KAFE TEATRO)
AGUS BARANDIARAN - KORRONTZI (HITZALDIA)
2015/02/12
BILBO (EUSKERAREN ETXEA)
EN TOL SARMIENTO (ETS) + EMON
2015/02/13
ZORNOTZA (PLAZA)
AUNTZAPE + XAIKO + DJ
2015/02/13
TOLOSA (TXOSNAK)
GARILAK 26
2015/02/14
BILBO (ZIRKULAR PLAZA)
SHERIFF BAND + KORRONTZI
2015/02/14
BILBO (ALBIA)
SKAKEITAN + HESIAN + CANTECA DE MACAO
2015/02/14
BILBO (ASTARLOA)
OIHAN VEGA
2015/02/14
MUNGIA (PLAZA)
DJ MAKALA + EMON
2015/02/14
BERGARA (PLAZA)
GORA HERRIA
2015/02/14
GETXO (ERROMO-PLAZA)
ESKEAN KRISTO
2015/02/21
GERNIKA (IPARRAGIRRE ROCK ELKARTEA)
TALDE LOKALA + XAIKO
2015/02/21
OTXANDIO (GAZTETXEA)
TXARANGO
2015/02/26
ARRASATE (GAZTETXE)
TXARANGO
2015/02/27
GASTEIZ (GAZTETXE)
BI BALA + ZAIN
2015/02/27
ANOETA (GAZTETXEA)
GOVERNORS + HESIAN + KAOTIKO + ZEA MAYS + LOS CHIKOZ DEL MAIZ + BETAGARRI + ANESTESIA + ....
2015/02/28
DURANGO (LANDAKO - 40 MINUTUROCK)
EMON + TXARANGO
2015/02/28
BILBO (STAGE LIVE ARETOA)
KORRONTZI (RADIO 3 KONTZERTUAK)
2015/03/04
MADRIL
ITZIARREN SEMEAK
2015/03/05
BILBO (KAFE ANTZOKI)
EMON + VENDETTA
2015/03/07
GASTEIZ (KUBIK ARETOA)
ESKEAN KRISTO + EN TOL SARMIENTO (ETS)
2015/03/07
USANSOLO (PLAZA)
TRIKIZIO
2015/03/07
OLAZTI (GAZTETXEA)
VENDETTA
2015/03/13
DONOSTI (DOKA ARETOA)
ITZIARREN SEMEAK
2015/03/13
LAUDIO (GAZTETXEA)
GOVERNORS
2015/03/13
BILBO (DEUSTO)
ARKADA SOCIAL + ITZIARREN SEMEAK + RAT-ZINGER
2015/03/14
IZARRA (URKAROCK JAIALDIA)
TXAPELPUNK + TRIKIZIO
2015/03/14
ZORNOTZA (PLAZA GORRIA)
HESIAN + DJ´S
2015/03/14
GERNIKA (ASTRA)
JOSEBA B.LENOIR DUO + ESKEAN KRISTO
2015/03/14
ONDARRU (GAZTETXE)
EMON + VENDETTA
2015/03/14
AZPEITIA (SANAGUSTIN)
KIKE MORA JAZZ PROYECT
2015/03/18
BILBO (GUGGENHEIM MUSEO)
XAIKO + BOIKOT
2015/03/19
GASTEIZ (JIMMY JAZZ ARETOA)
XAIKO + BOIKOT
2015/03/20
DONOSTIA (DOKA ANTZOKIA)
XAIKO + BOIKOT
2015/03/21
BILBO (STAGE LIVE ARETOA)
TALDE LOKALA + GOVERNORS
2015/03/21
ORDUÑA (PLAZA)
VOLTAIA + ESKEAN KRISTO
2015/03/21
ELORRIO (GAZTETXEA)
GARILAK 26
2015/03/21
BILBO (DEUSTO)
URTZ + IBILIZ
2015/03/21
IZPURA (FAUSTIN BENTABERRI ARETOA)
GARILAK 26
2015/03/28
UGAO (DORREA HERRIKO TABERNA)
XUTIK + ESKEAN KRISTO + BETAGARRI + ZE ESATEK!
2015/03/29
BILBO (ARENAL)
KORRONTZI
2015/04/04
ELIZONDO (LUR ARETOA)
JOSEBA B LENOIR GANG + ESKEAN KRISTO
2015/04/04
BEASAIN (GAZTETXEA)
ITZIARREN SEMEAK
2015/04/11
MUNGIA (GAZTE EGUNA)
BI SHOCK + ESKEAN KRISTO
2015/04/11
AZKOITI (ZURT TABERNA)
HAXOTZ + TXAPELPUNK + GARILAK 26
2015/04/11
ZAMUDIO (PLAZA)
GOVERNORS (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2015/04/16
BILBO (KAFE ANTZOKIA)
KORRONTZI
2015/04/16
BILBO (BBK ARETOA)
SKAKEITAN + VENDETTA
2015/04/17
BILBO (STAGE LIVE ARETOA)
HESIAN
2015/04/17
OÑATI (GAZTELEKU)
GOVERNORS
2015/04/17
ONDARRU (BEKOIZINI ARETOA)
LUHARTZ + GOVERNORS
2015/04/18
OTXANDIO (PLAZA)
LA JODEDERA + ITZIARREN SEMEAK
2015/04/18
GASTEIZ (FORUEN PLAZA)
ZEA MAYS + TRIKIZIO
2015/04/18
AIHERRA (PLAZA)
KORRONTZI DANTZAN AURKEZPENA
2015/04/21
BILBAO (TEATRO CAMPOS ELISEO)
XAIBOR
2015/04/24
GATIKA (PLAZA)
JOSEBA IRAZOKI + ESPALOIAN
2015/04/24
BILBO (KAFE ANTZOKI)
THE MOCKERS + ESKEAN KRISTO
2015/04/24
MARKINA (UHAGON)
HESIAN + GARILAK 26
2015/04/25
GATIKA (PLAZA)
ITZIARREN SEMEAK
2015/04/26
BAIGORRI (NAFARROA EGUNA)
LAIN (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2015/04/29
DONOSTI (KOLDO MITXELENA KULTUR ETXEAN)
JOSELU ANAIAK
2015/04/30
AMURRIO (SAN JOSE AUZOA)
ATASKO + TXAPELPUNK + INGO AL DEU
2015/05/01
AMURRIO (SAN JOSE AUZOA)
ESKEAN KRISTO + BOIKOT + GARILAK 26
2015/05/02
AMURRIO (SAN JOSE AUZOA)
EUSKAL HERRIKO ROCK MUSIKAREN IKASTAROA
2015/05/04
ESKORIATZA (ALMEN)
GARILAK 26
2015/05/09
BILBO (KARMELO IKASTOLA)
HESIAN + ARKADA SOCIAL + BEHIN BETIKO + GOZATEGI + OIHAN VEGA
2015/05/09
OLAZTI (PLAZA)
DAMA + KALERA + ITZIARREN SEMEAK + GARILAK 26
2015/05/09
SARA (GAZTETXE)
ZEINKE + SKASTIS + TRIKIZIO
2015/05/09
USANSOLO (PLAZA)
LAIN
2015/05/09
TOLOSA (BONBERENEA)
NORTE APACHE + VENDETTA + HONAT
2015/05/09
BERRITXU (PLAZA)
GORA HERRIA
2015/05/09
ORTUELLA (PLAZA)
EMON
2015/05/09
AZKOITIA (PLAZA)
VENDETTA (SOLASALDIA)
2015/05/11
ERMUA (KULTUR ARETOA)
THE RIFF TRUCKERS + ESPALOIAN + LAST TEA PARTY
2015/05/15
AJANGIZ (PLAZA)
EMON + DJ BULL
2015/05/15
GETXO (ANDRA MARI AUZOA)
GORA HERRIA
2015/05/15
KARRANTZA (KONTXA AUZOA)
ANAI ARREBAK + CHE SUDAKA + GARILAK 26
2015/05/15
DERIO (TXOSNAGUNEA)
ITZIARREN SEMEAK
2015/05/15
DONOSTI (BIDEBIETA AUZOA)
KORRONTZI (DISKO SINAKETA)
2015/05/16
MADRIL (EUSKAL ETXEA)
GARILAK 26
2015/05/16
OION (PLAZA)
UNSAIN
2015/05/16
DEBA (PLAZA)
SANTO MATXETE + JOXE REPLAY + GOVERNORS + LAST TEA PARTY
2015/05/16
DERIO (TXOSNAGUNEA)
KAOTIKO + EN TOL SARMIENTO (ETS)
2015/05/16
BEASAIN (TXOSNAGUNEA)
HESIAN + TRIKIZIO
2015/05/16
ORTUELLA (PLAZA)
TALDE LOKALA + ITZIARREN SEMEAK
2015/05/16
BILBO (ZURBARANBARRI AUZOA)
PUZGARRIAK
2015/05/17
FRUIZ (PARKING)
OSKIZOLA
2015/05/17
ORDUÑA (PLAZA)
INGO AL DEU
2015/05/17
DEBA (PLAZA)
TRIKIZIO
2015/05/18
BEASAIN (PLAZA)
TRIKITIXARI BURUZKO SOLASALDIA (AGUS BARANDIARAN)
2015/05/22
ARETXABALETA (KULTUR ETXEA)
GOVERNORS
2015/05/22
TOLOSA (BONBERENEA)
HESIAN
2015/05/22
BERGARA (PLAZA)
ESKEAN KRISTO
2015/05/22
BERGARA (TXOSNAGUNEA)
ZE ESATEK! + TXARANGO + GOZATEGI
2015/05/22
ZAMUDIO (PLAZA)
PUZGARRIAK
2015/05/23
MUNGIA (ATXURIZUBI KALEA)
OSKIZOLA
2015/05/23
ZAMUDIO (BIDEKOETXE PARKEA)
TRIKIZIO
2015/05/23
LEKEITIO (PLAZA)
KORRONTZI
2015/05/23
ZIEKO (PLAZA)
MAURESCA FRACAS DUB + TXARANGO
2015/05/23
GASTEIZ (MONTEHERMOSO JAUREGIA)
LAIN + KARTZAROT + GARILAK 26
2015/05/23
ZAMUDIO (PLAZA)
UMEEN PARKEA
2015/05/24
ZAMUDIO (KOTXOZULO PARKEA)
GORA HERRIA
2015/05/24
BILBO (BILBOROCK ARETOA)
KAOTIKO
2015/05/24
URDIÑARBE ("MUSIKAREN EGUNA" JAIALDIA)
EUSKAL HERRIKO ROCK MUSIKAREN IKASTAROA
2015/05/27
BASAURI (MUSIKA ESKOLA)
PUZGARRIAK
2015/05/29
ALONSOTEGI (ESKOLA)
KONTZERTU AKUSTIKOA + ESPALOIAN + HESIAN + EMEPEBO5T
2015/05/29
EIBAR (PLAZA)
ESKEAN KRISTO + ESTRICALLA + ARKADA SOCIAL + GRAMONES
2015/05/29
OÑATI (ERREKALDE AUZOA)
EMON + JUANTXO SKALARI
2015/05/29
HORTA (PL DE L´ESTATUT)
GOVERNORS + SOZIEDAD ALKOHOLIKA (SA)
2015/05/29
ATARRABIA (TOTEM ARETOA)
ETSAIAK
2015/05/29
BEASAIN (GAZTETXEA)
XAIKO
2015/05/29
LLEIDA (KALEKEÑOROCK JAIALDIA)
ITZIARREN SEMEAK + GARILAK 26
2015/05/29
ABANTO ZIERBENA (LAS CARRERAS AUZOA)
ZEA MAYS + DOCTOR DESEO
2015/05/30
BARTZELONA (ATHLETIK IRIA)
DISKOFESTA
2015/05/30
MUNGIA (LEGARDA IKASTOLA)
IRRIKAN + HESIAN + DJ RAIZTI
2015/05/30
ABARZUZA (PLAZA)
GOVERNORS
2015/05/30
LEITZA (GAZTETXEA)
LAIN
2015/05/30
AZPEITIA (NUARBE AUZOA)
ALTXATU + ENKORE + ZEA MAYS + OXABI
2015/05/31
BILBO (IBILALDIA-MIRIBILLA GUNEA)
D-PINTXOS + URTZ + ITZIARREN SEMEAK + OIHAN VEGA
2015/05/31
BILBO (IBILALDIA - HARROBI GUNEA)
DEMODE QUARTET + KORRONTZI + TRIKIZIO
2015/05/31
BILBO (IBILALDIA-AREATZA GUNEA)
ESPALOIAN + GARILAK 26
2015/05/31
BILBO (IBILALDIA-RIPA GUNEA)
IRRIKAN + EN TOL SARMIENTO (ETS)
2015/06/05
ZALDIBI (ANTZOKIA)
PUZGARRIAK
2015/06/06
LEMOIZ (ANDRAKA UZOA)
ETSAIAK + SA + PORCO BRAVO + ABERRI TXARRAK + BACKBONE + BLASTERM
2015/06/06
GERNIKA (ASTRA APARKALEKUA - ROCK&RALLY JAIALDIA)
ARTXOAK + KARTZAROT
2015/06/06
LARRABETZU (GAZTETXEA - LARRABETZUFEST)
KORRONTZI + OS MELIDAOS
2015/06/06
SANTURTZI (GERNIKA PLAZA)
GARILAK 26
2015/06/06
BILBO (CASTAÑOS AUZOA)
LOON VAGOS + THE USKI´S + TRIKIZIO
2015/06/06
IBARRANGELU (PLAZA)
ESKEAN KRISTO + ESTRICALLA
2015/06/06
IGORRE (TXOSNAGUNEA)
TALDE LOKALAK + GORA HERRIA
2015/06/06
TRAPAGA (SAN GABRIEL AUZOA)
SKASTI + ITZIARREN SEMEAK
2015/06/06
AZPEITI (SANJUANDEGI AUZOA)
TRIKINARRU
2015/06/07
LEZAMA
EUSKAL HERRIKO ROCK MUSIKAREN IKASTAROA
2015/06/10
GASTEIZ (OIHANEDER EUSKERAREN ETXEA)
ZE ESATEK! + GARILAK 26
2015/06/12
BILBO (OTXARKOAGA AUZOA)
KAOTIKO + TRIKIZIO
2015/06/12
GALLARTA (PLAZA)
PUZGARRIAK
2015/06/13
MUNGIA (LARRAMENDI IKASTOLA)
PUZGARRIAK
2015/06/13
ERANDIO (GOIHERRI AUZOA)
DALTONDARRAK
2015/06/13
ALGORTA (PLAZA)
BLUP + EMON + HESIAN + TRIKIZIO
2015/06/13
AMOROTO (OLETA AUZOA)
THE RIFF TRUCKERS + VENDETTA
2015/06/13
MUXIKA (SAN ROMAN AUZOA)
ESKEAN KRISTO + SERMONDS
2015/06/13
DONOSTI (KORTXOENEA GAZTETXEA)
GOVERNORS
2015/06/13
LEGAZPI (PLAZA)
GARILAK 26
2015/06/13
ERANDIO (GOIHERRI AUZOA)
PERLAK + BEGIZ BEGI + 3GABE2 + OIHAN VEGA
2015/06/14
GASTEIZ (MEDIZORROTZA - ARMENTIA GUNEA)
GURI5 + EN TOL SARMIENTO (ETS) + ESNE BELTZA + XAIKO
2015/06/14
GASTEIZ (ARABA EUSKARAZ - MENDIZORROZA GUNEA)
EUSKAL HERRIKO FOLK MUSIKAREN IKASTAROA
2015/06/15
DONOSTI (LIZEO SANTO TOMAS)
PUZGARRIAK + TREN TXU-TXU
2015/06/19
MUNGIA (LEGARDA)
PUZGARRIAK + DISKOFESTA
2015/06/19
URDULIZ (ELORTZA ESKOLA)
TALDE LOKALAK + GARILAK 26
2015/06/19
ZALLA (ARANGUREN AUZOA)
ANGER + NIÑA COYOTE ETA CHICA TORNADO + INGO AL DEU
2015/06/19
ANDOAIN (NAFARROA PLAZA)
TXAPELPUNK + XAIKO + EMON
2015/06/19
ZARAUTZ (ZELAI ONDO AUZOA)
REVOLVER + GORA HERRIA
2015/06/19
MUSKIZ
PUZGARRIAK
2015/06/20
MUNGIA (PISZINAK)
KORRONTZI
2015/06/20
OÑATI (OLARA AUZOA)
TUMATX + EN TOL SARMIENTO (ETS) + ERRITMO
2015/06/20
HAZPARNE (PLAZA)
ANGER + GOVERNORS
2015/06/20
ARRASATE (TXOSNAGUNEA)
TRIKIZIO
2015/06/20
BASAURI (POZOKOETXE PLAZA)
VENDETTA + GOZATEGI
2015/06/20
ANDOAIN (PLAZA)
ITZIARREN SEMEAK
2015/06/20
AZPEITIA (URRESTILLA AUZOA)
GARILAK 26
2015/06/20
BILBO (IRALA AUZOA)
NIK KHAOS + KAOTIKO
2015/06/20
BEDIA (PLAZA)
URTZ + DJ
2015/06/20
SONDIKA (UDALETXEKO ZELAIAN)
TALDE LOKALA + ESKEAN KRISTO
2015/06/20
UBIDEA (PLAZA)
TRIKIZIO
2015/06/21
BILBO (AREATZA)
THE LASAI + ALTXATU + KAOTIKO
2015/06/21
LEIOA (TXOSNAGUNEA)
GARILAK 26
2015/06/23
LEIOA (TXOSNAGUNEA)
TRIKIZIO
2015/06/23
LEIOA (BOULEVARD)
GARILAK 26
2015/06/24
AGURAIN (PLAZA)
INUN + EÑAUT ELORRIETA
2015/06/25
BILBO (SARRIKOKO KONSERBATORIOA)
HESIAN
2015/06/25
ARRASATE (TXOSNAGUNEA)
ESKEAN KRISTO + KING KONG BOY
2015/06/25
LASARTE ORIA (OKENDO PLAZA)
KORRONTZI
2015/06/26
AIHERRA (PLAZA)
BIG MOUTH + EMON
2015/06/26
SOPELA (TXOSNAGUNEA)
PIXONTSIS + EN TOL SARMIENTO (ETS) + NORMAN
2015/06/26
BERRIZ (TXOSNAGUNEA)
AKERBELTZ + OIHAN VEGA
2015/06/26
GUEÑES - LA QUADRA AUZOA (PLAZA)
DJ BULL
2015/06/26
MUNGIA (TXOSNAGUNEA)
ITZIARREN SEMEAK + KELLY KAPOWSKY + NORTH SUMMER
2015/06/26
EULATE (PLAZA)
TRIKIZIO
2015/06/27
ZAMUDIO (LAGATZU EGUNA)
TALDE LOKALA + THE USKI´S + ENKORE + AKATZ
2015/06/27
DIMA (PLAZA)
ASTAPALO + ITZIARREN SEMEAK + BEHEKO KALE
2015/06/27
LANDA (PLAZA)
KORRONTZI
2015/06/27
POMBAL (PORTUGAL)
ANGER + BELAKO
2015/06/27
MUNGIA (TXOSNAGUNEA)
THE ZEPO + ESKEAN KRISTO + BLOODY BROTHERHOOD
2015/06/27
HERNANI (TILOS PASEALEKUA)
LAIN + EN TOL SARMIENTO + DJ BULL
2015/06/27
ASTEASU (PLAZA)
SU TA GAR + VENDETTA + DJ
2015/06/27
LOIU (PLAZA)
SEIURTE + REVOLTA PERMANENT + GORA HERRIA
2015/06/27
BERRIZ (TXOSNAGUNEA)
MY SWEET TORMENT + IZERDI GORRIA
2015/06/27
SOPELA (TXOSNAGUNEA)
EH SUKARRA + KAOTIKO + TRIKIZIO
2015/06/27
SENPERE (PLAZA)
HESIAN + KRESALA
2015/06/27
GUEÑES - LA QUADRA AUZOA (PLAZA)
GOVERNORS + GARILAK 26
2015/06/27
ARAIA (PLAZA)
MIKEL URDANGARIN
2015/06/28
AIHERRA (PLAZA)
ROCK´S KIDS BAND + OIHAN VEGA
2015/06/28
MUNGIA (MATXIN PLAZA)
KORRONTZI
2015/06/28
LOIU (PLAZA)
SKAKEITAN + ALDATS
2015/06/28
MUNGIA (TXOSNAGUNEA)
NIÑA COYOTE ETA CHICA TORNADO + GOZATEGI
2015/06/28
ORIO (PLAZA)
DONNA VERSUS + TACUMAH REGGAE BAND
2015/06/28
SOPELA (TXOSNAGUNEA)
AURRESKU + KORRONTZI
2015/06/29
BILBO (EUSKALDUNA JAUREGIA)
CACTUS + MAIDA VALE + NEKE POLITIKOA
2015/06/29
MUNGIA (TXOSNAGUNEA)
ZIRKINIK BEZ
2015/06/29
SOPELA (TXOSNAGUNEA)
KORRONTZI & BILBOKO ORKESTA SINFONIKOA
2015/06/29
MUNGIA (MATXIN PLAZA)
PUZGARRIAK + DISKOFESTA
2015/06/30
MUNGIA (TXOSNAGUNEA)
TXALAPARTA + DJ
2015/07/01
BILBAO (GUGGEMHEIN MUSEOA)
REINCIDENTES + LOS ZOPILOTES TXIRRIAUS
2015/07/03
MUNGIA (TXOSNAGUNEA)
GOVERNORS + ESNE BELTZA + VENDETTA
2015/07/03
AMOROTO (FRONTOIA)
INGO AL DEU
2015/07/03
AMOROTO (PLAZA)
GREAT SOUTHEM + RISE TO FALL
2015/07/04
MUNGIA (TXOSNAGUNEA)
IHESKIDE + BIDE BATEZ
2015/07/04
AMOROTO (PLAZA)
ESKEAN KRISTO
2015/07/04
ARAMAIO (PLAZA)
EMON
2015/07/04
ATAUN (PLAZA)
PUZGARRIAK + BITS JAIA
2015/07/05
AMOROTO (PLAZA)
EN TOL SARMIENTO (ETS) + TRIKIDANTZ
2015/07/06
AMOROTO (PLAZA)
KORRONTZI
2015/07/09
IRUÑA (NAFARROA OINEZ TXOKOA)
PUZGARRIAK
2015/07/10
LEZAMA (GOITIOLTZA AUZOA)
OIHAN VEGA
2015/07/10
LEZAMA (GOITIOLTZA AUZOA)
KORRONTZI
2015/07/10
LESAKA (PLAZA)
KIKE MORA JAZZ TRIO
2015/07/11
ALGORTA (PORTU ZAHARRA)
KARTZAROT + GORA HERRIA
2015/07/11
LEZAMA (GOITIOLTZA AUZOA)
ZEA MAYS + GARILAK 26
2015/07/11
BIDARRAI (PLAZA)
EN TOL SARMIENTO (ETS) + TRIKIZIO
2015/07/11
SENPERE (AMOTZ AUZOA)
MOSSIN AGANT + TXAPELPUNK + SELECTA STEPI
2015/07/11
GASTEIZ (ADURTZA AUZOA)
BOSTENBOR + EMON + ERROMERIA
2015/07/11
BUSTURIA (SAN KRISTOBAL AUZOA)
URRATS
2015/07/11
ERANDIO (GOIHERRI AUZOA)
TALDE LOKALA + AKERBELTZ
2015/07/13
BIDARRAI (PLAZA)
UKAN + ITZIARREN SEMEAK
2015/07/13
SANTURTZI (TXOSNAGUNEA)
KATEZ + ZEA MAYS + EMON
2015/07/13
IRUÑA (GORA IRUÑA)
VENDETTA
2015/07/14
SANTURTZI (PORTUA)
BATEK DAKI + VENDETTA
2015/07/15
ZORNOTZA (ZUBIONDO PLAZA)
INGO AL DEU
2015/07/16
ALEGI (PLAZA)
GATILLAZO + ETSAIAK
2015/07/16
DONOSTI (PORTUA)
HORA TRECE + GATILLAZO
2015/07/17
ZORNOTZA (TXOSNAGUNEA)
GARILAK 26
2015/07/17
ARAKALDO (PLAZA)
TRIKIZIO
2015/07/18
BILBO (ARENAL)
TALDE LOKALAK + INGO AL DEU
2015/07/18
GÜEÑES (ZARAMILLO)
BETAGARRI + ZIRKINIK BEZ
2015/07/18
ZORNOTZA (ZUBIONDO PLAZA)
EN TOL SARMIENTO (ETS) + 3GABE2
2015/07/18
DONOSTI (GROS AUZOA)
GARILAK 26
2015/07/18
OTXANDIO (PLAZA)
JOXE REPLAY + ITZIARREN SEMEAK + FAN&GO
2015/07/18
ANTZUOLA (ZUTARREGI PLAZA)
VENDETTA
2015/07/18
MARKINA (ZELAIA)
KINNINE + XUTIK + TRIKIZIO
2015/07/18
MAKEA (PLAZA)
TRIKITILARIAK + FANFARREA GURETZAT
2015/07/19
GATIKA (BUTROI AUZOA)
DALTONDARRAK
2015/07/19
PLENTZIA (PORTUA)
JOSELU ANAIAK
2015/07/19
ALEGI (PLAZA)
REINCIDENTES
2015/07/21
ORERETA (ZUMARDIA)
TRIKITILARIAK + XAIBOR
2015/07/22
GATIKA (BUTROI AUZOA)
GARILAK 26
2015/07/22
TRAPAGA (LA ARBOLEDA)
KORRONTZI
2015/07/24
DUNKERQUE (FRANTZIA - HET LINDEBOOM JAIALDIA)
LARREGI + HESIAN
2015/07/24
ZORNOTZA (TXOSNAGUNEA)
TALDE LOKALA + ENEMIGOS INTIMOS (Tributo Joaquin Sabina) + IROS TODOS A TOMAR POR CULO (Tributo Extremoduro)
2015/07/24
SOPUERTA (LANDA)
ESKEAN KRISTO
2015/07/24
ARRIGORRIAGA (TXOSNAGUNEA)
HABEAS CORPUS + GARILAK 26
2015/07/24
ARETA (LANDA)
EMON + TRIKIZIO
2015/07/24
BERANGO (SANTA ANA)
TRIKITILARIAK + BERTSOLARIAK + GOZATEGI + UNSAIN
2015/07/25
BILLABONA (ERREBOTE PLAZA)
DISKO TXIKI
2015/07/25
MUNGIA (LAUKARIZ AUZOA)
PATXI TA KONPANIA
2015/07/25
ZUBIETA (PLAZA)
LEHIAN + BABAR LAVANDA + SUEDER + VENDETTA + HONAT
2015/07/25
MORGA (PLAZA)
BETAGARRI + XAIKO
2015/07/25
LANTARON (PLAZA)
CARA Y CRUZ + ZE ESATEK!
2015/07/25
ZORNOTZA (TXOSNAGUNEA)
TAKE (Tributo Kaos Etiliko) + TALCO + GARILAK 26
2015/07/25
SOPUERTA (LANDA)
ESKEAN KRISTO + BELAKO + IZERDI GORRIA
2015/07/25
OTXANDIO (PLAZA)
SANGRE DE MONO + LA RAIZ + TRIKIZIO
2015/07/25
ZURAIDE - LAPURDI (PLAZA)
BIDE BAKARRA + GOVERNORS + JOXE REPLAY
2015/07/25
LEITZA (GAZTETXEA)
ESNE POTAK + EMON + AKERBELTZ
2015/07/25
ARETA (LANDA)
GARILAK 26
2015/07/25
MUNGIA (LAUKARIZ AUZOA)
ITZIARREN SEMEAK + GORA HERRIA
2015/07/25
BERANGO (SANTA ANA)
ATZEKABE + HESIAN + URRATS
2015/07/25
BUSTURIA (AXPE AUZOA)
ESNE BELTZA + DJ
2015/07/25
GORLIZ (UDALETXE PLAZA)
KORRONTZI
2015/07/25
MATARÓ (SANTA ANNA PLAZA)
PATXI & KONPAIÑIA
2015/07/26
ARETA (LANDA)
DJ BULL
2015/07/26
MUNGIA (LAUKARIZ AUZOA)
KORRONTZI
2015/07/26
OLAZTI (FUTBOL ZELAIA)
EMON + JEANETTE
2015/07/27
ERMUA (CARDENAL ORBE PLAZA)
LAIN + ESNE BELTZA
2015/07/28
BILLABONA (ERREBOTE PLAZA)
ITZIARREN SEMEAK
2015/07/29
BAIONA (KIXKIL OSTATUA)
ESKEAN KRISTO
2015/07/29
GETXO (ALGORTA - TXOSNAGUNEA)
THE USKI´S + ...
2015/07/30
MUNDAKA (MUNDAKA FESTIVAL)
EMON
2015/07/30
BORGES BLANQUES (MAS CONCAVELLA)
PREST + GOVERNORS + EZEN BALE + XORIÑOAK KALOIAN
2015/07/30
LIZARRA (TXOSNAGUNEA)
TRIKIZIO
2015/07/30
GÜEÑES (PLAZA)
GORA HERRIA
2015/07/30
DERIO (SAN INAZIO AUZOA)
TRIKIZIO
2015/07/31
LAUDIO (UGARTE AUZOA)
EMON
2015/07/31
IVARS DE NOGUERA
KAOTIKO + LAST TEA PARTY
2015/07/31
FORUA (PLAZA)
LAIN + ALTXATU + BIDE BAKARRA
2015/07/31
LIZARRA (TXOSNAGUNEA)
ALTXATU + XAIKO
2015/08/01
AURIZBERRI (POLIGONOA)
TRIKIZIO
2015/08/01
LEMOA (TXOSNAGUNEA)
ESKEAN KRISTO + EN TOL SARMIENTO (ETS)
2015/08/01
FORUA (PLAZA)
OIHAN VEGA
2015/08/03
MUNGIA (BIRLE AUZOA)
EMON + TIRRI & TERRY DJ
2015/08/04
BAIGORRI (BIXENTAINEA)
XEIC! + VENDETTA
2015/08/05
GASTEIZ (TXOSNAGUNEA)
BITS JAIA
2015/08/05
FRUIZ (PARKING)
SU TA GAR + ETSAIAK
2015/08/06
GASTEIZ (TXOSNAK)
HAITZAMA
2015/08/06
FRUIZ (PARKING)
GOZATEGI
2015/08/06
OIARTZUN (PLAZA)
KAOTIKO + GOVERNORS
2015/08/06
GETXO (ERROMO)
EN TOL SARMIENTO (ETS) + HESIAN
2015/08/06
GASTEIZ (FORUEN PLAZA)
GORA HERRIA
2015/08/07
ETXARRI (PLAZA)
KORRONTZI
2015/08/07
MALASIA (RAINFOREST WORLD MUSIC JAIALDIA)
TRIKIZIO
2015/08/07
GETXO (ERROMO)
XAIKO
2015/08/07
GASTEIZ (MATXETE PLAZA)
ITZIARREN SEMEAK + GOVERNORS + GARILAK 26
2015/08/07
FRUIZ (PARKING)
KORRONTZI
2015/08/08
MALASIA (RAINFOREST WORLD MUSIC JAIALDIA)
TRIKIZIO
2015/08/08
EZPELETA (PLAZA)
THE USKI´S + DJ
2015/08/08
MARURI (PLAZA)
VENDETTA + GORA HERRIA
2015/08/08
SODUPE (TXOSNAGUNEA)
SU TA GAR
2015/08/08
BERASTEGI (PLAZA)
KORRONTZI
2015/08/09
MALASIA (RAINFOREST WORLD MUSIC JAIALDIA)
SOMAS CURE + RADIOCRIMEN + RATZINGER + GARILAK 26
2015/08/09
ASTRABUDUA (MENDIGUREN PLAZA)
ROBERTO ETA IDOIA
2015/08/10
FRUIZ (SAN LORENTZO ERMITA)
GROOVE GIRLS + VENDETTA
2015/08/11
DONOSTI (KAIA-PIRATAK)
URTZ + HESIAN
2015/08/11
DONOSTI (SAGÜES)
HESIAN
2015/08/12
AMURRIO (PLAZA)
EL BASTON DE LA VIEJA + GOVERNORS + AKERBELTZ
2015/08/12
AMURRIO (TXOSNAGUNEA)
ESKEAN KRISTO + SKAKEITAN + VENDETTA
2015/08/14
MAÑARIA (PLAZA)
BIHOZKADA + PETTI + GUGAZ
2015/08/14
ZIZURKIL (PLAZA)
TALDE LOKALA + ZEA MAYS + INGO AL DEU
2015/08/14
ZEANURI (PLAZA)
SKAKEITAN + DJ RUBA
2015/08/14
AMURRIO (PLAZA)
TALDE LOKALA + URTZ
2015/08/14
BURLATA (PLAZA)
TRIKIZIO
2015/08/14
DEBA (TXOSNAGUNEA)
LAIN + ESKEAN KRISTO + GOVERNORS + ITZIARREN SEMEAK + TRIKIZIO
2015/08/15
LUHUSSO (PLAZA)
GONTZAL MENDIBIL
2015/08/15
ARRANKUDIAGA (PLAZA)
KAOTIKO + SEGISMUNDO TOXICOMANO + BOIKOT + KODIGO NORTE
2015/08/15
LANGRAIZ-OKA (PLAZA)
HAITZAMA
2015/08/15
LAUDIO (PLAZA)
MARIACHI AZTECA
2015/08/15
MAÑARIA (PLAZA)
SKAKEITAN + VENDETTA
2015/08/15
ARETXABALETA (PLAZA)
GARILAK 26
2015/08/15
LARRABETZU (PLAZA)
TXAPELPUNK + TXIMELETA + DJ BULL
2015/08/15
GOIZUETA (PLAZA)
EGAN
2015/08/15
ONDARRU (ITSASAURRE PLAZA)
IHESKIDE + HESIAN + BERTSIOLARIAK
2015/08/15
GERNIKA (PASEALEKU)
PUZGARRIAK
2015/08/16
LARRABETZU (IGERILEKUA)
EZTEN GIRO
2015/08/16
MAÑARIA (PLAZA)
RURAL ZOMBIES + EMON
2015/08/16
AZKOITI (PLAZA)
TALDE LOKALA + HESIAN
2015/08/16
ONDARRU (ITSASAURRE PLAZA)
LA PEGATINA + TRIKIZIO
2015/08/17
GERNIKA (PASEALEKU)
HABEMUS PAPA + TALCO + INGO AL DEU
2015/08/17
ARRANKUDIAGA (PLAZA)
KORRONTZI
2015/08/18
GERNIKA (PASEALEKU)
TRIKIZIO
2015/08/18
UREPEL (PLAZA)
TRIKITILARIAK + UR JAIA
2015/08/22
GATIKA (PLAZA)
THE USKI´S
2015/08/22
GERNIKA (ERRENTERI AUZOA)
TALDE LOKALA + ITZIARREN SEMEAK
2015/08/22
ITSASU (PLAZA)
ENKORE + GARILAK 26
2015/08/22
MOREDA DE ALAVA (PLAZA)
GORA HERRIA
2015/08/22
AZUELO (PLAZA)
PUZGARRIAK
2015/08/23
GERNIKA (ERRENTERI AUZOA)
IMUNTZO TA BELOKI
2015/08/23
BUSTURIA (SAN BARTOLOME AUZOA)
XEIC + VENDETTA
2015/08/23
IBARRA (PLAZA)
KAYAH & TRANSORIENTAL ORCHESTRA & AGUS BARANDIARAN (KORRONTZI)
2015/08/23
BILBO (PLAZA BERRIA)
ZE ESATEK! + XAIKO
2015/08/23
BILBO (ALTXAPORRUE KONPARTSA)
TXARANGA GURETZAT
2015/08/24
GATIKA (PLAZA)
BELARMINAK + LAIN
2015/08/24
IBARRA (PLAZA)
TXAPELPUNK + DJ
2015/08/25
IBARRA (GAZTETXEA)
ESKEAN KRISTO
2015/08/25
BILBO (ALGARA TXOSNA)
GORA HERRIA
2015/08/27
BILBO (EUSKALGUNEA)
ITZIARREN SEMEAK
2015/08/28
ELORRIO (SAN AGUSTIN AUZOA)
REINCIDENTES
2015/08/28
ELGOIBAR (TXOSNAGUNEA)
PEDRA (EXTREMODURO TRIBUTOA) + ESKEAN KRISTO
2015/08/28
AREATZA (PLAZA)
HABELAS HAINAS + KORRONTZI + LIVIAO DE MARRAO + NAO
2015/08/28
CASTELO BRANCO (PORTUGAL)
EN TOL SARMIENTO (ETS) + INGO AL DEU
2015/08/28
BAKIO (PARKING)
TRIKIZIO
2015/08/28
BARGOTA (PLAZA)
PUZGARRIAK
2015/08/29
BAKIO
TXIMELETA
2015/08/29
LAUDIO (PLAZA)
VENDETTA + LAST TEA PARTY DJ´S
2015/08/29
BILBO (EUROPA PARKEA)
KORRONTZI
2015/08/29
O INCIO (TERRA BRAVA JAIALDIA)
XAIKO
2015/08/29
CERVERA (LERIDA)
KORRONTZI
2015/08/30
BILBO (PLAZA BERRIA)
NAROA GAINTZA & KEU AGIRRETXE + ESPALOIAN
2015/08/30
GAUTEGIZ ARTEAGA (PLAZA)
GORA HERRIA
2015/08/31
TRAPAGA (POLIKIROLDEGI ALBOAN)
SERMONDS + GOVERNORS
2015/09/04
ELORRIO (TXOSNAGUNEA)
LAIN + SKAKEITAN + ...
2015/09/04
ZIZURKIL (JOXE ARREGI PLAZA)
GARILAK 26
2015/09/04
SANTURTZI (MAMARIGA AUZOA)
ESKEAN KRISTO + TXAPELPUNK + DJ ELEPUNTO
2015/09/04
SOPUERTA (MERCADILLO AUZOA)
ARTXOAK + KARTZAROT + INGO AL DEU
2015/09/04
LEZAMA (TXOSNAGUNEA)
TALDE LOKALA + GORA HERRIA
2015/09/04
LEIOA (ONDIZ AUZOA)
GARILAK 26
2015/09/05
ATAUN (SAN GREGORIO AUZOA)
KIKE BIGURI (MONOLOGO) + INGO AL DEU
2015/09/05
SOPUERTA (MERCADILLO AUZOA)
KAOTIKO + ESNE BELTZA
2015/09/05
TRAPAGA (POLIKIROLDEGI ALBOAN)
GORA HERRIA
2015/09/05
LOIU (LARRONDO AUZOA)
TALDE LOKALA + ESKEAN KRISTO + GOVERNORS
2015/09/05
ZEBERIO (PLAZA)
EMON + KOLOKA
2015/09/05
URRUÑA (PLAZA)
TRIKIZIO
2015/09/05
URDULIZ (PLAZA)
SKAKEITAN + VENDETTA + OXABI
2015/09/05
LEZAMA (TXOSNAGUNEA)
KORRONTZI
2015/09/06
ZESTOA (PLAZA)
GONTZAL MENDIBIL
2015/09/08
UGAO (HERRIKO ENPARANTZA)
GORA HERRIA
2015/09/08
SAMANIEGO (PLAZA)
GORA HERRIA
2015/09/09
BERMEO (LAMERA)
FAT FUCKERS + URTZ + SKAKEITAN
2015/09/11
BERMEO (LAMERA)
KORRONTZI
2015/09/11
MARSINNE (BELGICA - MUSIQUES ET TRADITIONS MARSINNE JAIALDIA)
EMON + ITZIARREN SEMEAK + GARILAK 26
2015/09/11
GÜEÑES (PLAZA)
TXAPELPUNK + KAOTIKO
2015/09/11
ALEGRIA DULANTZI (PLAZA)
ZAIN + VENDETTA
2015/09/11
UGAO (GERNIKA ENPARANTZA)
TRIKIZIO
2015/09/11
UGAO (HERRIKO ENPARANTZA)
OSKIZOLA
2015/09/12
SONDIKA (SANTA CRUZ)
BIDAIA
2015/09/12
SOPELA (BIZKAIA)
RUAILLE BUAILLE
2015/09/12
MARURI (PROBADERO)
KORRONTZI
2015/09/12
ALDEN BIEZEN (BELGICA - SCOTTISCH WEEKEND JAIALDIA)
XAIKO + BOIKOT
2015/09/12
MADRIL (VALLEKAS AUZOA)
MEXICAN FOOD + HABEMUS PAPA + ESKEAN KRISTO + HONAT
2015/09/12
UGAO (TXOSNAGUNEA)
TRIKIZIO
2015/09/12
SANTURTZI (MAMARIGA AUZOA)
GORA HERRIA
2015/09/12
KARRANTZA (PLAZA)
GARILAK 26
2015/09/12
URDULIZ (PLAZA)
TALDE LOKALAK + GARILAK 26
2015/09/18
LAUDIO ( LATEORRO AUZOA)
PIXONTXIS + KAOTIKO + GOSE
2015/09/18
AULESTI (PLAZA)
EÑAUT ELORRIETA + GIBELURDINAK + GARILAK 26
2015/09/19
ARTEA (PLAZA)
GUDA DANTZA + EN TOL SARMIENTO (ETS) + DJ
2015/09/19
LAUDIO (LATEORRO AUZOA)
VENDETTA
2015/09/19
URRETXU (PLAZA)
EMON
2015/09/19
LEKORNE (PLAZA)
ESKEAN KRISTO + ANESTESIA + DJ
2015/09/19
URRETXU (TXOSNAGUNEA)
HESIAN (AKUSTIKOA)
2015/09/24
SAMANIEGO (KULTUR ETXEA)
BASKERY + TANIA DE SOUSA + LAS GILDAS + LIBE
2015/09/25
SOPELA (KOSTA FEST JAIALDIA)
TRIKIZIO
2015/09/25
ZALLA (PLAZA)
SINIESTRO TOTAL + EL COLUMPIO ASESINO + LA M.O.D.A + ...
2015/09/26
IRUN (IRUNROCK JAIALDIA)
KIKO VENENO + THE AGAPORNIS + THE USKI´S + AUDIENCE
2015/09/26
SOPELA (KOSTA FEST JAIALDIA)
XAIKO
2015/09/26
SAN ROMAN DE CAMPEZO (PLAZA)
COHEN + ESKEAN KRISTO + DJ
2015/09/26
ORIO (PLAZA)
GOVERNORS
2015/09/26
UHARTE (PLAZA)
HESIAN + GORA HERRIA
2015/09/26
ZALLA (PLAZA)
TALDE LOKALA + ETSAIAK + MANIFA
2015/10/02
BILBO (ZORROZA)
HESIAN + RUMBALBAR
2015/10/02
BARTZELONA ( LES CORT AUZOA)
ITZIARREN SEMEAK + BOIKOT
2015/10/02
DERIO (SAN MIGUEL AUZOA)
SKASTI + TXARANGO
2015/10/02
BILBO (URIBARRI AUZOA)
THE PUSHERMEN
2015/10/03
DERIO
TRIKIZIO
2015/10/03
URRUÑA (OLHETA AUZOA)
EL ULTIMO K ZIERRE + ZARPAZO A CICATRIZ + GARILAK 26
2015/10/03
AGURAIN (PLAZA)
GORA HERRIA
2015/10/03
BILBO (ZORROZA)
LABRIT + KEZKA + ESPALOIAN + OXABI
2015/10/04
USURBIL (KILOMETROAK - IKASTOLA GUNEA)
U.K.BILL + SKAKEITAN + BETAGARRI + ESKEAN KRISTO + ....
2015/10/04
USURBIL (KILOMETROAK - ARANERREKA GUNEA)
LAIN + ODOLAREN MINTZOA + ANAI ARREBAK + HESIAN
2015/10/04
USURBIL (KILOMETROAK - ATALLU GUNEA)
KORRONTZI
2015/10/04
ERANDIO GOIKOA
GUDA DANTZA + AKATZ + TXAPELPUNK
2015/10/10
LOIU (PLAZA)
ITZIARREN SEMEAK + HESIAN
2015/10/10
DURANGO (EZKURDI)
VENDETTA
2015/10/10
BASAURI (ARIZGOITI PLAZA)
EMON
2015/10/11
AGURAIN (TXOSNAGUNEA)
GOVERNORS + ITZIARREN SEMEAK
2015/10/11
BASAURI (ARIZGOITI PLAZA)
KORRONTZI
2015/10/15
MADRIL (CLAMORES ARETOA)
GOVERNORS
2015/10/16
TOLOSA (BONBERENEA)
KORRONTZI
2015/10/17
OÑATI (SANTA ANA ARETOA)
IHES + GARILAK 26
2015/10/17
BARAKALDO (BEURKO-BAGATZA AUZOA)
KASKEZUR + HESIAN + ZEA MAYS + OIHAN VEGA + TRIKIDANTZ
2015/10/18
ELIZONDO (NAFARROA OINEZ - 4.GUNEA)
EMON + XUTIK + LOS ZOPILOTES TXIRRIAUS
2015/10/18
ELIZONDO (NAFARROA OINEZ - 2.GUNEA)
THE USKI´S (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2015/10/20
BILBO (KAFE ANTZOKI)
GORA HERRIA
2015/10/23
BALMASEDA (PLAZA)
GOVERNORS
2015/10/23
ESKORIATZA (ZALDIBAR ANTZOKIA)
EMON + TRIKIZIO
2015/10/24
BAIONA (CHAO KAIA)
NI NAGO + ITZIARREN SEMEAK + REVOLTA PERMANENT + DJ GO FREAK
2015/10/24
SESTAO (TXIRBILENEA GAZTETXEA)
TALDE LOKALA + REINCIDENTES + HESIAN + DJ BULL
2015/10/24
MALLABIA (PLAZA)
POTROTAINO + ZARPAZO! A CICATRIZ
2015/10/24
AZKOITIA (PLAZA)
EGURRA TA KITTO + TXAPELPUNK + ORREAGA778 + DJ TIRRITERI
2015/10/24
DONEZTEBE (PLAZA)
VENDETTA + DJ
2015/10/24
BALMASEDA (PLAZA)
KULUKAN + TRIKINARRU
2015/10/25
MUNGIA
THE INCULT + THE USKI´S + SWING JAIA
2015/10/31
GERNIKA (REVOLUTION ARETOA)
ITZIARREN SEMEAK + KAOTIKO + KALERA + TRIKIZIO
2015/10/31
IRURTZUN (FRONTOIA)
GUDA DANTZA
2015/10/31
LEMOA
ENKORE (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2015/11/02
BILBO (KAFE ANTZOKI)
EMON
2015/11/05
BERNA (MUODI - SUITZA)
EMON (KONTZERTU AKUSTIKOA)
2015/11/06
BERNA (RADIO RABE BERN - SUITZA)
TRIKITIXARI BURUZKO SOLASALDIA (AGUS BARANDIARAN)
2015/11/06
MARURI (KULTUR ETXEA)
BI BALA + LAIN
2015/11/06
ELORRIO (GAZTETXEA)
EMON
2015/11/06
HUTWILL (IMPROVISORIUM - SUITZA)
GLAUKOMA + VENDETTA + AT VERSARIS
2015/11/07
BARTZELONA (SALAMANDRA 1 ARETOA)
EMON
2015/11/07
LANGENTHAL (LAKUZ - SUITZA)
UMEEN PARKEA (PUZGARRIAK, OHE ELASTIKOAK,...)
2015/11/11
ZAMUDIO (PLAZA)
EN TOL SARMIENTO (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2015/11/11
GASTEIZ (OIHANEDER EUSKARAREN ETXEA - ESKILARAPEKO ATRIO ARETOA)
KORRONTZI (MUSIKA ETA DANTZA TRADIZIONAL IKASTAROA)
2015/11/11
PONTE DE SOR (PORTUGAL)
KORRONTZI (MUSIKA ETA DAANTZA TRADIZIONAL IKASTAROA)
2015/11/12
PONTE DE SOR (PORTUGAL)
KORRONTZI (MUSIKA ETA DANTZA TRADIZIONAL IKASTAROA)
2015/11/13
PONTE DE SOR (PORTUGAL)
GOVERNORS
2015/11/13
CERDAYNOLA DEL VALLES (DRESDEN ARETOA)
OIHAN VEGA + TRIKIZIO
2015/11/13
ZAMUDIO (PLAZA)
KORRONTZI
2015/11/14
PONTE DE SOR (PORTUGAL)
LARREGI + GOVERNORS
2015/11/14
BARTZELONA (RAZZMATAZZ ARETOA)
ZARPAZO! A CICATRIZ + HESIAN + TRIKIDANTZ
2015/11/14
ZAMUDIO (PLAZA)
ITZIARREN SEMEAK
2015/11/14
DONAIXTI (GAZTETXEA)
JJ VAQUERO + IÑAKI URRUTIA (MONOLOGOAK)
2015/11/15
ZAMUDIO (PLAZA)
KORRONTZI (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2015/11/18
BILBO (TEATRO CAMPOS)
ITZIARREN SEMEAK + DJ ALI P
2015/11/20
BELFAST (IRLANDA)
EGURRA TA KITTO + XAIKO + SUKARRA37
2015/11/20
ORMAIZTEGI (TXOSNAGUNEA)
ITZIARREN SEMEAK + AGGRESSORS + HACKLERS + DJ KIKE
2015/11/21
DUBLIN (IRLANDA)
GOVERNORS (BIRA BUKAERA)
2015/11/21
DURANGO (PLATERUENA)
GARILAK 26
2015/11/21
ERANDIO (GAZTETXEA)
TALDE LOKALA + EMON + EROMERIA
2015/11/21
USURBIL (FRONTON)
IKER LAUROBA & ITSASARGIAK + BEÑAT IGARABIDE + EMON + ...
2015/11/22
BERGARA (GAZTETXEA)
KORRONTZI DANTZAN
2015/11/22
BARTZELONA (CAT ARETOA - EH SONA)
KORRONTZI
2015/11/25
BARKALDO (CEDEMI ekitaldi aretoa)
TXAPELPUNK (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2015/11/26
BILBO (KAFE ANTZOKI)
VENDETTA
2015/11/26
DONOSTI (DOKA)
"BANDEN LEHIA" TXAPELKETAREN FINALA + URTZ (talde gonbidatua)
2015/11/27
BILBAO (BILBOROCK ARETOA)
VENDETTA
2015/11/27
GASTEIZ (JIMMY JAZZ)
BI BALA + LAIN
2015/11/27
ANOETA (GAZTETXEA)
ENKORE + TXAPELPUNK + EMON
2015/11/28
GASTEIZ (GAZTETXE - GAZTEHITZ)
VENDETTA
2015/11/28
BILBO (STAGE LIVE)
KORRONTZI & BILBOKO ORKESTA SINFONIKOA
2015/11/28
BASAURI (SOZIAL ANTZOKIA)
ZARPAZO! A CICATRIZ
2015/11/28
ANDOAIN (GAZTETXEA)
REINCIDENTES (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2015/12/03
BILBO (KAFE ANTZOKI)
LIBURU ETA DISCO AZOKA
2015/12/04
DURANGO (LANDAKO)
TXAPELPUNK
2015/12/04
DURANGO (AHOTSENEA)
TRIKIZIO
2015/12/04
OROZKO (PLAZA)
TALDE LOKALA + TXAPELPUNK
2015/12/04
OÑATI (GAZTELEKU)
LIBURU ETA DISKO AZOKA
2015/12/05
DURANGO (LANDAKO)
LAIN
2015/12/05
DURANGO (AHOTSENEA)
HESIAN
2015/12/05
DURANGO (AHOTSENEA)
LIBURU ETA DISKO AZOKA
2015/12/06
DURANGO (LANDAKO)
LARREGI
2015/12/06
DURANGO (AHOTSENEA)
GARILAK 26
2015/12/06
GATIKA (FRONTOIA)
HESIAN
2015/12/06
ORIO (PLAZA)
LIBURU ETA DISKO AZOKA
2015/12/07
DURANGO (LANDAKO)
LIBURU ETA DISCO AZOKA
2015/12/08
DURANGO (LANDAKO)
KORRONTZI DANTZAN
2015/12/08
DURANGO (PLATERUENA)
VENDETTA
2015/12/11
IRUÑA (ZENTRAL)
KORRONTZI DANTZAN + SUSTRAI DANTZA TALDEA
2015/12/13
MADRIL (CIRCULO DE BELLAS ARTES)
2ZIO + TXAPELPUNK
2015/12/18
ANOETA (GAZTETXEA)
ENKORE
2015/12/18
ALTSASU (FORUEN PLAZA)
ISILIK + EN TOL SARMIENTO + ZE ESATEK!
2015/12/19
OÑATI (GAZTELEKU)
MAKABI + TXAPELPUNK
2015/12/19
SANTURTZI (GAZTETXEA)
GARILAK 26
2015/12/21
BILBO (ARENAL)
JABIER MUGURUZA
2015/12/22
BILBO (DEUSTO UDALTEGIA)
EN TOL SARMIENTO + SOZIEDAD ALKOHOLIKA + GATILLAZO + NON SERVIUM + ...
2015/12/26
ATARRABIA (HATORTXUROCK)