• Baga-Biga en YouTube
  • Baga-Biga en instagram
  • Baga-Biga en Twitter
  • Baga-Biga en Facebook
Cerrar ventana

GUREKIN KONTAKTATU

* Batekin markatutako eremuak derrigorrezkoak dira.

Irudiaren testua sartu *

Hemen zaude:: AZALA / ZUZENEAN

ZUZENEAN

UMEEN PARKEA
2016/01/01
GATIKA (FRONTOIA)
UMEEN PARKEA
2016/01/02
GATIKA (FRONTOIA)
UMEEN PARKEA
2016/01/03
GATIKA (FRONTOIA)
EN TOL SARMIENTO
2016/01/14
BILBO (KAFE ANTZOKI)
EUSKAL HERRIKO ROCK MUSIKAREN IKASTAROA
2016/01/15
ARRASATE (ARIZMENDI IKASTOLA)
EUSKAL HERRIKO ROCK MUSIKAREN IKASTAROA
2016/01/15
ARETXABALETA (ALMEN IKASTOLA)
AGUS BARANDIARAN (KORRONTZI) ETA XABIER BERASALUZE (LETURIA)
2016/01/16
LESAKA (HARRIONDOA KULTUR ETXEA - NAFARROAKO II. TRIKITI JAIALDIA)
EN TOL SARMIENTO
2016/01/16
LOGROÑO (BIRIBAY ARETOA)
ENKORE
2016/01/21
ARRASATE (GAZTETXEA)
EUSKAL HERRIKO ROCK MUSIKAREN IKASTAROA
2016/01/22
LA PUEBLA DE LA BARCA (ASSA IKASTOLA)
DON NADIES + TXAPELPUNK
2016/01/22
LAUDIO (DRUNGORRI ARETOA)
BEIRA
2016/01/22
OÑATI (GAZTELEKU)
LAGRIMAS DE SANGRE
2016/01/22
TOLOSA (BONBERENEA)
SHUT UP! TWIST AGAIN + ITZIARREN SEMEAK + GATIBU
2016/01/23
BAIONA (GAZTETXEA)
KORRONTZI DANTZAN
2016/01/23
HAZPARNE (MENDEALA ARETOA)
EUSKAL HERRIKO ROCK MUSIKAREN IKASTAROA
2016/01/26
BASAURI (MUSIKA ESKOLA)
XAIKO
2016/01/28
GASTEIZ (GAZTETXEA)
BURU DANGA + ENKORE
2016/01/29
DONOSTI (DOKA)
TXAPELPUNK
2016/02/05
DONOSTI (DOKA)
ENKORE + ITZIARREN SEMEAK
2016/02/05
ZORNOTZA (ZELAIETA PARKEA)
IZERDI GORRIA + AKATZ + ZE ESATEK! + DEAD BRONCO
2016/02/06
BILBO (ASTARLOA)
DISKOFESTA (IKER GURRUTXAGA + OIHAN VEGA)
2016/02/06
MUNGIA (MATXIN PLAZA)
GARILAK 26
2016/02/06
HERNANI (PLAZA)
TRIKIZIO
2016/02/06
ORERETA (ZUMARDIA)
GUDA DANTZA (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2016/02/09
BILBO (KAFE ANTZOKI)
FITA + GUDA DANTZA
2016/02/12
MUNGIA (MUNGIROCK ARETOA)
GARILAK 26 (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2016/02/18
BILBO (KAFE ANTZOKI)
ENKORE
2016/02/19
IGORRE (GAZTETXEA)
KORRONTZI
2016/02/20
ROTTERDAM (HOLANDA)
TALDE LOKALA + ENKORE
2016/02/20
AZKOITIA (PLAZA)
KORRONTZI DANTZAN
2016/02/21
ATARRABI (KULTUR ETXEA, AUDITORIO)
HESIAN + VENDETTA + TXAPELPUNK + ETSAIAK + MCONAK + EN TOL SARMIENTO + KEN ZAZPI + SA + PIXONTSIS + GARILAK 26 + ZE ESATEK! + KOP
2016/02/27
DURANGO (LANDAKO - 40MINUTUROCK)
KORRONTZI DANTZAN
2016/02/27
AMURRIO (ANTZOKIA)
GARILAK 26
2016/03/03
BILBO (KAFE ANTZOKI)
GUDA DANTZA + EN TOL SARMIENTO
2016/03/04
DONOSTI (DOKA)
NIK KHAOS + TXAPELPUNK + AKERBELTZ
2016/03/05
USANSOLO (PLAZA)
KORRONTZI DANTZAN
2016/03/05
TAFALLA (KULTUR GUNEA)
BEIRA
2016/03/05
OIARTZUN (PAGOA ARETOA)
KULTO KULTIBO + ITZIARREN SEMEAK + DJ RUBA
2016/03/05
ORDUÑA (PLAZA)
LUBAKI + ZARTAKO-K + LAGRIMAS DE SANGRE + DJ TERRY & TERY
2016/03/05
UHARTE (FRONTOIA)
SES + AMARAUNA
2016/03/09
GASTEIZ (ARTIUM)
ASPENCAT + ESNE BELTZA
2016/03/11
IRUÑA (ZENTRAL)
SES
2016/03/11
BILBO (AZKENA)
ASPENCAT + ESNE BELTZA
2016/03/12
BILBO (STAGE LIVE)
KORRONTZI DANTZAN
2016/03/12
MUNGIA (OLALDE ARETOA)
EN TOL SARMIENTO + TXAPELPUNK + TRIKIZIO
2016/03/12
IZPURA (PLAZA)
BEIRA
2016/03/13
DONOSTIA (DOKA)
KORRONTZI
2016/03/15
PALESTINA ISRAEL BIRA
KORRONTZI
2016/03/16
BIRA PALESTINA ISRAEL
KORRONTZI
2016/03/17
BIRA PALESTINA ISRAEL
EMON + ALQUADRAT + DJ BULL + EL NIÑO DE LOS RECADAOS DJ
2016/03/17
CERDANYOLA DEL VALLÈS (DRESDEN ARETOA)
KORRONTZI
2016/03/18
BIRA PALESTINA ISRAEL
HESIAN
2016/03/18
IGORRE (LASARTE ARETOA)
LAGRIMAS DE SANGRE
2016/03/18
BILBO (DEUSTO AUZOA)
EN TOL SARMIENTO
2016/03/19
GASTEIZ (JIMMY JAZZ ARETOA)
KORRONTZI DANTZAN
2016/03/19
LEITZA (PLAZA)
LAGRIMAS DE SANGRE
2016/03/19
ALEGIA (GAZTETXE)
XAIKO
2016/03/19
AZKOITIA (PLAZA)
ITZIARREN SEMEAK (ENGLAND & SCOTLAND TOUR)
2016/03/23
LEEDS
ITZIARREN SEMEAK (ENGLAND & SCOTLAND TOUR)
2016/03/24
BRISTOL
ITZIARREN SEMEAK (ENGLAND & SCOTLAND TOUR)
2016/03/25
MANCHESTER
ITZIARREN SEMEAK (ENGLAND & SCOTLAND TOUR)
2016/03/26
LONDON
ITZIARREN SEMEAK (ENGLAND & SCOTLAND TOUR)
2016/03/27
EDINBURGH
THE USKI´S
2016/04/02
MUTRIKU (PLAZA-BERDEL EGUNA)
REINCIDENTES
2016/04/02
IRUÑA (ZENTRAL)
DON NADIES + TXAPELPUNK
2016/04/02
AZKOITIA (ZURT TABERNA)
DOCTOR DESEO Igual y diferente. Una mirada distinta lan berriaren aurkezpena
2016/04/06
Bizkaia Zubia, AREETA GETXO
DISKOAREN AURKEZTEN HITZALDIA ETA AKUSTIKOA
2016/04/07
DURANGO (HITZ LIBURUDENDA)
POTROTAINO + MANOLO CABEZA BOLO + TXAPELPUNK + ...
2016/04/09
ZARAGOZA (PABELLON DE CASETAS)
ITZIARREN SEMEAK + ANESTESIA + 2ZIO + DJ PRINTZI
2016/04/09
ALGORTA (GAZTETXEA)
REINCIDENTES
2016/04/09
BILBO (KAFE ANTZOKI)
DOCTOR DESEO
2016/04/09
DURANGO (PLATERUENA)
ESKEAN KRISTÖ Ezkurrik onenak disko aurkezpena
2016/04/13
ZIRIKA GUNEA (Erronda 12, BILBO)
TALDE LOKALA + IZARO + EMON
2016/04/13
DONOSTI (UPV-ARKITEKTURA)
BEIRA LORALDIA JAIALDIAN
2016/04/13
BILBAO (sala Rekalde)
ESKEAN KRISTÖ + EHZ FESTIBALA
2016/04/15
BAIONA (KALOSTRAPE)
BEIRA
2016/04/15
IRURITA (JAUREGIARTE OSTATUA)
LAGRIMAS DE SANGRE + DREMEN
2016/04/15
DONOSTI (DOKA)
DOCTOR DESEO
2016/04/16
IRUÑA (ZENTRAL)
LAGRIMAS DE SANGRE + DREMEN
2016/04/16
ATARRABIA (TOTEM)
REINCIDENTES
2016/04/16
DONOSTI (DOKA)
ESKEAN KRISTO + ITZIARREN SEMEAK + ZE ESATEK!
2016/04/16
AIHERRA (PLAZA)
ENKORE
2016/04/16
BILBO (KAFE ANTZOKI-LORALDIA)
TALDE LOKALA + HESIAN
2016/04/16
AZPEITIA (PLAZA)
TALDE LOKALA + ARKADA SOCIAL + GARILAK 26
2016/04/16
ZAMUDIO (PLAZA)
GUDA DANTZA + VENDETTA
2016/04/22
ZORROZA (GAZTETXEA)
DOCTOR DESEO
2016/04/22
DONOSTI (INTXAURRONDO)
LAGRIMAS DE SANGRE + DREMEN
2016/04/22
GASTEIZ (KUBIK)
KORRONTZI DANTZAN
2016/04/23
LEGAZPI (URBELTZ FRONTOIA)
DOCTOR DESEO
2016/04/23
DONOSTI (INTXAURRONDO)
REINCIDENTES
2016/04/23
GASTEIZ (JIMMY JAZZ)
ESKEAN KRISTO
2016/04/23
GASTEIZ (GAZTETXEA)
ENKORE
2016/04/23
LAZKAO (PLAZA)
BEIRA + EMON + ...
2016/04/24
BAIGORRI (NAFARROA EGUNA)
TXALAPARTA + KORRONTZI
2016/04/27
BILBO (EUSKALDUNA JAUREGIA)
THE MIDDLE FINGERS AURKEZPENA
2016/04/27
BILBO (kAFE ANTZOKIA)
DJ MAKALA
2016/04/27
BILBO (GUGGENHEIM MUSEOA)
TXALAPARTA
2016/04/28
DONOSTIA (MIRAMAR)
ESKEAN KRISTÖ
2016/04/28
BILBO (ANTZOKIA)
ITZIARREN SEMEAK
2016/04/29
ULM (ALEMANIA)
TALDE LOKALA + ENKORE
2016/04/29
LEGAZPI (PLAZA)
DOCTOR DESEO
2016/04/30
GASTEIZ (JIMMY JAZZ)
ITZIARREN SEMEAK
2016/04/30
LANDSHUT (ALEMANIA)
ESKEAN KRISTÖ + LA BANDA DEL ABUELO
2016/04/30
ARRASATE (GAZTETXE)
URTZ
2016/04/30
URKOI (PLAZA)
EN TOL SARMIENTO + DRINDOTS
2016/04/30
LAZKAO (PLAZA)
TALDE LOKALA + REINCIDENTES + GARILAK 26
2016/04/30
AMURRIO (SAN JOSE)
ESNE BELTZA + IZERDI GORRIA
2016/04/30
GATIKA (PLAZA)
GORA HERRIA
2016/04/30
LEGAZPI (PLAZA)
ITZIARREN SEMEAK
2016/05/01
MUNICH (ALEMANIA)
XAIKO
2016/05/01
LEGAZPI (PLAZA)
KORRONTZI
2016/05/04
VASARNAP (MÉTA JAIALDIA-HUNGRIA)
LA RAIZ + GUDA DANTZA
2016/05/05
BILBO (KAFE ANTZOKI)
DOCTOR DESEO
2016/05/06
BILBO (KAFE ANTZOKI)
EN TOL SARMIENTO + INGO AL DEU
2016/05/06
URDUÑA (FORU PLAZA)
ENKORE
2016/05/06
BEASAIN (BIDELUZE PLAZA)
GUDA DANTZA + RUBIA + INQUILINO
2016/05/07
GETXO (EREAGA HONDARTZA)
DOCTOR DESEO
2016/05/07
BILBO (KAFE ANTZOKI)
THE USKI´S + URTZ
2016/05/07
BEASAIN (BIDELUZE PLAZA)
ESKEAN KRISTO
2016/05/07
GALDAKAO (GAZTE EGUNA)
KAOTIKO + GARILAK 26
2016/05/07
FIKA (PLAZA)
ITZIARREN SEMEAK
2016/05/07
BARKOXE
EH SUKARRA + HESIAN + DJ ELEPUNTO
2016/05/07
BERRITXU (PLAZA)
OIHAN VEGA + ENKORE + GORA HERRIA
2016/05/13
ORTUELLA (PLAZA)
KORRONTZI
2016/05/13
FONÓ BUDAI ZENEHÁZ (HUNGRIA)
PEACHY JOKE + DOCTOR DESEO
2016/05/13
BARTZELONA (BIKINI ARETOA)
EN TOL SARMIENTO
2016/05/13
BERGARA (SAN MARTIN PLAZA)
GARILAK 26
2016/05/14
BEASAIN (BIDELUZE PLAZA)
LAUROBA + ENKORE
2016/05/14
OÑATI (GAZTELEKU)
TALDE LOKALA + TALCO + AKERBELTZ
2016/05/14
ORTUELLA (PLAZA)
GORA HERRIA
2016/05/14
ALGORTA (ANDRAMARI)
KORRONTZI
2016/05/15
VASARNAP (FESTIVAL MÉTA-HUNGRIA)
GARILAK 26
2016/05/16
BERGARA (SAN MARTIN PLAZA)
DJ BULL + ITZIARREN SEMEAK + TRIKIZIO
2016/05/20
ORTUELLA (PLAZA)
KORRONTZI + DJ BULL
2016/05/20
ZAMUDIO (PLAZA)
BROKEN IZOTZ
2016/05/21
ZAMUDIO (BIDEKOETXE)
KORRONTZI DANTZAN
2016/05/21
ATAUN (ANTZOKIA)
LOKAL + ZARPAZO! A CICATRIZ + DEF CON DOS + ESKEAN KRISTO
2016/05/21
IZARRA (URKAROCK JAIALDIA)
EN TOL SARMIENTO + TALCO + IZERDI GORRIA
2016/05/21
ZAMUDIO (PLAZA)
TALDE LOKALA + ZE ESATEK! + GARILAK 26
2016/05/21
ORTUELLA (PLAZA)
KORRONTZI (HITZALDIA AGUS BARANDIARAN)
2016/05/27
AREATZA (UDALETXEKO ARETOA)
THE PUSHERMEN
2016/05/27
MUNGIA
DOCTOR DESEO
2016/05/27
MADRIL (CARACOL ARETOA)
TALDE LOKALA + GORA HERRIA
2016/05/27
ABANTO ZIERBENA (LAS CARRERAS)
XILIPURDI + ULUKA + HESIAN akustikoa + ANARI + GARILAK 26
2016/05/28
LAUDIO - JALGI PLAZA IBILTARIA
BITS JAIA
2016/05/29
MUNGIA (RUGBY ZELAIA)
HESIAN + ...
2016/05/29
DURANGO (IBILALDIA)
LAIN
2016/06/02
AZPEITIA (SANJUANDEGI AUZOA)
DOCTOR DESEO
2016/06/03
MENORKA (AKELARREJAZZ ARETOA)
VENDETTA + GARILAK 26
2016/06/03
ABANTO-ZIERBENA (LAS CARRERAS)
DOCTOR DESEO
2016/06/04
MENORKA (AKELARREJAZZ ARETOA)
AKATZ + GORA HERRIA
2016/06/04
TRAPAGA (SAN GABRIEL AUZOA)
TXAPELPUNK
2016/06/04
VIANA (RUINAS DE SAN PEDRO)
KORRONTZI DANTZAN GALA Aurkezpena
2016/06/08
IRUÑEA
TALDE LOKALAK + REINCIDENTES
2016/06/10
OÑATI (OLARA AUZOA)
JOSEBA B.LENOIR + ESKEAN KRISTO
2016/06/10
OIARTZUN (PAGOA ARETOA)
EN TOL SARMIENTO + GARILAK 26
2016/06/10
BILBO (OTXARKOAGA AUZOA)
ITZIARREN SEMEAK
2016/06/10
LEGAZPI (HEGIALDE AUZOA)
GORA HERRIA
2016/06/11
ZALDUONDO (PLAZA)
XAIBOR + GARILAK 26
2016/06/11
ERANDIO (GOIHERRI)
BACKBONE+ EN TOL SARMIENTO + TRIKIZIO
2016/06/11
MUXIKA (SAN ROMAN AUZOA-GAZTE EGUNA)
KORRONTZI DANTZAN
2016/06/11
ORIO (POLIKIROLDEGIA)
TALDE LOKALA + ETSAIAK + ERROMERIA
2016/06/11
ARRANGOITZE (PLAZA)
GARILAK 26
2016/06/12
TRAPAGA (SAN GABRIEL AUZOA)
VENDETTA
2016/06/17
TAFALLA (PLAZA)
PATXUKO NICE + DOCTOR DESEO + BAD SOUND SISTEM
2016/06/17
DONOSTI (HERRERA AUZOA)
ITZIARREN SEMEAK
2016/06/17
SUMAPOLLY (BERLIN-ALEMANIA)
LA FUGA + TRIKIZIO
2016/06/17
GALLARTA (PLAZA)
KORRONTZI
2016/06/17
CALAF (desFOLCa´t JAIALDIA)
KORRONTZI GALA
2016/06/18
IRUÑA (BALUARTE)
HESIAN
2016/06/18
LEITZA (PLAZA)
ENEMIGOS INTIMOS (TRIBUTO JOAQUIN SABINA)
2016/06/18
BILBO (KAFE ANTZOKI)
ITZIARREN SEMEAK
2016/06/18
LINZ (AUSTRIA)
GUDA DANTZA
2016/06/18
AZKOITI (PLAZA)
OIHAN VEGA + MCONAK + ERATU + HESIAN
2016/06/19
AGURAIN (ARABA EUSKERAZ)
THE MIDDLE FINGERS
2016/06/21
ETXEBARRI (INSTITUTO)
GARILAK 26
2016/06/23
LEIOA (TXOSNAGUNEA)
TRIKIZIO
2016/06/23
BURGETE (PLAZA)
EZTEN + LOS ZOPILOTES TXIRRIAOS + TRIKIMAILU
2016/06/24
URRESTILLA (PLAZA)
OXABI
2016/06/24
HERNANI (PLAZA)
GORA HERRIA
2016/06/24
ZALLA (ARANGUREN)
GARILAK 26
2016/06/24
SONDIKA (ZELAIA)
LOS INHUMANOS
2016/06/24
SESTAO (PLAZA)
IZERDI GORRIA
2016/06/24
MARKINA (AMALLO AUZOA)
TRIKIZIO
2016/06/24
LEIOA (BOULEVARD)
BELATZ + THE USKI´S
2016/06/24
BERMEO (ARENE AUZOA)
GUDA DANTZA + URRATS
2016/06/24
SESTAO (TXOSNAGUNEA)
ZARPAZO! A CICATRIZ
2016/06/24
EULATE (PLAZA)
DJ BULL
2016/06/24
MUNGIA (TXOSNAGUNEA)
TRIKIZIO
2016/06/25
ZAMUDIO (LAGATZU EGUNA)
ZEINKE + EN TOL SARMIENTO
2016/06/25
BEDIA (PLAZA)
HORAS MUERTAS + KOP
2016/06/25
LEIOA (TXOSNAGUNEA)
IZATE FALTSUA + ITZIARREN SEMEAK + THE MIDDLE FINGERS
2016/06/25
LAUDIO (LARRAZABAL AUZOA)
LOS DIABLOS
2016/06/25
SESTAO (PLAZA)
GORA HERRIA
2016/06/25
LEIOA (BOULEVARD)
VENDETTA FUKING METAL + ETSAIAK
2016/06/25
MUNGIA (TXOSNAGUNEA)
DOCTOR DESEO
2016/06/25
HARO (UDALETXE PLAZAN)
WICKED WIZARD + ALL I NED
2016/06/26
MUNGIA (TXOSNAGUNEA)
VENDETTA
2016/06/26
HERNANI (GUDARIEN PLAZA)
BEIRA
2016/06/27
LASTUR (ATERPETXEA)
EN TOL SARMIENTO + SKABIDEAN
2016/06/27
ARBIZU (PLAZA)
TRIKIZIO
2016/06/28
MUNGIA (TXOSNAGUNEA)
ESKEAN KRISTO + DJ
2016/06/28
SOPELA (TXOSNAGUNEA)
KUPELA
2016/06/29
ARBIZU (PLAZA)
SEI ZORO + LEUN
2016/06/29
MUNGIA (TXOSNAGUNEA)
INGO AL DEU
2016/06/30
DIMA (PLAZA)
TXAPELPUNK
2016/06/30
LASARTE (PLAZA)
KORRONTZI BAND
2016/07/01
LESAKA (FRONTOIKO APARKALEKUAN)
TRIKIZIO
2016/07/01
LOIU (PLAZA)
KEN ZAZPI + HESIAN + STAI ZITTO
2016/07/01
AMOROTO (FRONTOIA)
ESKEAN KRISTO
2016/07/01
USURBIL (TXOSNAGUNEA)
THE USKI´S
2016/07/01
SOPELA (PLAZA)
GARILAK 26
2016/07/01
GALDAMES (PLAZA)
VENDETTA
2016/07/01
SESTAO (PLAZA)
LOKALA + ETSAIAK + DJ
2016/07/01
ARAMAIO (PLAZA)
DOCTOR DESEO
2016/07/01
LASARTE (PLAZA)
GORA HERRIA
2016/07/01
AMOROTO (PLAZA)
ITZIARREN SEMEAK
2016/07/01
MUNGIA (TXOSNAGUNEA)
AFU + FUDIHA +EMON
2016/07/02
GASTEIZ (LA FALERINA JARDINA)
ITZIARREN SEMEAK
2016/07/02
DIMA (PLAZA)
STAI ZITTO + GUDA DANTZA
2016/07/02
MUNGIA (TXOSNAGUNEA)
TXAPELPUNK + ZE ESATEK! + TRIKIZIO
2016/07/02
SENPERE (PLAZA)
KEZKA + HESIAN + LAST TEA PARTY
2016/07/02
USURBIL (PLAZA)
SKASTI + INGO AL DEU
2016/07/02
AMOROTO (PLAZA)
ENKORE
2016/07/02
ORIO (PLAZA)
EN TOL SARMIENTO + KRESALA
2016/07/02
GÜEÑES (LA QUADRA)
THE MIDDLE FINGERS
2016/07/02
SESTAO (TXOSNAGUNEA)
ESKEAN KRISTO + ...
2016/07/03
LEKORNE (EHZ JAIALDIA)
KORRONTZI DANTZAN
2016/07/03
SOPELA (PLAZA)
GARILAK 26
2016/07/03
SOPELA (PLAZA)
GOZATEGI + DJ BULL
2016/07/04
AMOROTO (PLAZA)
KORRONTZI
2016/07/06
WASHINGTON-EEUU (SMITHSONIAN FOLKLIFE FESTIVAL)
KORRONTZI
2016/07/07
WASHINGTON-EEUU (SMITHSONIAN FOLKLIFE FESTIVAL)
NEVADA + ZAIN + THE CRAZY WHEELS
2016/07/07
ZALDIBAR (PLAZA)
PUZGARRIAK + XAIBOR
2016/07/08
LEZAMA (GOITIOLTZA)
KORRONTZI
2016/07/08
WASHINGTON-EEUU (SMITHSONIAN FOLKLIFE FESTIVAL)
VERSUS + ENKORE + HAITZAMA
2016/07/08
BUSTURIA (SAN KRISTOBAL AUZOA)
ARKADA SOCIAL + JOXE REPLAY
2016/07/08
ZALDIBAR (PLAZA)
XIBEROOTS + EN TOL SARMIENTO
2016/07/08
GOTEIN-LIBARRENX (PLAZA)
OIHAN VEGA
2016/07/08
ERANDIO (GOIHERRI)
PATXI TA KONPAINIA + TRIKIZIO
2016/07/09
LEZAMA (GOITIOLTZA)
KORRONTZI
2016/07/09
WASHINGTON-EEUU (SMITHSONIAN FOLKLIFE FESTIVAL)
TAUPADA + EN TOL SARMIENTO + GORA HERRIA
2016/07/09
URRETXU (GELTOKIETAKO AUZOA)
JOXPA
2016/07/09
ZALDIBAR (PLAZA)
GARILAK 26
2016/07/09
ERANDIO (GOIHERRI)
PRIMEROS AUXILIOS + GUDA DANTZA + BIDE BATEZ
2016/07/09
BUSTURIA (SAN KRISTOBAL AUZOA)
KORRONTZI
2016/07/10
WASHINGTON-EEUU (SMITHSONIAN FOLKLIFE FESTIVAL)
KORRONTZI
2016/07/11
WASHINGTON-EEUU (SMITHSONIAN FOLKLIFE FESTIVAL)
XAIKO + HAMLET
2016/07/12
SANTURTZI (TXOSNAGUNEA)
KORRONTZI
2016/07/13
ROVINJ (CROACIA)
AKERBELTZ
2016/07/13
BIDARRAI (PLAZA)
KORRONTZI
2016/07/15
ENNA (SICILIA)
OXABI
2016/07/15
ZORNOTZA (TXOSNAGUNEA)
GARILAK 26
2016/07/15
ARAKALDO (PLAZA)
EMON + EGURRA TA KITTO
2016/07/15
ALEGI (PLAZA)
URTZ
2016/07/15
TRINTXERPE (PLAZA)
THE MIDDLE FINGERS
2016/07/15
BALMASEDA (SAN SEVERINO PLAZA)
TRIKIZIO
2016/07/16
BILBO (AREATZA)
GUDA DANTZA + ...
2016/07/16
ARMINTZA (TXAPELREGGAE JAIALDIA)
KORRONTZI
2016/07/16
PIRAN (ESLOVENIA)
DELITOS MENORES + DEF CON DOS + LAS TEA PARTY DJ
2016/07/16
GASTEIZ (ZABALGANA AUZOA)
ESNE BELTZA + GARILAK 26
2016/07/16
BIDARRAI (PLAZA)
YELLOW MARSUPIALS + KOP
2016/07/16
ZORNOTZA (TXOSNAGUNEA)
HESIAN
2016/07/16
BARAKALDO (TXOSNAGUNEA)
DOCTOR DESEO
2016/07/16
MARKINA (ZELAIA)
EZTEN GIRO
2016/07/17
OTXANDIO (PLAZA)
KORRONTZI
2016/07/17
MONTECASTELLO (PONTEDERA - ITALIA)
DANTZADI
2016/07/18
OTXANDIO (PLAZA)
KORRONTZI
2016/07/19
BALATONBOGLÁR-HUNGARY (BABEL SOUND FESTIVAL)
KORRONTZI
2016/07/20
BALATONBOGLÁR-HUNGARY (BABEL SOUND FESTIVAL)
KORRONTZI
2016/07/21
BALATONBOGLÁR-HUNGARY (BABEL SOUND FESTIVAL)
THE MIDDLE FINGERS
2016/07/21
MUTRIKU (PLAZA)
KORRONTZI
2016/07/22
BALATONBOGLÁR-HUNGARY (BABEL SOUND FESTIVAL)
KIKO VENENO
2016/07/22
ZORNOTZA (ZUBIONDO PLAZA)
ENEMIGOS INTIMOS
2016/07/22
GASTEIZ (ARTIUM)
ESKEAN KRISTO + KOP + HONUNTZA
2016/07/22
ETXEBARRI (PLAZA)
TRIKIZIO
2016/07/22
LA ARBOLEDA (PLAZA)
STEEPERS + ARKADA SOCIAL
2016/07/22
ZORNOTZA (TXOSNAGUNEA)
OSTABE + PATX & RUN + GARILAK 26
2016/07/22
ARETA (LAUDIO)
KORRONTZI + MICHAEL MCGOLDRICK
2016/07/23
WARWICK (ENGLAND - WARMICK FOLK FESTIVAL)
ORIÔN + BAD SOUND SYSTEM + THE USKI´S + TRIKIZIO
2016/07/23
MAKEA (PLAZA)
KAOTIKO + GARILAK 26
2016/07/23
OTXANDIO (PLAZA)
DJ MARKELIN
2016/07/23
MUNGIA (LAUKARIZ)
PERROS CON ASMA + HESIAN + WILLIS DRUMOND
2016/07/23
ARRIGORRIAGA (PLAZA)
GATO LOPEZ (TRIBUTO SKA-P) + EN TOL SARMIENTO + BATEK DAKI
2016/07/23
SOPUERTA (LANDA)
ATXURRE + IZERDI GORRIA + DANTZETAN JARRAI
2016/07/23
ARETA (ZELAIA)
KUPELA
2016/07/24
OTXANDIO (PLAZA)
KORRONTZI
2016/07/24
MENDARO (FRONTOIA)
ENKORE + TRIKIZIO
2016/07/24
BERANGO (SANTA ANA)
ZE ESATEK! + GARILAK 26
2016/07/24
GORLIZ (PLAZA)
ESKORIA + ITZIARREN SEMEAK + LA KONTRA
2016/07/24
ARRIGORRIAGA (TXOSNAGUNEA)
ESKEAN KRISTO + THE USKI´S + URRATS
2016/07/24
BUSTURIA (AXPE AUZOA)
KORRONTZI
2016/07/25
ORERETA (PLAZA)
PATXI TA KONPAINIA
2016/07/25
ZUBIETA (PLAZA)
OSTABE + GORA HERRIA
2016/07/25
SOPUERTA (ZELAIA)
IZEBERG + VENDETTA
2016/07/27
BILLABONA (PLAZA)
ESKEAN KRISTO + OXABI
2016/07/29
LEMOA (TXOSNAGUNEA)
ITZIARREN SEMEAK + HESIAN + EL ULTIMO TXIKITERO
2016/07/30
LANTARON (PLAZA)
KORRONTZI DANTZAN
2016/07/30
BERA (FRONTOIA)
ANESTESIA + NARCO + TRIKIZIO
2016/07/30
LEMOA (TXOSNAGUNEA)
TALDE LOKALA + GARILAK 26
2016/07/30
GÜEÑES (PLAZA)
ESKEAN KRISTO + BOIKOT + JOXE REPLAY
2016/07/30
LARRABETZU (GAZTE EGUNA)
GORA HERRIA + CELTAS CORTOS + WONDER
2016/07/30
ZALLA (AIENDELAGUA AUZOA)
TXAPELPUNK
2016/07/30
AZPEITI (PLAZA)
HESIAN + DJ
2016/08/04
ETXARRI (PLAZA)
URBAN + REINCIDENTES
2016/08/04
GETXO (ROMO)
OSTABE + HESIAN + TRIKIZIO
2016/08/05
SODUPE (TXOSNAGUNEA)
PERROS CON ASMA + TXAPELPUNK + ESKEAN KRISTO
2016/08/05
ZARATAMO (PLAZA)
SUEDER + KAOTIKO + GORA HERRIA
2016/08/05
FRUIZ (PARKING)
KORRONTZI
2016/08/05
CASTELO DE VIDE (PORTUGAL -FESTIVAL ANDANÇAS)
INGO AL DEU
2016/08/06
FRUIZ (PARKING)
KORRONTZI
2016/08/06
TOLBAÑOS DE ARRIBA (DEMANDAFOLK)
THE USKI´S + IZERDI GORRIA
2016/08/06
ERANDIO (ASTRABUDUA)
PIARRES + TRIKIZIO
2016/08/06
KANBO (PLAZA)
GORA HERRIA
2016/08/06
LANESTOSA (PLAZA)
ESKEAN KRISTO + EN TOL SARMIENTO
2016/08/06
GASTEIZ (TXOSNAGUNEA)
DOCTOR DESEO
2016/08/06
GASTEIZ (KUBIK ARETOA)
ZE ESATEK! + FAN&GO
2016/08/06
BERASTEGI (PLAZA)
KORRONTZI
2016/08/07
GASTEIZ (MATXETE PLAZA)
LAGRIMAS DE SANGRE + GREEN VALLEY
2016/08/07
GASTEIZ (TXOSNAGUNEA)
GORA HERRIA + LAS TEA PARTY
2016/08/07
SODUPE (TXOSNAGUNEA)
REINCIDENTES
2016/08/07
GASTEIZ (FUEROS)
LOW RIDERS + HESIAN
2016/08/08
GETARIA (FRONTOIA)
GORA HERRIA
2016/08/09
ASTRABUDUA (PLAZA)
ROBERTO ETA IDOIA
2016/08/10
FRUIZ (SAN LORENTZO)
KORRONTZI DANTZAN
2016/08/10
IRUÑA (CIUDADELA - FESTIVAL DE LAS MURALLAS)
DOCTOR DESEO
2016/08/10
MADRIL (LAVAPIES)
KUPELA
2016/08/10
BERASTEGI (PLAZA)
THE USKI´S + ESNE BELTZA + TXIMELETA
2016/08/11
GERNIKA (LURGORRI)
PLAYBACK + DJ
2016/08/12
MARURI (PLAZA)
KORRONTZI
2016/08/12
OEIRAS (PORTUGAL - FÁBRICA DA PÓLVORA DE BARCARENA)
TALDE LOKALAK + GUDA DANTZA
2016/08/12
ALGORTA (PORTU ZAHARRA)
ROBA ESTESA + MUYAYO RIF + EMON + DJ RAMBLA
2016/08/13
SOLIVELLA (PLAZA)
ITZIARREN SEMEAK + ARKADA SOCIAL
2016/08/13
ZEANURI (PLAZA)
SKAKEITAN + HESIAN + JOXE REPLAY
2016/08/13
MAÑARIA (PLAZA)
ENKORE + SKASTI + GORA HERRIA
2016/08/13
ZIZURKIL (PLAZA)
EN TOL SARMIENTO
2016/08/13
BARDOZE (PLAZA)
KO ETILIKO + LA FUGA + GARILAK 26
2016/08/13
TURTZIOZ (PARKING)
TXAPELPUNK + TRIKIZIO
2016/08/13
MARURI (PLAZA)
TOOTH + DOCTOR DESEO
2016/08/13
GERNIKA (PASEALEKU)
KIKO VENENO + GWA YA REAGGE
2016/08/13
AMURRIO (PLAZA)
ZEZENAREN TALDEA + BELAKO + GORA HERRIA
2016/08/14
LUHUSSO (PLAZA)
THE MIDDLE FINGERS
2016/08/14
ALGORTA (PORTU ZAHARRA)
DOCTOR DESEO
2016/08/14
PORTUGALETE (LA CANILLA)
2ZIO + IF RENAUD WASA A PUNK + TRIKIZIO
2016/08/14
AZKAINE (PLAZA)
MIKEL MARKEZ
2016/08/15
ARRANKUDIAGA (PLAZA)
KORRONTZI
2016/08/15
LAUDIO (HERRIKO PLAZA)
GUDA DANTZA
2016/08/15
DONOSTIA (ANTIGUO AUZOA)
KUPELA + ESKEAN KRISTO + IZERDI GORRIA
2016/08/16
ARRANKUDIAGA (PLAZA)
INGO AL DEU + DJ BULL
2016/08/16
AMURRIO (PLAZA)
SUKARRA 37 + EN TOL SARMIENTO + BAD SOUND SISTEM
2016/08/16
GABIRIA (PLAZA)
BAD MANNERS + GARILAK 26
2016/08/16
GERNIKA (PASEALEKU)
GUDA DANTZA
2016/08/17
LEIOA (SANTIMAMI)
ENKORE + ...
2016/08/19
BILBO (SANTANA)
EN TOL SARMIENTO + DJ
2016/08/19
BURLATA (PLAZA)
TRIKIZIO
2016/08/19
LEIOA (SAN BARTOLOME AUZOA)
KATEZ + ENKORE + SORKUN + SKASTI
2016/08/20
ARANTZA (ARANTZAROCK)
EN TOL SARMIENTO + TRIKIZIO
2016/08/20
IEKORA (PLAZA)
THE MIDDLE FINGERS
2016/08/20
BILBO (KAIXO)
THE MIDDLE FINGERS
2016/08/21
BILBO (BILBAO BOAT PARTY)
DOCTOR DESEO
2016/08/23
ELGOIBAR (PLAZA)
EN TOL SARMIENTO + MR PONGO
2016/08/23
BILBO (KASKAGORRI)
ESKEAN KRISTO + SERMONDS + ITZIARREN SEMEAK
2016/08/23
BILBO (ALGARA TXOSNA)
GARILAK 26 (+ ZURIÑE HESIAN + MARIA SIROKA + ALEX SARDUI GATIBU)
2016/08/24
BILBO (EUSKALGUNEA)
TRIKIZIO
2016/08/25
BILBO (EUSKALGUNEA)
GUDA DANTZA + TREMENDA JAURIA + IZERDI GORRIA
2016/08/25
LAUDIO (TXOSNAGUNEA)
RURAL ZOMBIES + EN TOL SARMIENTO
2016/08/26
ELGOIBAR (MAALAKA PARKEA)
SIROKA + SU TA GAR + JOXE REPLAY
2016/08/26
LAUDIO (TXOSNAGUNEA)
GORA HERRIA + URTZ
2016/08/27
OION (PLAZA)
TRIKIZIO
2016/08/27
URRUNAGA (PLAZA)
KORRONTZI
2016/08/27
O INCIO (TERRA BRAVA JAIALDIA)
IZERDI GORRIA
2016/08/27
ORTZAIZE (PLAZA)
PLATEROCK (Tributo a Platero y tu) + TRANSGRESIVOS (Tributo a Extremoduro)
2016/08/27
ARMAÑANZAS (PLAZA)
ESNE BELTZA + HONAT
2016/08/27
LAUDIO (ZUMALAKARREGI KALEA)
LEHIOTIKAN + BATEK DAKI
2016/08/27
BAKIO (TXOSNAGUNEA)
KORRONTZI DANTZAN
2016/08/28
ORTZAIZE-OSSÈS (PLAZAN)
KORRONTZI DANTZAN + TRIKIZIO
2016/08/31
TRAPAGA
KORRONTZI
2016/09/01
LODOSA (ESPAÑA-PASEO PLAZA)
TALDE LOKALA + HESIAN + LA RAIZ
2016/09/02
TRAPAGA
TRIKIZIO
2016/09/02
ARTZENIEGA (PLAZA)
THE MIDDLE FINGERS
2016/09/02
BERRIOZAR (TXOSNAK)
EGARRI + DEKOT + GARILAK 26
2016/09/02
LEZAMA (TXOSNAGUNEA)
IZERDI GORRIA
2016/09/02
SANTURTZI (MAMARIGA)
GORA HERRIA
2016/09/02
LEIOA (ONDIZ)
LES ZANONYMES + HESIAN
2016/09/03
GARINDAINE (PLAZA)
FETITXE + ZAZKEL + TXAPELPUNK + GARILAK 26
2016/09/03
ZEBERIO (PLAZA)
UNDERGROUND + THE MIDDLE FINGERS
2016/09/03
PLENTZIA (PLAZA)
MAL REVES + DOCTOR DESEO
2016/09/03
TRAPAGA
GORA HERRIA
2016/09/03
GÜEÑES (SAN MARTIN AUZOA)
ESKEAN KRISTO + GREEN VALLEY + DJ BULL
2016/09/03
LEZAMA (TXOSNAGUNEA)
ITZIARREN SEMEAK + TRIKIZIO
2016/09/03
LARZABALE (PLAZA)
ZE ESATEK! + DJ
2016/09/03
JAURRIETA (PLAZA)
IZERDI GORRIA
2016/09/03
URRUÑA (PLAZA)
MARIACHI REAL AZTECA
2016/09/04
LEZAMA (PLAZA)
KORRONTZI
2016/09/09
ODEMIRA - PORTUGAL (TEATRO CAMACHO COSTA)
MI DULCE GEISHA + EN TOL SARMIENTO
2016/09/09
SANTURTZI (MAMARIGA)
GORA HERRIA
2016/09/09
SOPUERTA (MERCADILLO)
DOCTOR DESEO
2016/09/09
ELORRIO (PLAZA)
TXAPELPUNK + ZE ESATEK! + TRIKIZIO
2016/09/09
GÜEÑES (PLAZA)
ENKORE + KAOTIKO
2016/09/09
UGAO (PLAZA)
KODIGO NORTE + ITZIARREN SEMEAK
2016/09/09
ALEGRIA DULANTZI (PLAZA)
GORA HERRIA
2016/09/10
LANTZIEGO (PLAZA)
GATILLAZO + EN TOL SARMIENTO + DESAKATO + MANOLO KABEZABOLO Y .... +
2016/09/10
ANTSOAIN (ARRIKUROCK JAIALDIA)
EMON + LA GRAN PEGATINA + DJ BULL
2016/09/10
MONTBLANC
LOS ZOPILOTES TXIRRIAOS + TRIKIZIO
2016/09/10
BERNEDO (PLAZA)
GARILAK 26
2016/09/10
KARRANTZA (EL SUCESO)
DOCTOR DESEO
2016/09/11
HONDARRIBI (BENTA)
KORRONTZI
2016/09/16
BERGARA (SAN MARTIN PLAZA)
KOIU + REINCIDENTES
2016/09/16
GALDAKAO (PLAZA)
ESNE BELTZA
2016/09/16
BIDARTE (PLAZA)
ASTARTE + ZARPAZO! A CICATRIZ + THE MIDDLE FINGERS
2016/09/16
LAUDIO (LATEORRO AUZOA)
KORRONTZI
2016/09/17
ALTSASU (IORTIA ZABALGUNEA)
HESIAN
2016/09/17
URRETXU (PLAZA)
TRIKIZIO
2016/09/17
BIDARTE (PLAZA)
THE MONKEY PAINTER + ZE ESATEK! + DISKODANTZA
2016/09/17
LAUDIO (LATEORRO AUZOA)
GARILAK 26
2016/09/17
GALLARTA (PLAZA)
REINCIDENTES + DJ LORO
2016/09/17
URRETXU (TXOSNAZ)
THE MIDDLE FINGERS
2016/09/24
GETXO (HOLLI JAIALDIA)
TRIKIZIO + THE ASES
2016/09/24
SAN ROMAN DE CAMPEZO (PLAZA)
GARILAK 26
2016/09/24
ASTRABUDUA (PLAZA)
BEGIZ BEGI. DISKO BERRIAREN AURKEZPENA
2016/09/28
BILBO (EUSKERAREN ETXEA)
DOCTOR DESEO
2016/09/30
OÑATI (PLAZA)
TRIKIZIO
2016/10/01
ZEANURI (PLAZA)
KORRONTZI DANTZAN
2016/10/01
MURGIA - ZUIA (POLIKIROLDEGIA)
ILYNOIS + BOIKOT
2016/10/01
AGURAIN (SANTA MARIA PLAZA)
EGURRA TA KITTO + EN TOL SARMIENTO
2016/10/01
URNIETA (JAKUTEGI PLAZA)
GARILAK 26
2016/10/01
ORTUELLA (PLAZA)
CUATRO TRASTE + GORA HERRIA
2016/10/01
GALLARTA (KOTARRO AUZOA)
GOZATEGI
2016/10/01
AGURAIN (SAN JUAN PLAZA)
TRIKIZIO
2016/10/01
MURGIA (PLAZA)
FAN & GO + ZE ESATEK! + DOCTOR DESEO + ...
2016/10/02
BERGARA (KILOMETROAK -MATXIATEGI GUNEA)
KOMETA + EMON + OIHAN VEGA + SKAKEITAN
2016/10/02
BERGARA (KILOMETROAK - LABEGARAIETA GUNEA)
KORRONTZI
2016/10/06
ALBERGARIA - A - VELHA (PORTUGAL)
KORRONTZI
2016/10/07
VISEU (PORTUGAL)
BI BALA + LAIN
2016/10/07
OIARTZUN (PAGOA)
PORCO BRAVO + THE GUILTY BRIGADA + THE MIDDLE FINGERS
2016/10/07
ATARRABIA (PLAZA)
KORRONTZI
2016/10/08
PENEDONO (PORTUGAL)
TXAPELPUNK
2016/10/08
BASAURI (ARIZGOITI PLAZA)
ITZIARREN SEMEAK + BATIKANO ROJO + TRIKIZIO
2016/10/08
AGURAIN (TXOSNAK)
TXAPELPUNK + ETSAIAKEROAK + GORA HERRIA
2016/10/11
DONOSTI (MARTUTENE)
EN TOL SARMIENTO + ARIZGOITI
2016/10/12
BASAURI (ARIZGOITI PLAZA)
BI BALA + LAIN
2016/10/14
DONOSTI (DOKA)
HAMAIKA IKUSTEKO JAIOAK + THE USKI´S
2016/10/15
DURANGO
LORRATZAK + LEHIOTIKAN + ENKORE + BOLBORA + DJ OIHAN VEGA
2016/10/16
VIANA (NAFARROA OINEZ - 2. GUNEA)
KOMETA + ETS + TRIKIDANTZ
2016/10/16
VIANA (NAFARROA OINEZ - 3. GUNEA)
LABRIT DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA
2016/10/19
DONOSTO (ALTZERRI JAZZ)
SMOKING STONES
2016/10/21
DURANGO
URTZ + ERROMERIA
2016/10/22
URDIÑARBE (GARAIBI AUZOA)
KORRONTZI
2016/10/23
CIUDAD DE VILLAMASARGIA (CERDEÑA)
KORRONTZI
2016/10/27
GALDAMES (LOIZAGA TORREA)
KORRONTZI DANTZAN + OREKA TX + TIK TARA + DOCTOR DESEO
2016/10/29
ZARAUZ (FRONTOIA - HOTZ ZARAUTZ JAIALDIA)
LAS TIPEX + GOZATEGI + LOS ZOPILOTES TXIRRIAOS + TRIKIZIO
2016/10/29
IRURTZUN (GAZTE EGUNA)
DJAMANAWAK + EN TOL SARMIENTO
2016/11/04
REUS (LO SUBMARINO ARETOA)
KORRONTZI
2016/11/05
ARRIGORRIAGA (LONBO ARETOA)
EN TOL SARMIENTO
2016/11/05
BARTZELONA (EH SONA - EUSKAL ETXEA)
OIHAN VEGA + TRIBUTO EL BARRIO + INGO AL DEU
2016/11/11
ZAMUDIO (PLAZA)
DOCTOR DESEO
2016/11/11
MEXIKO DF (PLAZA CONDESA)
ERDIZKA LAUETAN
2016/11/12
ZAMUDIO (FRONTOIA)
ESPALOIAN
2016/11/12
IRUÑA (CIVIVOX)
ENKORE + REINCIDENTES + GARILAK 26
2016/11/12
ZAMUDIO (PLAZA)
KORRONTZI BAND
2016/11/19
LESAKA (FRONTOIA)
LAIN
2016/11/19
TOLOSA (BONBERENEA)
DOCTOR DESEO + TU OTRA BONITA + MOONSHINE WAGON
2016/11/19
VIANA (VIANAROCK JAIALDIA)
KORRONTZI
2016/11/21
BILBO (ITSAS MUSEOA-ORTZADAR GALA)
"BANDEN LEHIA" TXAPELKETAREN FINALA + ENKORE (talde gonbidatua)
2016/11/25
BILBO (BILBOROCK)
TRIKIZIO
2016/11/26
MUNGIA (LARRAMENDI)
GUDA DANTZA + ZE ESATEK! + HERRI OIHUA + EGURRA TA KITTO
2016/11/26
GASTEIZ (GAZTETXEA)
DOCTOR DESEO
2016/11/26
MADRID (CARACOL ARETOA)
ETSAIAK & ETSAIAKEROAK (DISKO BERRIEN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2016/11/28
BILBO (BIBA KULTURGUNEA)
HESIAN (DISKO BERRIAREN AURKEZPEN PRENTSAURREKOA)
2016/11/30
BILBO (BIBA KULTURGUNEA)
KULUKAN
2016/12/03
GATIKA (FRONTOIA)
GUDA DANTZA
2016/12/04
DURANGO (AHOTSENEA)
BEIRA
2016/12/04
DURANGO (AHOTSENEA)
LABRIT
2016/12/04
DURANGO (AHOTSENEA)
BEGIZ BEGI
2016/12/04
DURANGO (AHOTSENEA)
HESIAN (+ GONBIDATUAK)
2016/12/04
DURANGO (PLATERUENA)
GARILAK 26
2016/12/06
DURANGO (AHOTSENEA)
TALDE LOKALA + GARILAK 26
2016/12/06
ORIO (PLAZA)
REINCIDENTES + LA PEGATINA + ESNE BELTZA + JOXE REPLAY + LENDAKARIS MUERTOS + ...
2016/12/17
ATARRABI (HATORTXUROCK)
KORRONTZI DANTZAN
2016/12/17
AGURAIN (HARRESIA ARETOA)
DOCTOR DESEO
2016/12/17
BARCELONA (BOVEDA ARETOA - EH SONA JAIALDIA)
TRIKIZIO
2016/12/21
DONOSTI (GROS)
KORRONTZI BENEFIC
2016/12/27
GASTEIZ (MENDIZORROZA POLIKIROLDEGIA)
KORRONTZI BENEFIC
2016/12/29
BILBO (CAMPOS ANTZOKIA)
KORRONTZI BENEFIC
2016/12/30
AZPEITI (SOREASU ANTZOKIA)